Въпроси от женски форум ...

  • 22 642
  • 239
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 817
Иванеееее, Иване... Де да знам. Изнеси се от къщата на родителите си, настани се в мъжко общежитие и се научи да спиш по корем. Може и да се получи.

# 76
  • Мнения: 4 892
Добре, Lidsy.

# 77
  • Мнения: 934
Ами онова за балона,който се надувал с кръв всеки месец и се пукал чували ли сте го?Когато бях в основното училище,беше много популярна теза.
И също ако се сдобиеш с косми по корема,значи скоро ще се сдобиеш и с цикъл...

# 78
  • Мнения: 6 214
Ами онова за балона,който се надувал с кръв всеки месец и се пукал чували ли сте го?Когато бях в основното училище,беше много популярна теза.
И също ако се сдобиеш с косми по корема,значи скоро ще се сдобиеш и с цикъл...
Тия и двете съм ги проспала. Много кръв, много нещо, а?

# 79
  • Мнения: 1 040
 Не сте ли попадали в teenproblem?Те децата са си много добре информирани по сексуални
въпроси.
Освен тези да са от някакъв ромски форум,знам ли,ама повечето звучат абсурдно.
Имам спомен да са ми се въртяли в главата 1-2 въпроса навремето  newsm78

# 80
  • Мнения: 3 242
То да бяха само младежи и само на тази тема ... факт е че българина няма никава здравна култура  Peace

# 81
  • Мнения: 6 214
То да бяха само младежи и само на тази тема ... факт е че българина няма никава здравна култура  Peace
Напълно съм съгласна. Безхаберието е много голямо.

# 82
  • Мнения: 934
Ами онова за балона,който се надувал с кръв всеки месец и се пукал чували ли сте го?Когато бях в основното училище,беше много популярна теза.
И също ако се сдобиеш с косми по корема,значи скоро ще се сдобиеш и с цикъл...
Тия и двете съм ги проспала. Много кръв, много нещо, а?
Много...
При нас ,когато се разиграваха тези драми,още хората нямаха масово компютри,а и да имаха,децата не ги ползваха.
Та имаш куриози,отделно сега знам,че има такива часове по здравна култура...ама при нас нямаше такива неща.Учебният материал предвиждаше да научим за половата система в 6 клас,но си е вече късно и повечето имахме вече цикъл.
За баба ми все още подобни въпроси са срамни.

# 83
  • Мнения: 3 242
То да бяха само младежи и само на тази тема ... факт е че българина няма никава здравна култура  Peace
Напълно съм съгласна. Безхаберието е много голямо.

На скоро една румънка ме попита къде били яйчниците на мъжете Simple Smile Не знам дали се обърка, или е поради не знанието на езика, но аз гледах така  Shocked #Crazy Joy

# 84
  • Мнения: 1 040
 Laughing простатата ме алармира

Последна редакция: чт, 07 ное 2013, 10:48 от nikol0455

# 85
  • Мнения: 6 365
Според мен гледате на въпросите от сегашната си гледна точка на зрели жени, запознати с половия въпрос Mr. Green, повечето родили... Не сте ли си задавали безобразно тъпи въпроси в пубертета? Не всички родители подготвят децата си, има срам или страх да питаш, живееш заобиколен от градски сексуални легенди, разпространявани от също тъй информирани хлапета... Нека не съдим тъй строго. Grinning

Всичко по половия въпрос знаех още между 11 и 16, или пък знаех къде да
намеря информация, вместо да се излагам. Градски легенди не съм слушала.

Да не знаеш за половите въпроси не е срамно, но да не знаеш как се борави
с книги вече си е срамна болест...

# 86
  • Мнения: 216

Да не знаеш за половите въпроси не е срамно, но да не знаеш как се борави
с книги вече си е срамна болест...

Точно.

# 87
  • Мнения: 4 841
Не така самодоволно, дами Naughty

Нека не забравяме, че точно тук, в бг-мамма, беше зададен култовия въпрос дали пробиват зърната, за да потече кърмата.  И че има цял подфорум с доста активни в него потребители, които ката ден изпращат и посрещат ангели, лекуват се с потупване и при кихавица търсят да разрешат конфликт с чернокоса съседка през два входа  Peace
За по-малко от час, човек може да направи такава извадка от бг-мамма-изказвания, че тези да избледнеят от срам и да потънат завинаги в небитието.

# 88
  • Мнения: 216
Ами тя се прави таз извадка в "Смешки от форума".

# 89
  • Мнения: 11 750
За баба ми все още подобни въпроси са срамни.

Ох, баба ми...
Дълги години жената ме питаше дали "се пера" вече. А аз все така утвърдително отговарях, че майка пуска пералнята  Joy  Joy  Joy

Няма да кажа кога се усетих какъв точно е бил въпроса  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт