Токуда болница - София - 18 тема

  • 70 087
  • 738
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Добре дошли  Hug в темата се обсъждат раждането, престоя и лечението в Токуда Болница - София



Сайт на болницата , Телефонен указател

ДКБ и лабораториите за изследвания работят и в събота, а резултатите от тях могат да бъдат проследявани и онлайн – след еднократно заявяване за парола.



Местоположение на болницата
бул. "Никола Й. Вапцаров" 51Б (с кола входът е от ул. "Ат. Дуков"), кв. "Хладилника", 1407 "Лозенец".
Болницата разполага с паркинг за колите, като първите 30 мин. са безплатни, след което се заплаща 3 лв./час и за всеки следващ + още 2 лв  Peace

Транспортни връзки:
Автобуси: 88,120
Маршрутна линия: 32
Карта

Транспорт от Централна Гара:
От Цетрална гара – Автобус №305 до спирка "Румънско посолство"
От спирка "Румънско посолство" – Автобус № 120 до спирка "бл. 4 ж.к. Лозенец"
(след светофара при ул. Атанас Дуков)



Лукс стаи в Родилен сектор към АГ отделение - има 2 лукс стаи, които могат да бъдат ползвани, ако са свободни. Няма възможност за предварителна резервация. В тези в лукс стаи – таткото има свободен достъп и бебето може да бъде с майката, колкото тя пожелае. Цена 125 лв. Има котлон.

В случай, че са заети и майката желае да бъде сама в помещение – може да пожелае да бъде във ВИП стая в АГ отделението. Тогава отпада възможността бебето да бъде с нея. Цена 85 лв.

Свиждания в Родилен сектор – осъществяват се във фоайето със слънчогледите – входа за спешни случаи. Бебето не се извежда извън сектора и само таткото може да го види веднъж след раждането. Останалите роднини след при/след изписването от съображения за стерилност не се допускат посещения на външни лица в сектора.

Свиждания в АГ отделение – всеки ден от 16ч. до 19ч.



Предишни теми: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 10, 12, 14, 15, 16 , 17



Раждането може да бъде:

1.) с избор на екип - 1500 лв
2.) без избор на екип - 800 лв - води се от дежурния лекар

Последна редакция: пн, 11 ное 2013, 20:00 от a.l.e.n.a

# 1
  • Мнения: 8
Записвам се  да следя темата,през следващия месец ще ме вълнува доста силно:)

# 2
  • София
  • Мнения: 4 122
Алена,

Благодаря за новата тема Simple Smile
Може ако имаш възможност да добавиш и инфото за раждане без избор на екип и цената му.

# 3
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Добра идея Simple Smile аз оправих тел указател, защото беше кофти линк, за избора на екип и без - беше 800/1500 лв, нали?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 122
Добра идея Simple Smile аз оправих тел указател, защото беше кофти линк, за избора на екип и без - беше 800/1500 лв, нали?

Да Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 215
Мерси за новата тема!  bouquet

В края на старата тема някой беше споменал за ехоргафия на бебе - останах с впечатление, че става дума за профилактичния преглед при детски нефорлог  - мисля, че се прави ехография на бъбреците при 6-месечните бебета. Преди малко звъннах за час, но жената на регистратурата (в педиатрия) ми каза, че нямали такъв специалист/не правели такъв преглед?!

# 6
  • Мнения: 242
Алена, чудесна тема, благодаря  newsm10
Иначе, прегледа е ехография на коремни органи. Аз водя малката, че се роди с малко по-широко легенче на едното бъбрече, та правим ехото на 3 месеца. За щастие проблем няма. Но знам от други мами, че са ходили на профилактичния преглед с направление. Аз водя моята кукла в Неонатологията, но ние ходим платено.

# 7
  • Мнения: 3 215
Boryana9, мерси за отговора. При нас става дума за профилактичния преглед, който преди го нямаше (сега касата го покрива заедно с изследванията на кръв и урина). На направлението пише: детска нефрология. Не ми е проблем да го платя, но според служителката - те не го правели...Както и да е. Няма да се занимавам с тях повече, ще потърся друго място  Peace

# 8
  • Мнения: 132
Благодаря за новата тема, a.l.e.n.a Heart Eyes

Silveto, mari:), lacuna coil, santini999, ˙·٠• АлЕкС •٠·˙, много ви благодаря за полезните съвети и за окуражителните думи, момичета Hug

mari:), тази препоръка за по - щадящо Mr. Green, ако мога да го нарека, разхлабително, е много добра Peace Ще попитам в аптеката какво биха препоръчали за подобни случаи.

# 9
  • Мнения: 202
Алена, Благодаря за новата тема!!! Както и искам да ти пожелая лека и безпроблемна бременност, и леко раждане!!!

Silver touch,
Първо да ти пожелая леко и безпроблемно раждане. За вода, както са ти казали момичетата, достатъчно е да имаш една-две малки бутилки в началото/не дават вода няколко часа след операцията/, после може да ти носят Simple Smile
За обезболяващите, първият ден те те обезболяват, после дават свещички, но все пак трябва да кажеш, че те боли. Аз не съм ползвала, както и момичетата в стаята, но в първата стая, в която ме настаниха даваха на момичетата винаги, когато кажеха, че имат болки, дори им дадоха и за в къщи да си имат Simple Smile
Не се притеснявай за нищо, дори да забравиш нещо, винаги може някой да ти го донесе, а и в отделението ще съдействат със сигурност  Peace

# 10
  • Мнения: 4 028
Запис в темата

# 11
  • Мнения: 3
Благодаря за новата тема. Записвам се да я следя  baby_neutral

# 12
  • София
  • Мнения: 265
Идвам и аз тук с въпрос?
Момичета, препоръчайте ми добър мамолог?
И  се чудя възможно ли е да ходя на гинекологичен преглед при аг-тата там?
В смисъл доста са заети, но все пак предпочитам читав гинеколог .

# 13
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Аз ходя всяка година на ехомамография в отделението за Образна диагностика, попадала съм на различни лекари, оставала съм много доволна - от прегледа, отношението, диалога  Blush

# 14
  • София
  • Мнения: 418
Silver touch, не се страхувай. Всичко ще мине бързо. По-добре мисли как ще се гушкате с бебо след раждането. д-р Корсачки е много приятен. Аз съм била при него само на профилактични прегледи, но той винаги е бил отзивчив и компетентен. И за в бъдеще ще ходя при него. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт