Нещо смешно, което децата казаха - 8 тема

  • 77 938
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 285
Последното ми напомни за сина на една приятелка, който на въпроса "Колко ме обичаш?", отговаряше - 2, защото това беше най-голямото число, което знаеше към момента, после мина на 12 Simple Smile)))

Точно по темата от тази вечер. Казва ми, че бил много послушен, но нещо не му вярвам съвсем Mr. Green и го питам
"Колко много ?" Отговорът: " Три, но ще стане пет !"  Laughing

# 31
  • Мнения: 86
Брат ми, като беше малък, имаше странни вкусови предпочитания. Когато майка го питаше какво иска да яде, той винаги отговаряше банан с мишка.  smile3532

# 32
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
Преди време бях обяснявала на дъщеря ми, че преди да се роди е била малка като семчица и после е пораснала в корема на мама. Преди няколко дни тя започва да ме разпитва кога сме се запознали с баща й, кога се е родила и кога сме се оженили, Накрая ме пита: "А на теб кога ти сложиха семката?"  Shocked

Последна редакция: вт, 19 ное 2013, 14:06 от Светлица

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
- Мамо, нали Габи беше в твоето коремче?
- Да.
- Нали и аз бях в твоето коремче?
- Да.
- А как ни сложи вътре?
- !?!?! ...Ами с тати като се обичаме и се гушкаме и той слага едно семенце в на мама коремчето и това семенце порасна и стана ти. След това пак тати сложи семенце, то порасна и стана Габи...
- А как тати слага семенцето с коремчето?

...тук вече се предадох и го пратих при баща му Embarassed

# 34
  • Мнения: 13 301


...тук вече се предадох и го пратих при баща му Embarassed


А там няма ли продължение?  Grinning Hug

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 6 644
нищо интересно - каза му, че е още малък и като пораснел, ще му обясни и приключиха темата

# 36
  • Мнения: 1 441
Малко офф, ама моя явно е много заблуден, щото досега нито веднъж не ме е питал как се е родил, откъде е дошъл и т.н. Rolling Eyes Никакъв интерес към темата. Само беше малко сърдит, че не е бил на нашата сватба  Mr. Green Не, че се оплаквам, де... Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 374
Синът ми гледа сватбената ни снимка с баща му и пита:
- Мамо, ти защо си се омъжила за тати?
Аз отговарям:  Ами защото се обичаме.
Синът ми: Ами ние с теб също се обичаме, кога ще се оженим?  Laughing

# 38
  • Мнения: 13 301
Само беше малко сърдит, че не е бил на нашата сватба 

О, това е класика! Един от първите въпроси като гледаше снимки и клипове беше - А аз къде съм?  Grinning

Честит празник на християнското семейство!   bouquet

# 39
  • Мнения: 2 761
Честит празник и от мен!   bouquet
Днес докато чистя вкъщи дребният реши да ми помага:
- Мамо, ти събирай големите боклуци, а аз ще събирам древните (дребните) боклучета.
След малко явно му доскуча и каза:
–Аз си отивам в детската, че тук има прах и ще ме заболи гърбото(гърлото).

# 40
  • Мнения: 639
- Мамо, имаш ли номера на джуджетата?
- Не, защо ти е?
- Ами, да им се обадиш, и да им кажеш да кажат на дядо Коледа, че съм много послушен… Мммм, добре де, като им нямаш номера, тогава им пиши във фейсбук, да му кажат!

# 41
  • Мнения: 138
вчера си обели детето една мандарина и си я направи на парченца в една чинийка. Аз си взех 1 без да попитам дали може и той ме поглежда с един игрив поглед и казва: Ааа, ама си и нахална. Аз  Shocked Извиних се, де

# 42
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Щом стана въпрос за манджа - у нас много обичат да готвят момчетата - единия път като попитах какво готвят ми казаха "-Супа с ягоди"

# 43
  • Мнения: 639
- Мамо, нали Габи беше в твоето коремче?
- Да.
- Нали и аз бях в твоето коремче?
- Да.
- А как ни сложи вътре?
- !?!?! ...Ами с тати като се обичаме и се гушкаме и той слага едно семенце в на мама коремчето и това семенце порасна и стана ти. След това пак тати сложи семенце, то порасна и стана Габи...
- А как тати слага семенцето с коремчето?

...тук вече се предадох и го пратих при баща му Embarassed


След съвсем подобен разговор, заключението беше:
- Тогава искам тати сега да ти сложи 2 семенца - мъжко и женско, ама искам да гледам как ти ги слага!  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 285
На това съм се смяла със сълзи :
- Както си вървях, с краката надолу и главата нагоре, и стената ме удари.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт