Бъдещи мами 2013-2014 от Велико Търново 3

  • 23 694
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
хахаха те някой път са като малките деца.... викаш и него го боляло... милия, ама той не е бременен! инъче да вкарвай го в пътя отначало още с бебето, да свиква да помага, няма вечно мама...! Simple Smile

Правилно, то всеки си има трески за дялкане, въпроса е да се напаснете и да няма разногласия Simple Smile Иначе определено не толерирам бащите, които си мислят, че като са го правили бебето, са си свършили работата. Това че ходят на работа, не означава, че майките по цял ден  гледат телевизия или пият кафе. Детето е ангажимент и на двамата. Аз лично трудно играя с малката, някак не ме влече, по-скоро правим някакви други неща, но пък с баща и си играят страхотно.

# 16
  • Мнения: 0
Сиянче, количката е супер! Благородно ти завиждам за чупещата се дръжка Simple Smile Със здраве да си я ползвате Wink

Когато не те разбират, по-добре да мълчат май. Напоследък вкъщи никой не ме слуша какво му говоря. А после излиза, че съм капризничела. Ами като никой не прави нещата така, както им обяснявам, че искам и трябва да бъдат. Някак си са настроени против мен и нямам търпение да се махам вече от тука.

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 14:06 от Daisy_nik

# 17
  • Мнения: 80
Май с развалянето на времето и тонуса ни спадна.Аз  обаче се заредих с малко покупки за бебо,естествено че ще му купя нови нещица,ама му взех 5 бодита малък размер по-плътнички за началото и едно спално чуваче,всичко за 12лв.Много съм доволна снимала съм ги ще видя как ще ги кача... после

# 18
  • Мнения: 0
Може би си права, но и аз очаквах малко повече ентусиазъм покрай бебето...
Честито за покупките! Повлече си сама крак оня ден май Simple Smile

# 19
# 20
  • Мнения: 0
Много сладки Simple Smile От къде ги купи?

# 21
  • Мнения: 80
Чувалчето и бодито с тигъра от килото под пазара,а другите от сезоните.Дейзи имаше повече дрешки за момиченца и много сладки копмплекти Simple Smile

# 22
  • Мнения: 0
Може да е имало, ама аз още някак не смея да съм убедена, че е мома, не съм била на 4Д и ще чакам поне до четвъртък, когато съм на ЖК и дано пак каже това. А и като не знам какво ще ми даде зълвата, не смея да купувам. Имала и необличани неща. А как нямам търпение да ги видя... Но и няма къде да ги сложа още. Водим преговори за едно легло, ама да видим.

# 23
  • Мнения: 80
Ами да за момичето някак си по не е сигурно,защото във всеки един миг може да се появи буба.
Дейзи споко,щом е видял цепка значи ще е мома Simple Smile

# 24
  • Мнения: 0
 newsm62 опасна си. По-скоро за мъж не е никога сигурно ако се обърка бубата с пъпната връв. Ама при тебе не е възможно да има грешка, защото си била на 4Д.

# 25
  • Мнения: 0
Нагласила съм му кутия с бонбони на Хаджито и дано ме зарадва на ЖК-то, че имам рд тогава и да не ми го разваля Simple Smile

# 26
  • Мнения: 80
Дейзи,няма как да се сбърка бубата с пъпната връв,защото той бебчо си беше даже в ерекция,явно в този момент му беше пълен пикочния мехур и за това Simple Smile Тпй Кабакчиев още в 13та седмица като ходихме каза,че се вижда нещо там ама не беше сигурен,ама сега се потвърди Simple Smile А и все повтаряш за това 4д.Не можахме да вземем снимка 4д,защото малкия си беше сложил и ръцете и краката пред лицето.А през цялото време гледа в 2д режим.
4дто е да отидеш в 34-5 седмица да видиш бебо на кого ще прилича.А в 20та седмица просто няма подкожни мазнини и ще изглежда доста стряскащо Simple Smile

# 27
  • Мнения: 0
Току що комшийката ми каза, че ще ми даде своя стерилизатор Simple Smile

# 28
  • Мнения: 80
той стерилизатора по колко шишенца събира и за колко време стават готови нещата.Не е ли по-бързо да завриш водата на котлона и шибнеш вътре шишенцето и готово.А знаете ли,че трябват специален препарат за бебешеки съдове... много работи са измислили.

# 29
  • Мнения: 1
kiksi007  честито за покупките много са хубави:) Стерилизатора нз колко шишета събира, ама те са за микровълнова, което значи че по-бързо завира от котлона(освен ако не е на газ, но ние сме на ток) Препарата е Бочко препарат за бебешки съдове около 2.50 струва може би 200мл. Аз мисля да кърмя и имам само 1 шише за вода и една залъгалка, та нз има ли смисъл в стерилизатора да ги слагам....

Общи условия

Активация на акаунт