Токуда болница - София - 18 тема

  • 70 329
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 1 585
Д-р Денева е в сряда, поне преди година и половина беше така.

# 676
  • Мнения: 2 850
Искам да ви питам нещо, момичета - моя близка се следи в една ччастна болница, сега е в 8-и месец, но е раждала първото си дете там и сега се колебае къде да роди. При нея особеното е, че  предпочита жена гинеколог да я изражда, иска естествено раждане. Ако отиде сега в Токуда, ще я приемат без да са я следили, нали? И към кого да се насочи, препоръчайте ми лекар. Досега се чудеше за какви ли не болници, държи да е частна и предимствато на Токуда с неонатологията много й допада.

# 677
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 454
Д-р Кирякова  Peace

# 678
  • Мнения: 4 095
Др Герганова. Аз раждах при нея и съм много доволна.

# 679
  • Мнения: 2 850
  bouquet благодаря!

# 680
  • Мнения: 18
Д-р Денева още е в сряда, понеделник - д-р Константинова, вторник - д-р Калайджиева, четвъртък - д-р Контилска (ние ходихме при нея и съм много доволна) и петък - д-р Масларска. Снимах си графика им при последния преглед Simple Smile

# 681
  • София
  • Мнения: 1 395
При нея особеното е, че  предпочита жена гинеколог да я изражда, иска естествено раждане.

С две ръце съм за д-р Кирякова. Родих при нея втората си дъщеря 2008, едно преживяване, което ще помня само с хубаво (някъде назад в старите теми съм го описала).

# 682
  • Мнения: 1 622
Здравейте, аз пуснах тема по този въпрос, но май на грешното място в друг подфорум. Търся името на лекар в Токуда, води раждания, висок, слаб, сравнително млад, с очила. Мисля, че имаше малко странна фамилия и работеше в Токуда през 2012, когато раждах там. Няма го качен на сайта им. Ако някое момиче може да ми помогне, ще съм благодарна.

# 683
  • Мнения: 18
д-р Корсачки?  newsm78

# 684
  • Мнения: 3
Здравейте, аз пуснах тема по този въпрос, но май на грешното място в друг подфорум. Търся името на лекар в Токуда, води раждания, висок, слаб, сравнително млад, с очила. Мисля, че имаше малко странна фамилия и работеше в Токуда през 2012, когато раждах там. Няма го качен на сайта им. Ако някое момиче може да ми помогне, ще съм благодарна.

Д-р Корсачки,  моята бременност я следи той

# 685
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
д-р Корсачки го има "качен" на сайта, но без снимка... и работи в Токуда от 2011 Wink
ето и линк, най-долу, без снимката
http://www.tokudabolnica.bg/bg/gynecologic-oncology-and-advanced … gic-oncology-team

# 686
  • Мнения: 1 622
Много благодаря, точно Корсачки имах предвид. И аз видях в последствие, че е качен на сайта, но няма снимка.  libellule, доволна ли си от него?

# 687
  • Мнения: 3
Много благодаря, точно Корсачки имах предвид. И аз видях в последствие, че е качен на сайта, но няма снимка.  libellule, доволна ли си от него?

Да, доволна съм. Аз 2012 г. имах извънматочна бременност и тогава ме оперира д-р Корсачки. Бях си казала като забременея отново той да следи бремеността ми. Вика ме на 2 седмици на прегледи а вече и всяка седмица защото съм 33 г.с. но и бебка върви около 10 дена напред.
Внимателен е и отговаря много спокойно на въпросите ми.
 Hug

# 688
  • Мнения: 310
Здравейте,
предстои ми раждане през октомври, живи и здрави. Та според мен е време да се ориентирам към болница и доктор при който да си запиша час и да започне да ми следи бременността.
За момента съм се ориентирала към болница Токуда. Ще ми препоръчате ли доктор? Искам да е човечен и отговорен. Не съм се ориентирала как ще раждам ще разчитам на неговото мнение и препоръка. Това на мен ми е второ раждане, но от първото преди 7 години имам лоши спомени/беше естествено/ и сега искам наистина реална преценка, ако за моя случай е по-добре секцио да ме консултират правилно, ако върви ок и няма индикации за секцио, нека е нормално.
Другия ми въпрос е относно цените, видях ги в сайта, но не ми
 става ясно дали е включена упойката. Раждане с избор на екип - 1500 лв /секцио и нормално/, а епидурална или спинална упойка, отделно ли се заплаща?
Без избор на екип 800 лв/ а епидуралната или спиналната упойка/?
Предварително ви благодаря за отговорите. Хубав ден на всички!

# 689
  • София
  • Мнения: 4 145
Здравейте,
предстои ми раждане през октомври, живи и здрави. Та според мен е време да се ориентирам към болница и доктор при който да си запиша час и да започне да ми следи бременността.
За момента съм се ориентирала към болница Токуда. Ще ми препоръчате ли доктор? Искам да е човечен и отговорен. Не съм се ориентирала как ще раждам ще разчитам на неговото мнение и препоръка. Това на мен ми е второ раждане, но от първото преди 7 години имам лоши спомени/беше естествено/ и сега искам наистина реална преценка, ако за моя случай е по-добре секцио да ме консултират правилно, ако върви ок и няма индикации за секцио, нека е нормално.
Другия ми въпрос е относно цените, видях ги в сайта, но не ми
 става ясно дали е включена упойката. Раждане с избор на екип - 1500 лв /секцио и нормално/, а епидурална или спинална упойка, отделно ли се заплаща?
Без избор на екип 800 лв/ а епидуралната или спиналната упойка/?
Предварително ви благодаря за отговорите. Хубав ден на всички!

При който и лекар да отидеш няма да сбъркаш. Всички са добри и човечни.
Избор на екип - 1 500 лв. и не е включена упойката. Тя се плаща отделно 300 лв.
Без избор на екип пак е същото, упойката се плаща отделно.

Общи условия

Активация на акаунт