За тези, които четат любовни романи №7

  • 73 086
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 359
Почти към края на Truce съм. Мен пък си ме кефи, точно защото не е  особено реалистична.  Laughing Хубави номера си погаждат, беше ми писнало от тръни в леглото.. Imp

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Събота и неделя прочетох "Черно сърце" на Катрин Стоун- хареса ми, оставя интересен привкус като я прочетеш.
Започнах серията "В градината" на Нора Робъртс, минах първата за сега ми харесва  Peace

# 17
  • Мнения: 8
Благодаря за новата тема.
Аз съм в очакване на няколко книги на български - Друговремец на Диана Габалдон, Братството 10, Gabriel's Rapture и още няколко неща, с които ще се докарам до декемврийски фалит.
Междувременно почти преполових това https://www.goodreads.com/book/show/13486122-the-marriage-bargain и много ми допада, обичам такива истории. Голям фен съм на брака по неволя, особено пък в съвременна книга, направо се размазвам от кеф. Главните герои са сладки и забавни, а току що се появи един италиански граф и главен герой от книга номер две, който просто открадна сърцето ми. Книжлето ми харесва, което е учудващо имайки се предвид читателската "дупка" в която се вкарах напоследък.

# 18
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
И на мен ми се иска да чета Друговремец, но много пари Crossing Arms Ще чакам да кацне в Библиотеката и да я взема.

# 19
  • Мнения: 20
Прочетох "Как да се омъжиш за вампир милионер", хареса ми. А някой да има втората част?

# 20
  • Мнения: 545
Прочетох "Как да се омъжиш за вампир милионер", хареса ми. А някой да има втората част?
има я в mailbooks

# 21
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Прочетох "Как да се омъжиш за вампир милионер", хареса ми. А някой да има втората част?

И аз я чета в момента. Интересна е, но явно ми е минал интереса към вампирите.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Прочетох "Как да се омъжиш за вампир милионер", хареса ми. А някой да има втората част?
има я в mailbooks
Аз я имам ако нямаш изтеглен Мейлбокс, дай мейл ще ти я пусна.
И аз в очакването на книга 10 от Братсвото, толкова съм въодушевена, че взех да си препрочитам предните книги да съм настроена  Crazy Mr. Green, само искрено се надявам да пуснат официалната електронна книга едновременно с книжния вариант, а не след 4 месеца като предната /ама това явно са напразни надежди, ще взема да драсна едно писъмце на Ибис, да ги попитам  Rolling Eyes/

# 23
  • Мнения: 6 105
Междувременно почти преполових това https://www.goodreads.com/book/show/13486122-the-marriage-bargain и много ми допада, обичам такива истории.

Благодаря за заглавието,интересно звучи,като имам време ще я погледна.  Peace

# 24
  • Мнения: 20
Благодаря,Мадлена   bouquet  edna_jena@abv.bg

# 25
  • Varna
  • Мнения: 418
Запис

# 26
  • Мнения: 0
Благодаря за новата тема.
Аз съм в очакване на няколко книги на български - Друговремец на Диана Габалдон, Братството 10, Gabriel's Rapture и още няколко неща, с които ще се докарам до декемврийски фалит.

И аз очаквам "Друговремец" и се опитвам да се убедя, да я оставя за по-нататък, защото списъка ми с книги, които трябва да прочета до края на годината е пълен  Laughing Да видим дали ще се въздържа. С Братството съм на половината на поредицата, но искам да видя и аз книга 10, да я разгърна, да прочета някое друго изрезчение  Embarassed Не знаех, че излиза 2та книга за Гейбриъл. Кога се очкава?

Аз в момента чета "Брулени хълмове" и не мога да реша дали ми харесва, но за уикенда съм си приготвила "Среднощен танц" на Джулия Куин и нямам търпение Wink

# 27
  • Мнения: 8
Благодаря за новата тема.
Аз съм в очакване на няколко книги на български - Друговремец на Диана Габалдон, Братството 10, Gabriel's Rapture и още няколко неща, с които ще се докарам до декемврийски фалит.

И аз очаквам "Друговремец" и се опитвам да се убедя, да я оставя за по-нататък, защото списъка ми с книги, които трябва да прочета до края на годината е пълен  Laughing Да видим дали ще се въздържа. С Братството съм на половината на поредицата, но искам да видя и аз книга 10, да я разгърна, да прочета някое друго изрезчение  Embarassed Не знаех, че излиза 2та книга за Гейбриъл. Кога се очкава?

Аз в момента чета "Брулени хълмове" и не мога да реша дали ми харесва, но за уикенда съм си приготвила "Среднощен танц" на Джулия Куин и нямам търпение Wink
Ох, Друговремеца..., и аз се убеждавам че не бива да я чета и купувам, защото с тази цена като нищо от издателството изобщо няма да издадат останалата част от поредицата... а на мен вече ми писна от недовършени поредици. Обаче като се знам, днес излиза и като нищо утре да съм я започнала...
Относно "Екстазът на  Гейбриъл", от издателството писаха във Фейсбук, че ще излезе на 18.11, но пък на сайта им няма никаква информация, надявам се да не ни подвеждат.
А "Брулени хълмове", с риск да докарам сърцебиене на литературните светила, ще кажа - леле, как е мразя тази книга, четох я толкова време сякаш е с големината на властелина да речем, и когато я довърших със седмици не можах да прочистя ужасното усещане, което ми остана от нея.

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 09:56 от pasti4kata_88

# 28
  • София
  • Мнения: 10 330
Записвам се да ви следя, ако ви е интересно, може ли списък от 10те книги, които са ви впечатлили най-много? Довечера мисля да почна поредицата за братята Макейд, всички много я хвалите.

Уикенда прочетох Бък на Лей Грийнуд, хареса ми.

Здравейте  , да не е  гол запис  , мъча  се с С.Е.К.Р.Е.Т мислех ,че е по интересна, но  засега   не ме грабва  Rolling Eyes

Мноооооого трудно я избутах, добре че я четох на морето, там всичко върви по-лесно. Не бих си губила времето с втората!

# 29
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Здравейте  , да не е  гол запис  , мъча  се с С.Е.К.Р.Е.Т мислех ,че е по интересна, но  засега   не ме грабва  Rolling Eyes

Мноооооого трудно я избутах, добре че я четох на морето, там всичко върви по-лесно. Не бих си губила времето с втората!

Че и втора ли има ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт