ЮНИ чакаме с нетърпение, да си видим малкото творение - тема 3

  • 20 546
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 692
Мацки, не се шашкайте.
Ето тук има снимки на 2D, 3D и 4D да видите разликите: http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 91&Itemid=158

А тук много добре са обяснени 3-те ФМ: http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 45&Itemid=100

И за БХС: http://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task= … 48&Itemid=103

# 721
  • Мнения: 38
Мамииииииииииииии помощ  Shocked Shocked
От вчера вечерта ме мъчи ужасна кашлица и болки в гърлото... Освен мед и лимони вземам и един спрей на LR с алое, а пък за носа Sterimar, някой да има по - добра идея?
 newsm78

Благодаря, предварително   bouquet

# 722
  • Мнения: 50
TikviChka, и аз го изкарах на мед и лимони и чайове (+инхалации, крака във вода, мед в носа...). Сега.. хич не обичам да рекламирам хапчета, но казвам пак и за Биозин Мама, защото като почнах да го пия, на другия ден още усетих драстично подобрение, а бях доста зле. Може пък да е съвпадение, знам ли... Лекаря, който ме следи и той одобри за Биозина. Единия ден изпих сутринта половин Парацетамакс - за ужасно главоболие, а вечерта изпих другата половина - за 37.7 температура.
Сега ми остана една кашлица, за която нищо не правя, защото незнам какво Simple Smile Не е много драстична, но вечер малко се усилва.

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 18:56 от Veselina K

# 723
  • Мнения: 38
Veselina K 
Блаодаря за бързия отговор Simple Smile Аз пийнах тези седмици парацетамол, доки каза, че може на 6 часа по 1 при висока температура...но нали "страх лозе пази", заради бебока не смея да прекалявам, само като усетя болката в главата от синузита си позволявам... Аз май благодарение на парацетамола не успях да се "тръшна" 2 седмици, а се влача само сополива...
ММ сутрина не ме пусна на работа Embarassed, ама аз отидох де Simple Smile Все пак като направих простата аритметика на 3 болничен минали месец - 93 лв от заплатата  #Crazy #2gunfire исках да застрелям касиерката...Но утре ако не ми е добре май ще съм вкъщи. ..

# 724
  • Мнения: 1 067
Добра вечер !
Аз бях на БХС днес , на ехографа всичко  беше ок.За кръвта ще чакам.Погледна ми шийката за анализ и там обаче работата не е много добра  Rolling Eyes Видя нещо на шийката и се наложи да вземе цитонна маска .Освен това самата шийка е малко "парцалива" резултат от първото раждане .Хубавото е, че е дълга и затворена , макар на места да видя ръбове .Абе за сега ок ,но следващия преглед ще стане ясно дали няма да мина на домашен режим с повече лежане  Rolling Eyes .Резултата от микрото и цитонната ще да готови следващата седмица и дай боже да са ок  Praynig

Забравих каза ,че на момиченце прилича, не е окончателно , но клони.Не беше в много добр позна.  Joy

# 725
  • Мнения: 14
Ей мами, два дни ме няма и така сте се развихрили Simple Smile Изплаших се, че сте започнали нова тема и ще има и там да наваксвам с четенето  #Shocked

Аз да ви кажа от 12 години не съм яла месо и сега всички майки, баби, стринки и т.н. тичат след мен и ме заплашват и ме молят да ям, ама как да стане това? Ами няма да стане. Вие пишете, че сте си яли, а сега просто не ви се яде, а те искат аз изведнъж след 12 години да започна... ще е голяма мъка до края  newsm61

Както и да е Simple Smile
Виждам все по-хубави новини и това така ме радва, аз съм на преглед чак на 3ти декември, а последният ми беше октомври месец Sad Дано всичко да не е наред, че вече не мога да чакам и все за нещо се притеснявам...

Мами, лека вечер ви пожелавам, да спинкате сладко и все по-цветни сънища! Аз след малко започвам серията а тази нощ  Hug

# 726
  • Русе
  • Мнения: 764
Момичета, за настинки съм си направила мед, лимон и джинджифил. Лимона се измива много хубаво, нарязва се с кората и се слага в по-дълбока купа, поръсва се с джинджифила и се залива обилно с мед /да не е захаросан/. После се слага в хладилника да престои няколко часа. Аз съм много кекава и като започне да ми дразни гърлото си вземам няколко лъжици. На другия ден ми няма нищо.

# 727
  • Мнения: 26
И аз ползвам тази рецепта с мед, лимон и джинджифил при настинка. За гърлото последно пробвах пчелен клей (прополис). Смуках малко парченце от него (бавно се разтваря 3-4 часа) и на следващия ден имаше огромен резултат. Често имам проблеми с гърлото и сливиците, какво ли не съм пробвала,.... но най-бърз беше ефекта на пчелния клей. От скоро разбрах за него и останах много доволна.

Между другото сме на финала на тази тема, някой дали подготвя нова ???

# 728
  • Мнения: 1 952
Чакам да стигнем 50 стр. и ще пусна новата тема.

# 729
  • Мнения: 38
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Благодаря за бързите отговори Simple Smile
Да за темата и аз щях да попитам. На 02.12 съм на БХС малко ми е едно притесненооо

# 730
  • Мнения: 26
Чакам да стигнем 50 стр. и ще пусна новата тема.

Чудесна идея да изписваме страниците до край, че напоследък много бързо вървят темичките.  Simple Smile

# 731
  • Мнения: 38
Решихте ли къде ще правите ФМ ?

# 732
  • Мнения: 5
Здравейте,
от доста време не съм се включва, тъй като нямаше нищо ново. Слава богу нещата са си наред за сега Simple Smile
С предната бременност и аз минах през подобна настинка - наистина помагат медът и лимоните. Аз слагам и орехи - доста добре засилват иунната система. И инхалации над тенджерата с гореща вода и морска сол... Много се надявам да изляза от опасната зона преди да ме хващат настинки Simple Smile, а на разболелите се стискам много палци бързо и леко да мине  Peace

Аз в сряда ще съм на фетална, а в четвъртък влизам в болница за превантивен серклаж. Стискайте ми палци всичко да мине без проблеми и бебока да си кротува вътре  Praynig

# 733
  • Мнения: 101
Здравейте,
от доста време не съм се включва, тъй като нямаше нищо ново. Слава богу нещата са си наред за сега Simple Smile
С предната бременност и аз минах през подобна настинка - наистина помагат медът и лимоните. Аз слагам и орехи - доста добре засилват иунната система. И инхалации над тенджерата с гореща вода и морска сол... Много се надявам да изляза от опасната зона преди да ме хващат настинки Simple Smile, а на разболелите се стискам много палци бързо и леко да мине  Peace

Аз в сряда ще съм на фетална, а в четвъртък влизам в болница за превантивен серклаж. Стискайте ми палци всичко да мине без проблеми и бебока да си кротува вътре  Praynig

puhie стискам палци,всичко да е ок,извинявай за неграмотността ми,но в какво се състои тази манипулация-серклаж....и за какво се прави

# 734
  • Мнения: 5
Няма проблеми, дано да не ти се налага да се сблъскаш с нея Wink
Зашива се шийката на матката когато има индикации за възможни проблеми. Аз имам едно преждевременно раждане и в момента скъсена на 50% шийка - тоест серклажа е задължителен. А после се стискат палци да се износи бременността до края...

Общи условия

Активация на акаунт