МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 14

  • 44 412
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 28
alyaa, стискам ти пацли! В добри ръце си, всичко ще бъде наред!
nulenceto, честито и на теб!  bouquet И аз ще си похваля лекаря - д-р Недялков е страхотен и като специалист и като човек   bouquet

# 706
  • Мнения: 244
oooo да! Подкрепям напълно - д-р Недялков е пич от всякъде, разбира си от работата, съвестен е и се общува приятно с него.  Peace

# 707
  • Мнения: 17
момичета, какво стана с мама, за която събирахме кръв? оправи ли се?

# 708
  • Мнения: 1
Здравейте,вече 6 ден пренасям,казаха ми  че до неделя ако не родя,ще трябва да постъпя в болницата...приемат ли по клинична пътека,как стоят нещата за приемането?Някой ако може да помогне или телефон на който мога да попитам.
Успех на alyaa

Последна редакция: чт, 06 мар 2014, 18:39 от kpetkova

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 4 544
момичета, какво стана с мама, за която събирахме кръв? оправи ли се?

Състоянието на Юлия все още е критично, в кома е. Sad



Здравейте,вече 6 ден пренасям,казаха ми  че до неделя ако не родя,ще трябва да постъпя в болницата...приемат ли по клинична пътека,как стоят нещата за приемането?Някой ако може да помогне или телефон на който мога да попитам.
Успех на alyaa

Да, приемат по клинична пътека , телефон на рецепция 896262.

# 710
  • Мнения: 2
стискаме палци,alyaa Heart Eyes всичко ще бъде наред!

# 711
  • Мнения: 1
 Приеха ме вчера в болницата, но определено не е това което очаквах, нямам никаква информация, никой не ме прегледа за разкритие, слушат тонове, но никой не ми казва, добре ли са.
 От 5 часа са ни вдигнали, а още не е минал лекар. Иначе имам болезнени контракции ама за сега са на рядко.

# 712
  • Мнения: 49
Alyaa, каква информация нямаш? Ти попита ли ги докторите или не? Кой те прие и кой те преглежда? Защо са ви вдигнали в 5??? Спокойно скоро ще се гушкате с едно пухкаво мъниче Simple Smile

# 713
  • Мнения: 155
Обикновено се минава към 6 и половина за мерене на температура, кръвно и хапчета, за който има да пие.. ако са ги вдигнали в 5 /както ми се случи на мен/ е имало най-вероятно спешно секцио, което предполага, че няма да могат да минат за другите неща, когато му е времето.

# 714
  • Мнения: 1
 Родих момичета, в 15 и 50, доктор Татарова мина в 10 и нещо прегледа ме и взе решение. Пуснаха ми система. Малката се роди 2900 кг, 49 см, казва се Карина. Впечатления ще пиша утре.
 Благодарности на доктор Татарова, доктор Петрова, която ме обезболи, акушерките на които не мога да намеря имената  в сайта, и една млада докторка, която също са пропуснали да отбележат!

# 715
  • Мнения: 244
Супер кеф! Simple Smile Бъдете здрави с малката кукла!  Hug

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Родих момичета, в 15 и 50, доктор Татарова мина в 10 и нещо прегледа ме и взе решение. Пуснаха ми система. Малката се роди 2900 кг, 49 см, казва се Карина. Впечатления ще пиша утре.
 Благодарности на доктор Татарова, доктор Петрова, която ме обезболи, акушерките на които не мога да намеря имената  в сайта, и една млада докторка, която също са пропуснали да отбележат!
Честита ти дъщеричка!Да е жива и здрава!Бързо възстановяване!

# 717
  • Мнения: 101
alyaa честита малка принцеса,да ти е жива и здрава.Бързо възстановяване.
Д-р Татарова е страхотен лекар-  bouquet

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 57
alyaa честита дъщеричкааа! Много щастие и много здраве й желая. А на теб бързо възстановяване  Hug   bouquet

# 719
  • Мнения: 378
Честито бебче! Много радост да ви носи!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт