Коледа на вратата чука - за подарък-книжка запиши се тука

  • 20 596
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 4 903
Така се развълнувах от поста и ЛС на Синя слива, все едно аз получих подаръка.
Толкова съм щастлива с нейната радост .
Доволна съм, че всичко е пристигнало благополучно, без счупени предмети.
Синя слива, прегръщам те, приятелко !!!

# 736
  • Мнения: 1 601
Синя слива , да са ти честити подаръците  Hug  
Лелее наистина е много трепетно и хубаво всичко , като чета постовете съм така развълнувана и усмихната , и аз днес проверих сутринта (но да отбележа - не по пижама  Laughing) , но тц  newsm68
но това не пречи да съпреживявам с вас емоциите  Hug  

п.с. Мило другарче даааанооо подаръка вече да е на път към твоя дом , че вече се безпокоя  Laughing  

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Тарарараааааааам, имам си известиееееееееее smile3534 Обаче май не съм познала другарчето, което подозирах, че ще подарява на мен  Thinking То каза, че още няма да изпраща, за да ме държи в напрежение, хм  Crossing Arms Една ясновидка в темата май стига и това е Мижка  Joy
С влизането вкъщи бързам да ви чета, Сливке, чуден подарък си имаш и ти, много вълнуващо  Heart Eyes Hug
Роклята е скромна, но с много любов правена, едва трета ми е (една за мен, една за Киф и тази сега), а съм скарана с шев и кройка, затова използвах текстилно лепило. Ще ви пусна линк да видите от къде взех идеята  Hug http://krokotak.com/2012/09/podvarziya-za-utchebnik-ot-plat/
Зоринце, нИ мЪ трий от приятелите, ще се реванширам  Blush  Hug
Мижчице, сега показах на дъщеря ми снимките, които си пуснала с подаръка и коментара беше "Тя е много готина, виж какъв хубав клин има и колко слаби краченца"  Joy Joy Joy Hug

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 19:43 от *Буб*

# 738
  • София
  • Мнения: 56
Здравейте Grinning Радвам се много като чета за емоциите ви. Heart Eyes И аз съм съм много нетърпелива, но все още не съм получила известие от пощата. Всяка вечер проверявам с нетърпение Mr. Green
Аз днес избрах книжката, която ще изпратя - бях леко затруднена, но мисля, че направих добър избор и се надявам избраната книга да зарадва моето другарче Flutter Утре след работа ще ида до пощата и ще пусна пакетчето. Ще е хубаво скоро да има още един много щастлив получател Party
 

# 739
  • Мнения: 10 712
Ох, Буб, шЪ мЪ умориш да знаеш  Joy Joy Joy
Идеята ми беше да изкарам на фокус дрешката за книжката, че камерата на телефона ми е зле, та зле и все не успявах да фокусирам апликацията  Laughing
А сега забелязах, че дрешката е в тон с панталона ми  Flutter

 Hug

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Аз, честно казано, не бях забелязала фона  Embarassed, защото бях много развълнувана - но щерката е много наблюдателна (от има-няма 4 годишна правеше комплименти за прически, дрехи, грим на приятелките ми)  Joy А слабите крака ги забеляза, защото моите са "пуФкави"  hahaha hahaha Детето е ценител и естет  Flutter Hug

# 741
  • Мнения: 738
Да ви кажа, че аз се прибрах от командировка, но колегата ми не беше в офиса Confused и не можах да си взема пратката (още по-добре, ще гадая до утре!), а и не успя да посрещне книжката за моето другарче, която също ще взема утре от куриера.
За сметка на това почти съм готова с идеите за това с какво да изненадам другарчето, така че утре по път за куриерите ще снабдя и другите нужни елементи и ако да не е утре, но в петък ще пуснаааааааа праткатаааа, другарчеееее!!!! Hug

# 742
  • Мнения: 10 712
Синя слива, чудесен подарък!!!  Hug Hug Hug
Браво на Кали за прекрасния избор на книга - една от любимите ми е!  Heart Eyes
И изнендките за прекрасни  Hug

Хайде, и другите да се хвалят, да не вземат да чакат до Коледа  Laughing
Утре значи чакаме Буб и Камиче  , а може и някой друг... Hug

# 743
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Като гледам как вървят нещата, подозирам че на моето другарче ще му се изчака чакането! Искрено се надявам да е от търпеливите  Embarassed

# 744
  • На високо
  • Мнения: 825
Тук атмосферата е направо еуфорична Grinning! Честито на mijjjka и Синя слива! Прекрасни подаръци, момичета! Благодаря ви , че споделяте емоциите си тук!

# 745
  • София
  • Мнения: 1 462
Момичета, страхотни онвини.

Все едно съм на 5 години и чакав дядо Коледа да ми донесе подарък. Така се вълнувам. Ако  гледам вие как се вълнувате, незабравимо   Hands Clap  Hands Clap  Hands Clap

Зори и аз се терзая с моето другарче, че го бавя  Weary

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 13 532
Не, се терзайте и аз бавя моето другарче - важното е, че всеки ще си получи подаръка  Grinning

# 747
  • София
  • Мнения: 5 392
Ето ме вече адекватна.Ужжасно много се зарадвах.Просто тръпката е невероятна.Всички сами ще се убедите в това.Още повече,че аз бях и със синковеца,който ревниво поглеждаше моят пакет и се чудеше само за мен ли има подаръци.
На всичкото отгоре бързах за родителска среща,а той ме върна облечена от вратата,за да му пусна играта.Чудо.
Обаче ще ви кажа една тайна/Книгата ще започна да я чета по Коледа/.Та да мога да си доставя още една емоция.

# 748
  • Мнения: 2 491
Другарко Марчева търпение Grinning Hug

Момичета заредихте ме с прекрасни емоции,благодаря Hug
Утре чакаме още снимки Grinning

И аз чакам ли чакам Whistling Rolling Eyes Задействах и връзки в пощата, да ме търсят по спешност Laughing bowuu


Синя слива радвам се че си толкова щастлива Hug , представям си аз каквато съм емоционална как ще рева от радост Crazy

# 749
  • Мнения: 455
Страхотни книги, страхотни подаръци!
Аз днес не успях с изпращането. Утре също няма да е, защото трябва да купя това което съм намислила за моето приятелче ( решила съм нещо, така както му чета постовете ). Значи в петък ще изпращам.
Досега някой, нещо чупливо ( здраво ) получавал ли е? Че много се притеснявам моята изненада да не дойде на парчета.

Общи условия

Активация на акаунт