Зима иде вече, да се обръща иска ЮНСКОто човече!

  • 35 161
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 14
Добре убедихте ме. Аз не го ползвам мн фейса, ама да видим какво му е хубавото. Някой да даде линк.

# 46
  • Мнения: 79
Писах на Алекс да те добави:)

# 47
  • Мнения: 335
Йей - раздвижване - не е било от половин година насам   Party

Мечо и аз така съм решила да започна с оризова каша, после зеленчук и чак тогава плод, но така както си мисля, не ми е ясно  - може и тъпичко да ми е съждението, сори за което..  Whistling тааа това означава ли да въведа първо всички зеленчуци, после плодовете...   Струва ми се малко невъзможно..нали има определени зеленчуци и определени плодове подходящи за различните месеци.  newsm78

За Фейса
писах на Ева Бева да ме адд-не в групата, отговор не получих.. може ли някой да даде линк..
И още нещо щях да казвам, но забравих. Ехх кух кърмачески мозък... doh Аа да Инчо се обърна днес, но от корем по гръб, и с малко помощ от гръб по корем.  Wink

# 48
  • Мнения: 79
Eva Beva по принцип рядко влиза, така че писах на Алексчето

# 49
  • Мнения: 2 475
Aaa едвам се оправям с тоя нов облик на бг мамата през телефона   ooooh! и не ми дава да zoom-вам   Confused Ужасно...

# 50
  • Мнения: 7
Който го интересува ето линк за фейса- https://www.facebook.com/groups/487011311323061/?hc_location=stream .Simple Smile

# 51
  • Мнения: 65











опитах  с този линк, но не се получава

# 52
  • Мнения: 2 475
Да, няма как да стане от линка, защото групата е secret/затворена и трябва някой друг да те добави. Ако Алекс не е успяла още да ви пише, може да ми пратете на ЛС профилите си във фейсбук, аз ще ви пусна friend request и ако го приемете, тогава ще мога да ви поканя/добавя в групата.  Wink

# 53
  • Мнения: 335
И при мен не се получава... Tired

# 54
  • Мнения: 338
Темичката е много хубава, за което благодаря. Ама в нащия случай е "да пьлзи иска малкото човече". То по-скоро е влачене по корем, ама се предвижва и стига играчката, която си е харесал
Един вьпрос кьм тези от вас, които сами приготвят плодови пюрета. Ябьлките и крушите сурови ли ги пасирате?

Последна редакция: сб, 09 ное 2013, 22:22 от sas3

# 55
  • Мнения: 192
Леле,  sas3 ...много бързо напредва бебчо! ..хихих

DramaQueen честито! Simple Smile
и Тео е така- от корем на гръб сам, но от гръб на корем само с помощ...аз го отдавам на това,че не обича да лежи по корем...та къде ти ще тръгне сам да се обръща доброволно.

И да се оплача...налага ми се да ми вадят зъб... много се притеснявам как ще минат нещата. Теодор е само на кърма. За упойката разбрах,че е съвместима с кърмене, макар че смятам за всеки случай да прескоча едно... Но не ми се мисли как ще се чувствам без обезболяващо след това Sad Както и за всички възможни усложнения...само се моля да мине леко Praynig.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 130
Темичката е много хубава, за което благодаря. Ама в нащия случай е "да пьлзи иска малкото човече". То по-скоро е влачене по корем, ама се предвижва и стига играчката, която си е харесал
Един вьпрос кьм тези от вас, които сами приготвят плодови пюрета. Ябьлките и крушите сурови ли ги пасирате?

Аз ги варя за десетина минути и после пасирам. Така прочетох. Ето тук видях за пюре от ябълка и круша и как да го приготвя. http://www.mamaibebe.com/?id=212
И ние се влачим по леглото.  Simple Smile Направо го обикаля цялото.

# 57
  • Мнения: 155
Само нашата госпожица още не се обръща  Sad От 2-ят месец имаше наченки и до там .

# 58
  • гр. София
  • Мнения: 182
Ехее, от кога не съм влизала тук. Simple Smile Как да си оправя подписа?

# 59
  • гр. София
  • Мнения: 182
Справих се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт