Шалче, шапка, ръкавички - нека се научим всички! - 91

  • 90 128
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 494
The ant has..., e, не много е хубаво!   bouquet  Такова голямо нещо, дори не мога да си помисля да плета!

# 31
  • Мнения: 3 632
Carmela, maugli, благодаря Ви Simple Smile
В същност не е толкова трудоемко, квадратчетата се плетат бързо с жартиерната плетка... Моделът е благодатен - прост, но ефектен, и турците този път са успяли с преждата.

# 32
  • Мнения: 1 826
The ant has браво,много е хубаво одялото,аз не се захващам с толкова голям проект.
maugli то беше шал или наметка за мен,ама така може да се носи и от двете.Рационално. Mr. Green

# 33
  • Сливен
  • Мнения: 11
Момичета, здравейте!
Плета си на една кука шапка с периферия, която се надявам да стане по някое време догодина  Embarassed
Видях обаче, че колежките по руските сайтове вплитат в последния ред на периферията пластмасов обръч за да стои периферията изправена: http://img1.liveinternet.ru/images/attach/c/5/85/950/85950431_large_22.jpg
Не съм сигурна дали правилно го назовах "обръч" или си има и друго име, например обтегач...  Rolling Eyes
Та такова нещо продава ли се по българските магазини и как се казва, та да си го търся сама?

# 34
  • Мнения: 114
Неоновите ми шапка и недовършен снуд:



Снеж, Писенцето, The ant has... браво на Вас!  Heart Eyes

Последна редакция: нд, 10 ное 2013, 17:53 от big pufana

# 35
  • София
  • Мнения: 1 486
The ant, страхотно одеало! Pufana, шапката е много ефектна!

# 36
  • Мнения: 1 826
 newsm09 smile3501 Пуф-страхотна шапка,ще светиш в тъмното.Да не те объркат със светофар. hahaha Wink
А има ли схема на шапката? newsm78

# 37
  • Мнения: 114
newsm09 smile3501 Пуф-страхотна шапка,ще светиш в тъмното.Да не те объркат със светофар. hahaha Wink
А има ли схема на шапката? newsm78

Благодаря, Писенце. Няма как да светя в тъмното, защото няма фосфор, а светофарът е друго зелено. Схема има, но ще я споделя едва през януари месец ...

Бъбъл79, благодаря. Да, точно ефект беше постигнат с нея заради модните тенденции в момента.  Hug

# 38
  • Мнения: 1 826
Няма как да светя в тъмното, защото няма фосфор, а светофарът е друго зелено.

  -майтап де.  Blush
Останаха ми очите в нея.Страшна изработка!!!  bouquet

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
Хайде и аз цоп тук.Въпреки,че напоследък не съм никак продуктивна  Embarassed
Pufanke,страхотно оформена тема  Hug.Благодарим всички за труда,който полагаш.Шапката и снуда са супер гъзарски.Да си ги носиш със здраве.
Момичета,аз малко ви поизпуснах,а вие големи красоти сте натворили  bouquet.
Едни такива чудни одеала/абсолютен поклон за големия труд/,шалове,наметко-пончовци и много други.Абе накратко казано златни ръце имате.

# 40
  • Мнения: 1 669
Момичета, аз малко спамърски се включвам, но браво на Додофит за ръкавичките, на Писенцето за пончото, на Пуфана за шапката и на  The ant has за одеалото. Златни ръце имате!  bouquet
 Аз в момента плета едно бебешко, по план трябва да е ок. 80х80 см, сега е 80х57см, още малко ми остана, ще го покажа. Днес мъжът ми каза, че е трябвало да го направя 2х2 метра, че някой ден синът ни да завива и жена си с него hahaha

# 41
  • Мнения: 2
МомичетаHug благодаря ви, страхотно начало на темата!

Пуфи, не случайно си наш моден гуру,  Heart Eyes точно помпонестите шапки са на гребена на вълнАта този (и следващия  Sunglasses ) сезон! А какъв цвят! Мммммммм Crazy

The ant has, специални поздравления!   bouquet И най-вече за перфектно проявения вкус при подбора на цветове и материя! Каквото и да беше направила, резултатът щеше да бъде впечатляващ! Имаш моите уважения! Hug

Аз се пак успях с моята програма - максимум! hahaha Блокиран, изгладен, надлежно опакован!
Извинете, но към момента снимки само от работния процес!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3
Снежи и Писе,страхотни пончо-наметки..........

Биг Пуф,уникална шапка....ще чакам схемата с нетърпение....

Снежи,за последния ти шал-е то няма такава красота,нежност и ефирност....мн харесвам тази плетка,но не съм плела с нея...  bouquet

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Момичета, дали може да ми помогнете?
Търся някъде да ми изплетат машинно едни маншети. Знаете ли къде мога да попитам?

# 44
  • Мнения: 114
Пуфи, не случайно си наш моден гуру,  Heart Eyes точно помпонестите шапки са на гребена на вълнАта този (и следващия  Sunglasses ) сезон! А какъв цвят! Мммммммм Crazy

Благодаря, Снеж!   bouquet И неоните бих казала, освен помпоните - А шалът е трепачиус! Чакам снимки с притежателката! Да изтрепате цялата жива риба в ... знаеш къде. Heart Eyes

Благодаря Ви момичета, че харесахте шапото и темичката ми!   bouquet



Последна редакция: пн, 11 ное 2013, 10:24 от big pufana

Общи условия

Активация на акаунт