А ако той е в затвора?

  • 13 941
  • 161
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 365
То ясно, че девойки ще залитат по истории от типа Здрач, ама
чак по истории от типа Breaking Bad...

# 16
  • Мнения: 68
Ако позволиш един съвет от дъщеря на бивш затворник.
Стой далеч от този мъж!!!
Моят баща влезе, заради невъздържаността си и избухливия си характер. Скача, бие, пребива, без оглед на това, къде се намира и кой е човека срещу него.
Излезе по-кротък от овчица. Не можахме да го познаем. Дълбоко религиозен, смирен, кротък, покаял се. То не беше разкаяние, не бяха обещания. Всяко чудо за три дни. Оказа се вълк в овча кожа.
Не знам какви влизат, но излизат изключително добри манипулатори. Ако бивш затворник ти каже добър ден, погледни навън да видиш, дали не е нощ...

# 17
  • Мнения: 6 214
То бива да сме патки, ама чак пък толкова ли?

# 18
  • Мнения: 145
Северина, благодаря ти! Права си, че ще го изживея да видим обаче как!

Относно годините ми - на 26 съм и съм видяла не малко неща през живота си. А относно телесната повреда..... Мъже са.... Не им разбирам побоищата, но това са неща, които се случват, при това не рядко! И е амлко наивно да живеем в илюзорния свят, че това са неща, които почти не съществуват и че човек участвал в побой трябва да го заклеймим до живот! Щото не сме на тоя свят да съдим, нали?

# 19
  • Мнения: 8 567
Изобщо не споделям представите ти за силен мъж - такъв, който е толкова силен, че  е пребил някого, обрал го е и е в затвора.
Правиш ли разлика между физическа сила и сила на характера?
Според мен този човек е точно обратното на силна личност - избрал е лесния път.

Все едно да наричаш мъжкаримъжете, които посягат на половинките си, от вътрешна сила ли го правят?

# 20
  • София
  • Мнения: 23 138
Щото не сме на тоя свят да съдим, нали?
Абе то добре, че все пак е имал кого да го осъди.
Решила си да си трошиш главата, давай.  Peace

# 21
  • Мнения: 6 214
Интересно ще е да видим личната история на авторката и нещата, които е преживяла, преди да си изгради тези критерии за "силни"-те мъже.

# 22
  • Мнения: 145
Ако позволиш един съвет от дъщеря на бивш затворник.
Стой далеч от този мъж!!!
Моят баща влезе, заради невъздържаността си и избухливия си характер. Скача, бие, пребива, без оглед на това, къде се намира и кой е човека срещу него.
Излезе по-кротък от овчица. Не можахме да го познаем. Дълбоко религиозен, смирен, кротък, покаял се. То не беше разкаяние, не бяха обещания. Всяко чудо за три дни. Оказа се вълк в овча кожа.
Не знам какви влизат, но излизат изключително добри манипулатори. Ако бивш затворник ти каже добър ден, погледни навън да видиш, дали не е нощ...

Благодаря ти за съвета! Именно това се питам....  Давам си сметка, че наистина тези хора са адски добри манипулатори..... и..... Времето ще покаже! Благодаря ти много, съжлаявам че си преживяла всичко това....

Mamacita Bandida, Джара благодаря и на вас!

П.С. държа да отбележа, че бе търся никой да ми дава разумни решения или да ме убеждава т такива.... съвсем различно е

 

# 23
  • Мнения: 5 086

Относно годините ми - на 26 съм ...
Е, сега като излъга и ми стана кофти  Laughing Така се надявах да не сгрешиш още в началните си постове.

# 24
  • София
  • Мнения: 23 138
П.С. държа да отбележа, че бе търся никой да ми дава разумни решения или да ме убеждава т такива.... съвсем различно е
Ако търсиш подкрепа, трудно ще намериш такава.  Peace
Защо тогава пусна темата?

# 25
  • София
  • Мнения: 3 818
Надявах се, че е в затвора за данъчни престъпления или нещо друго икономическо Mr. Green Като оставим настрана благия му характер, ти разбираш ли, че той работа няма да си намери лесно? Как ще го издържа това семейство после? Ще се нервира, ще вдигне кръвното и пак ще пребие и обере някой. Така ги виждам нещата. Само Ходорковски бих чакала от затвора

# 26
  • Мнения: 8 864
Личи си, че не се търсят съвети, защото решението е вече взето. Няма да съдя колко е правилно, всеки трябва да си изживее това, което има да изживее. Но може ли да попитам каква всъщност е целта на темата? Rolling Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 23 138
Но може ли да попитам каква всъщност е целта на темата? Rolling Eyes
Момичето е очаквало приказки от рода на: "Хората се променят към добро, а любовта е по-силна от всичко."

# 28
  • Мнения: 6 214
Но може ли да попитам каква всъщност е целта на темата? Rolling Eyes
Момичето е очаквало приказки от рода на: "Хората се променят към добро, а любовта е по-силна от всичко."
По филмите обаче, американските.

# 29
  • Мнения: 8 864
Но може ли да попитам каква всъщност е целта на темата? Rolling Eyes
Момичето е очаквало приказки от рода на: "Хората се променят към добро, а любовта е по-силна от всичко."

 Shocked Confused

Общи условия

Активация на акаунт