Отговори
# 690
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Аз пък да питам като гледахте Брадърите,кои влязоха в къщата,че аз гледах само тук там и видях само Лео,Денди,Пена и Киро,другите кои са  newsm78  
Благодарим сърдечно на тези дето ще се наемат да ми отговорят  Hug Hug Hug ,па ако нема такива,здраве да е  Mr. Green
Влезнаа Ели, Маги Желязкова, НИдялко, некъф от Сървайвър, Оня с татусуте по лицето...за другите не се сещам. newsm78

Дани, благодаря, че ме отрази....вече нема си трошим пръстите грам... Naughty

Чей да те чичечнем  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51


Божкеее,убии ма  ooooh! ooooh! ooooh! ама как можах баш теб да изпусна,еми имаш право да ми се сърдиш,ще си понеса последствията  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Сега засрамена ти давам китки  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
И един хубавец за реванш  Hug Hug Hug
Скрит текст:

# 691
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Фера с тия баници дет ги точи,развали момчето  hahaha hahaha hahaha

# 692
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
тука немога да схвана какво са оградили  Joy Joy Joy Joy нещо ми зацикля тиквата  Cry
Кашончета ли, кво  newsm78 Ауууу, това е ракията за купона след сета  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 693
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 694
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Гъбка,пък на кашончета ги оприличи  hahaha hahaha hahaha

# 695
# 696
# 697
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 698
  • У дома :)
  • Мнения: 110
тука немога да схвана какво са оградили  Joy Joy Joy Joy нещо ми зацикля тиквата  Cry
Кашончета ли, кво  newsm78 Ауууу, това е ракията за купона след сета  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Аууууу що не съм била там  Joy Joy Joy Joy Joy

# 699
  • У дома :)
  • Мнения: 110

Еееееееее най-накрая едно хубу нещо да видя  тая тема Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 700
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 701
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Фера с тия баници дет ги точи,развали момчето  hahaha hahaha hahaha

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Ма пак е по-убав от сега  Party Party Party Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 702
  • Мнения: 2 788
И аз бегам при Чачи Теляков, не разбрах на Ирка мъжа кой е newsm78
Стига се поправя  hahaha hahaha hahaha Финдо бе,най-хубавия така можеш да се ориентираш  Joy Joy Joy

Верно е Peace, и аз така го описах на Дани, един хубав от Сървайвър  Joy Joy Joy

Мерси, ама да ти кажа нищо не ми говори, въобще не ги познавам повечето.

Манка Hug

Айде зарязвам ви, умната, и да не пишете много, че треА ви четИм после Joy Joy Joy

# 703
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Сладуриииии  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 704
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт