Бурята~~La Tempestad

  • 74 873
  • 738
  •   1
Отговори
# 180
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
малко сним4ици от една от любимите ми сцени, малко са размазани, ама в движения ги  правя  Joy Joy
Скрит текст:















# 181
  • Мнения: 849
малко сним4ици от една от любимите ми сцени, малко са размазани, ама в движения ги  правя  Joy Joy
Скрит текст:


















 smile3501   newsm74 newsm51

# 182
  • Мнения: 2 474
малко сним4ици от една от любимите ми сцени, малко са размазани, ама в движения ги  правя  Joy Joy
Скрит текст:

















Обхванала те е романтиката,щом започна да твориш,браво,готини  са  bouquet
Скрит текст:
Сега ще сложа един спам за Мис Вселена,ако не вивълнува,прескочете Wink
Не знам колко от вас знаят, но правата за този конкурс са на американския милиардер Доналд Тръмп,освен тях той държи правата върху мис USA и мис TEEN USA и трите кралици на красотата и имат много общи проекти,пътувания,фотосесии през тази година,но при повечето миски отношения си остават професионални,само при Химена и нейните колежки ако може така да се каже се завързат едно истинско приятелство,което доколкото знам все още поддържат,та всичкото това по повод на едно доста забавно клипче с тях за радост на англоговорящите е на английски и предполагам,че повече хора могат да разберат http://www.youtube.com/watch?v=HcGNAYn9v84
ии тяхна снимка

# 183
  • Мнения: 849
Здравейте бури! wavey wavey wavey

Пожелавам ви прекрасна седмица!
Ето ги и нашите любимци




Един поздрав специално за Миглена. Тя нали е 7 часа назад, няма да го види сега, но съм сигурна, че ще загрее.


# 184
# 185
  • Мнения: 2 474
Здравейте и от мен! Еее нима никой не ме обсъжда Joy

# 186
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug
4естит ви Понеделник  Hug

Димана  Hug

ти милост нямаш ли  Crossing Arms ми амор  Laughing
 Joy Joy Joy

не мислите за мен, 4е съм на работа, 4е е само 8:30 сутринта тук  smile3555 #Silly
много целувки, много нещо.... !!!! много страст !!!

нали тая сцена в пещерата не ми излиза от акъла, та се за4удих кой ли им раз4исти масата, постла 4аршаф  Thinking и там вси4ко им нареди  Joy Joy Joy

в турските теми си викаме - джанъм, 4ок...а тук ще си викаме ми амор, му4о , корасон, те амо  Joy Joy Joy

айде до скоро, 4е имам му4о трабахо  Wink

хубав ден моми4ета  Hug

# 187
  • Мнения: 2 474
и още малко снимки




# 188
  • Мнения: 7 538
Привет ,дами!

Мерси за инфото  bouquet

Още малко снимки:









# 189
  • Мнения: 2 474
и ето мало снимки от градчето,където снимаха филма - Алварадо, щата Веракруз






# 190
  • Мнения: 2 474
Това малко не отговаря на часовия пояс,така че скривам Laughing
Скрит текст:

# 191
  • Мнения: 849
и ето мало снимки от градчето,където снимаха филма - Алварадо, щата Веракруз
Скрит текст:








Кате, благодаря за снимките от градчето, където са снимали сериала. Много е красиво и някак уютно.
Ох, как ми се иска да съм там на топличко, ухаещо на цветя, леко облечена и.......малък котейл с ром и лед. Какво му трябва повече на човека.

Исе, благодаря за хубавите снимки на нашите сладури! Не мога да се израза по друг начин за тях.
Епитетите са много.

Миглена, ми амор, нямам милост,  Joy Joy Joyпак ще те поздравявам с такива клипчета  и от любимата ти пещера.  Grinning Grinning Grinning Ама как само бяха нагласили пещерата ,а? Ами Дамян се беше постарал и подготвил за предложението и за
Скрит текст:
проникването
Embarassed Embarassed Embarassed newsm09.Много се беше постарал до всички детайли. Браво на него! Пък бил рибар ли?Всичко си беше буено!  И много амор!Да ти затупти корасона от умиление. Joy Joy Joy

Хайде,след турския и испански ще научим.  hahaha hahaha hahaha

Приятно гледане и до скоро, след серията.

# 192
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
и ето мало снимки от градчето,където снимаха филма - Алварадо, щата Веракруз
Скрит текст:








Кате, благодаря за снимките от градчето, където са снимали сериала. Много е красиво и някак уютно.
Ох, как ми се иска да съм там на топличко, ухаещо на цветя, леко облечена и.......малък котейл с ром и лед. Какво му трябва повече на човека.

Исе, благодаря за хубавите снимки на нашите сладури! Не мога да се израза по друг начин за тях.
Епитетите са много.

Миглена, ми амор, нямам милост,  Joy Joy Joyпак ще те поздравявам с такива клипчета  и от любимата ти пещера.  Grinning Grinning Grinning Ама как само бяха нагласили пещерата ,а? Ами Дамян се беше постарал и подготвил за предложението и за
Скрит текст:
проникването
Embarassed Embarassed Embarassed newsm09.Много се беше постарал до всички детайли. Браво на него! Пък бил рибар ли?Всичко си беше буено!  И много амор!Да ти затупти корасона от умиление. Joy Joy Joy

Хайде,след турския и испански ще научим.  hahaha hahaha hahaha

Приятно гледане и до скоро, след серията.


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
оохх паднах от смях с това
Скрит текст:
проникване
мани беее, тая пещера ми взе акъла направо  ooooh! вси4ко ми затуптя, не само корасона  Joy Joy Joy Joy
 

Исо, привет  Hug
 
Кате  Hug не съм изгледала клип4ето от в4ера дето го сложи, ама ще си го пусна !!!
ама това град4е много хубаво....много 4исто!!!

хайде приятно гледане на вас моми4ета, ще 4акам коментари  Wink

# 193
  • Мнения: 2 474
Приятно гледане и от мен  Hug
Момичета,като гледам вие направо на испански сте почнали да си говорите,няма лошо,разбира се,ако продължавате така  докрая на филма ще сте научили езика Wink Winkимайка предвид,че аз покрай турските сериали верно поназнайвам малко и турския Laughing Laughing Laughing

# 194
  • Мнения: 7 538
Малко снимки от 21 епизод:















Молбата към Богородица да не му отнема Марина,когато я е открил и толкова много я обича....-страхотен Уилям...адмирации Peace





Общи условия

Активация на акаунт