ЮНИ чакаме с нетърпение, да си видим малкото творение - тема 3

  • 20 545
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9
emeka, ние с теб вървим заедно:) аз в Сряда съм на ФМ и много се надявам да ми кажат пола, но и да не стане, не е болка:)

Sani4ka_, по принцип аз много обичам всякакви такива неща, но не си позволявам. Установих, че като не мисля да ядене, не съм гладна толкова:) но все пак от време на време си позволявам:)

Момичета, а как сте с килограмите и коремите:) аз засега май не мърдам, чак започнах да се притеснявам.  newsm78

# 691
  • Мнения: 11 562
Аз съм много зле с килата - почти 5 съм качила вече, а съм в 12 г.с + 6 дни. Апетитът започна полека да ми се нормализира, за щастие.

# 692
  • Мнения: 121
Момичета как се справяте с храненето,аз изобщо не ям месо и наблягам повече на тесто,само пици и кроасани ми се ядат...Ужас  Confused Дано отмине тоя период,иначе ще стана тюлен скоро.... Laughing

Да не те облъчвам, но аз месо не ям от повече от 3 години, а сега пък точно и дума не може да става да сложа мръвка в устата си, и нямам никакви проблеми с това, даже напротив, бебето върви с цяла седмица напред с размерите. Тесто гледам също да не хапвам много, концентрирала съм се над плодове - ябълки, банани, мандарини, грозде; зеленчуци - картофи, броколи, краставици; варива - боб, леща, ориз; и от млечните - кисело мляко, кашкавал, сирене. От време на време хапвам яйца и веднъж седмично - риба. Принципно, освен че се старая да ям повече плодове, храненето ми няма разлика с това преди да забременея. Така че, не се притеснявай, че не ядеш месо, няма да си навредиш. Тестото доколкото можеш да ограничиш ще е добре, не че е вредно, просто ще натрупаш много килограми Simple Smile  Peace трупането на килограми е неизбежно и без тестото обаче Simple Smile

А за килограмите... 65.7 вчера сутрин /при 173 височина/, корема около пъпа тази сутрин - 94см! И доста ми личи Simple Smile)

# 693
  • Мнения: 1 952
Аз с килата не съм зле, но с обемите на тялото-да. Имам чувството, че ще се пръсна и се чувствам 100 кила Tired
А яденето ми е ужасно, нищо полезно няма. Дано отмине скоро гаденето и започна да се храня здравословно.
За тези, които не хапват месо- не се тревожете. И без това съм сигурна, че е бъкано с не много полезни неща.

# 694
  • Мнения: 9
И аз не ям много месо. Просто не обичам . Но пък си хапвам много плодове и зеленчуци, както и сурови ядки:) Но пък има и друго - на мен почти не ми е ставало лошо.  Разбирам ги мамчетата, които имат гадене. Предполагам колко е гадно и изобщо  не им е до здравословно хранене. Но ще отмине. Аз лично гледам да имам движение - студ не студ , ходя на разходка в парка.

# 695
  • Мнения: 1 820

За тези, които не хапват месо- не се тревожете. И без това съм сигурна, че е бъкано с не много полезни неща.

Тази сутрин слушах по новините как слагали бръмбари в луканките. #Crazy А да не пием витамини сега и да разчитаме на храната... ooooh!

# 696
  • Мнения: 9
E луканка и витамини...не бих сравнявала. НО, наистина всичко е много отровено вече..
Но аз бих казалаа същото и за синтетичните витамини, токова неща съм изчела. Проверявала съм си и съставките на т.нар. vitamini. Е може да ти призлее колко врредни неща има в тях. А отделно вече се говори, че дори вредят.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 68
Да именно заради гаденето започнах да наблягам на тесто.Вече отминава и се надявам да започна с по здравословно хранене,а месото не че ми липсва,но попринцип съм си месоядна и с ниско кръвно и се притесних да не ми падне хемоглобина.  Sad

# 698
  • Мнения: 121
Като отново заговорихме за кореми:

Моят тумбак на 9.11:

И на 24.11:

И Бебчето на 19.11:


 Heart Eyes

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 16:58 от RoseAmber

# 699
  • Мнения: 1 820
Mimka_to  ,Дадох пример,не за да се сравнява.Разбира се,че не става и дума за сравнение между луканка и витамини.Но пилешкото месо е пълно с женски хормони,не трябва да се консумира,риба също...ами то какво остана!Но както в луканката,така и всичко на пазара вече не е качествено и е пълно в Е-та  Tired

Не говоря разбира се за собствено производство,но аз например нямам възможност да гледам животни ,или да си произвеждам сама зеленчуци.Вече ме е страх да хапна нещо  Confused

# 700
  • Варна
  • Мнения: 68
RoseAmber Лелее, аз съм само седмица назад и почти не ми личи.Много ти е хубаво коремчето Hug Аз събота съм на преглед,ще видим как се развиваме  Peace





# 701
  • Мнения: 1 820
Малеее,супер коремче  RoseAmber   Heart Eyes И бебчо какъв е голям,ох много се накефих на тази снимка  newsm10 Това от ФМ на 4 Д ли е ?

# 702
  • Мнения: 0
RoseAmber може и да се писала преди, но колко е голям бебчо на тази снимка? Изглежда ми много голям Simple Smile Аз в четвъртък съм на преглед и не знам какви очаквания да имам, сигурно доста ще се изненадам от размерите Grinning

# 703
  • Мнения: 50
Все още стоя на заветните 45кг и НУЛЕВ корем. При положение, че вече спря да ми се гади (аз така и не повръщах, само плашех тоалетната чиния  Wink ), вече сериозно почнах да спичам. Реално нямам за какво да се захвана (освен едното пишкане), за да си докажа, че всичко е наред с бебока... не че си вкарвам паранои, но нямам никакви следи от бременност абсолютно  Sad

# 704
  • Мнения: 121
Благодаря ви за милите коментари  Hug

Sani4ka_ аз напълнях преди да забременея едни близо 10кг и не съм сигурна този корем доколко е дело на бебето и доколко е от напълняване/запек/газове/подуване Simple Smile Но определено сега е по-голям отколкото беше в 5г.с. например Simple Smile

червенокоса вещица щастлива Simple Smile 2D си е, за момента според мен няма смисъл от 4Д, а иначе да, това е от миналата седмица когато му мериха главата, нухиалната кост и тн.

Хеллен, бях писала, да: на тази снимка бебето го измериха CRL 6.6см, близо 7см Simple Smile) Аз лично много се изненадах от размерите, защото на предишния преглед беше само 2.9см, а 3 седмици по-късно гледай какво става Simple Smile И много мърдаше, аз не мога да мърдам толкова бързо колкото то се движеше Simple Smile ще видиш и ти, много е яко Simple Smile

Veselina K, не се шашкай, за пореден път пускам линк на този сайт: http://pregnancy.about.com/od/pregnancycalendar/a/pregnancy-photos.htm освен всичко друго, има снимки на различни жени с бременни коремчета, и най-добре показва, че бременността при всеки протича различно, на някои им личи много, на други изобщо, бъди спокойна, ще се покаже. И аз освен корема нямам вече никакви други симптоми, дори гаденето отмина, и се чудя на моменти дали още съм бременна, но гледам да не се задълбочавам над тези мисли.  Hug

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 15:55 от RoseAmber

Общи условия

Активация на акаунт