Фотография за начинаещи - 15

  • 35 153
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
След прекрасната усмивка на Е., един дзвер от мен. За равновесие  Mr. Green


Not again! by Owl Stories, on Flickr

# 46
  • Мнения: 10
А аз не знаех, че за 24 дни всеки ден трябва да се снима,...значи и аз съм пас като мисНели. Защото мисля да ги снимам в рамките на 3 дена и само да ги показвам после всеки ден от 1-ви до 24-ти. Така си го прадставям. Иначе не мога да насмогна.  Peace

# 47
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 828
Цитат на: mamaeli8000
А аз не знаех, че за 24 дни всеки ден трябва да се снима,...

еми то затова се нарича предизвикателство  Wink
иначе има и летни и годишни предизвикателства, представяш ли си всеки ден да снимаш  Mr. Green тъй че 24 пак си е добре Simple Smile

# 48
  • Мнения: 212
Ще се включа и аз задължително в коледното предизвикателство Simple Smile
И понеже вече съм на коледна вълна, един кадър от миналата Коледа:


It`s beginning to look a lot like Christmas ... by Фреш, on Flickr

# 49
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Вече 4-та година ще правя декемврийско снимане. Имам 3 сета в профила , ако мислите , че ще ви е интересно може да надникнете.
Това ми е любимото време за снимки, въпреки че в Африка е трудно да се направят коледни кадри  Laughing

# 50
  • Мнения: 10
Госпожичка Клавèл потърсих коледните сетове и не ги открих в профила ти във фликър, но открих толкова изумителни марокански карасоти, че ахнах! И онезци конни игри - като анимация са, не знам как се нарича тази обработка, но на мене ми прилича на рисувано! Уникални снимки! Simple Smile Адмирации!

# 51
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 816
Запис със скромния ми принос по седмичната тема:


Week Challenge_Umbrella by Mira D, on Flickr

(хванах домашния модел да позира след вечеря, нахранен и с написани домашни... като по чудо не мрънка Laughing)

Ще ви се радвам отдалече на коледните дни, аз няма да мога да се включа (отсега съм се хванала за главата как ще успея с всичко, което съм запланувала, та ежедневното снимане ще ми дойде много Simple Smile).

Госпожичке, помня твоите коледни красоти, даже миналата зима се възхищавах как успяваш да пренесеш коледното настроение в Африка  Grinning

Sunnyta, ако имаш бюджета, 50/1,4 ще е по-добре. Аз навремето нямах, затова си взех 50/1,8  Grinning. Снимам основно ядене и да ти кажа, дори и при 50/1,8 не съм усетила ограничение, поради това, че не отваря повече  Peace. Даже в повечето случаи снимах с бленда на 2 - 2,5 (ето тази е на 2, например).
Иначе, за снимки на храна, най-много съм доволна от макрото 60/2,8  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 1 210
Май излизам от блокажа, поне се стегнах да си обработвам натрупаните снимки Wink
Чадър имам, но нещо не го харесвам, затова няма да съм по седмичното.

Seclusion by rumburak, on Flickr

# 53
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 828
Госпожичке, аз пък днес разглеждах Фотомания новия брой и да ти кажа "Браво." Simple Smile

# 54
  • Мнения: 22
         Des, по твоите коледни въздишам много преди да се появя тук , от други теми   Heart Eyes

         Снимката  ми по седмичното :


Week Challenge - Umbrella by Mary__Poppins, on Flickr


Mary Poppins by Mary__Poppins, on Flickr

# 55
  • София
  • Мнения: 136
Много ми се иска някъде публично да обявя, че тази година и аз ще снимам сериозно по коледния проект! И да взема да го направя най-накрая, че това мое пословично непостоянство трябва да се лекува  Joy

# 56
  • Мнения: 22
Момичета, аз няма да мога да се включа в този коледен проект, ще съм ангажирана със смяна на памперси и бебешки снимки, но ще се радвамна вашите  Mr. Green

Кате, ако може и аз да се впиша към приятелите ти  Embarassed

Слагам един чадър, но е доста компромисен, даже му се чудех дали да види бял свят


Week Challenge_Umbrella by klepsiela, on Flickr

# 57
  • Мнения: 1 080
Запис с една Бузлуджа от мен  Mr. Green


Корабът-майка by

Последна редакция: пт, 15 ное 2013, 08:30 от stefinka

# 58
  • Мнения: 3 211
Много се радвам, че толкова хора имат желание да се включат.
Ами да изчистим правилата тогава.
При мен в повечето случаи, т.е. когато мога да си го позволя важи правилото "Няма правила"  Mr. Green
Който иска коледен-коледен, който иска кулинарен-кулинарен, който не може да снима всеки ден, а наведнъж няколко кадъра, които са съвсем различни като послание, стил, тематика и т.н. може да си ги пусне в различни дни. Мис Нели, Мамаели, няма проблем да си участвате, не е конкурс, правим го за кеф. Който смята да сменя памперси и да кърми новородени  Heart Eyes да снима малки крачета, миглички и ръчички  Heart Eyes Това е още по-голям стимул и време за една снимка има винаги, било то и не най-перфектната технически. Който иска да си действа по някакви теми, да си следва, аз не мога.
Аз ще се постарая да снимам всеки ден нещо, което да ме усмихне и да ми разведри ежедневието. Затрупан е графика с тържества и рожденни дни при нас, смятам пак да правя и коледни сладки и украси с децата вкъщи, така че мисля, че все ще намеря какво различно да снимам всеки ден.
Е това е. Благодаря за вниманието  bowuu

# 59
  • Мнения: 27
вместо запис на 4 страница:)

Untitled by di4kadi4kova, on Flickr

Общи условия

Активация на акаунт