Коледа на вратата чука - за подарък-книжка запиши се тука

  • 20 590
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Аз пак идвам да се изкажа.

 Ударих едно червено вино и продължих да опаковам. Мислех, че от него ще треперя още повече, то пък, напротив. Значи - във виното е истината! Опаковах, надписах, утре ще пратя. Дано да съм направила правилния избор.

 В повече ми дойде вълнението докато приготвях пакетчето. Много чувство вложих, много любов. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Мило другарче, искам да изживееш радостта на момичетата, които бяха щастливи днес.  Hug

# 751
  • София
  • Мнения: 6 210
Синя слива, Кали, много ви се радвам! Тук се убеждавам, че емоцията да подариш нещо, което си избирал и подготвял с любов е също толкова силна, колкото емоцията да получиш чудесен подарък!
Нели, толкова много ти благодаря за тази чудесна идея  Heart Eyes Hug Hug Hug!
А на Буб дъщеричката явно е страхотна! Винаги най-сладки са ми били комплиментите, получени от дечица, защото са много искрени и неподправени!

Някой по-напред беше писал, че ще ходи до пощата да пуска пакетче - съвет от мен, да провери дали няма нещо за него, защото известията понякога се губят, но на място дават информация.
План Б - Гигова, задействай връзки и за нас  hahaha  Hug!

# 752
  • София
  • Мнения: 4 899
Вайда, аз изпратих на Синя слива две чупливи нещица и двете са пристигнали невредими при нея  Peace . И аз имах същото притеснение като теб, но всичко е доставено благополучно.

Синя слива, наистина споделям радостта и вълнението ти на 100%   dancing!
Радвам се, че и детето е било щастливо  Heart Eyes !
А за "Сянката на вятъра" аз съм решила да започна Новата година тъкмо с нея  Wink .

Нели, винаги във виното е истината  hahaha !

# 753
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Забравих да кажа, че и аз фокусирах хубавите крака на Мижка. А ако се представи и в цял ръст, няма да се разсърдя.

 МноУ сте такива, начи, не щете да се показвате.  Crossing Arms

 Вени***
, аз пък се радвам на себе си, че я споделих идеята. Тя толкова отдавна е в главата ми, но все не смеех да я споделя. Какво ли не си мислих, накрая не издържах. То пък се получи прекрасно.  Simple Smile

 А нашата тема мина 50 страници. Дали ще ни оставят да продължим, или трябва нова?

# 754
  • София
  • Мнения: 6 210
....... Тя толкова отдавна е в главата ми, но все не смеех да я споделя. Какво ли не си мислих, накрая не издържах. То пък се получи прекрасно.  Simple Smile
Ако имаш други подобни идеи, не ги бави много  Laughing Hug!

# 755
  • София
  • Мнения: 4 899
Няма да се показвам аз, щот съм дебела  smile3535  Crossing Arms  Crossing Arms Crossing Arms !

А нашата тема мина 50 страници. Дали ще ни оставят да продължим, или трябва нова?

Ами не знам  newsm78 !
Единият вариант е да питаш модератор да ни остави тази тема - тя и без това с края на играта няма да е актуална вече. Пък ако не разреши модератора - ще си пуснем нова тема.

# 756
  • Мнения: 2 491
In Vino veritas (дано не бъркам) и аз изпих една и сега прозрях bowuu Laughing че удоволствието от подготвянето и изпращането е не по малко от това на получаването.
План Б задействан, ще бъдете уведомени по мрежата във формата на СМС Grinning
Покрай подаръка и другите неща на моето другарче има и нещо за временно ползване, което се надявам да оцени и да не бърза да ми връща Laughing , т.е има нещо ново, нещо назаем и нещо червено Whistling това не е онази традиция с американските сватби, а е Коледно- български вълшебен дух  Grinning

# 757
  • София
  • Мнения: 5 369
Относно краката на Мижжка не знам,ама аз се впечатлих от чорапогащника Heart EyesУникален!

# 758
  • Мнения: 10 698
aааа....   Embarassed Ще изтрия снимката  Embarassed Embarassed Embarassed

Нова тема  Hug

# 759
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251

Покрай подаръка и другите неща на моето другарче има и нещо за временно ползване, което се надявам да оцени и да не бърза да ми връща Laughing , т.е има нещо ново, нещо назаем и нещо червено Whistling това не е онази традиция с американските сватби, а е Коледно- български вълшебен дух  Grinning

  newsm68 newsm44 newsm68

Общи условия

Активация на акаунт