ДЕКЕМВРИ наближава, бебевалежа се задава!

  • 29 347
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • UK
  • Мнения: 5 999
Искам да ви попитам, на вас подуват ли ви се краката?
При мен положението е повече от страшно, а изследванията са ми ОК, само това високо кръвно ме мъчи Rolling Eyes макар да пия нови хаповече вече 3-ти ден Crazy
Даже вече забелязвам, че и сутрин като стана са ми подути и не само в глезените, а от колената надолу  ooooh!

# 736
  • София
  • Мнения: 2 995
Аз май съм единствената, която няма претенции какво да е раждането.
С лекаря решихме да е нормално, освен ако бебето не реши да не наддаде твърде много. Но тя пък си върви абсолютно в нормите, така че секциото ще ми се размине явно.
Вчера си минах консултациите при кардиолог, анестезиолог и последните изследвания и сега ми остана само да чакам ...

Оттоците са ми минимални, мисля, щом още успявам да си махам халката без затруднения Simple Smile Кръвното движи между 60/90 и 70/100 и мисля е ОК.

# 737
  • Мнения: 107
Малеееее ми  то си много страшно това секцио....Благодаря на мамите които разказаха ..Това си е сложна коремна операция...А защо на някои слагат а на друг не торба с пясък???? Аз съм с много нисък праг на болка и припадам от болката..Та ...вече съм в паника..Така както разбирам възтановителния период е наи тежък.....

И аз няма да слагам име свързано с Коледа...
На мен другата седмица ми започват всички видове иследвания при анестезиолог,кардиолог и прочие...

# 738
  • Мнения: 534
Малеееее ми  то си много страшно това секцио....Благодаря на мамите които разказаха ..Това си е сложна коремна операция...А защо на някои слагат а на друг не торба с пясък???? Аз съм с много нисък праг на болка и припадам от болката..Та ...вече съм в паника..Така както разбирам възтановителния период е наи тежък.....

И аз няма да слагам име свързано с Коледа...
На мен другата седмица ми започват всички видове иследвания при анестезиолог,кардиолог и прочие...
На мен не са ми слагали торба с пясък  Peace Катетъра ми го сложиха след като ми поставиха упойката ,а махането му въобще не боли  Peace Не се притеснявай след секциото дават болкоуспокояващи от който самата болка много,много намалява  Hug

# 739
  • Мнения: 350
Здравейте момичета, дойде и моят ред. Утре ще ме приемат в болницата и ако всичко е наред в петък ще направят секциото. Стискайте палци. За сега не се притеснявам и се надявам всичко да мине добре Simple Smile

# 740
  • Мнения: 253
Здравейте момичета, дойде и моят ред. Утре ще ме приемат в болницата и ако всичко е наред в петък ще направят секциото. Стискайте палци. За сега не се притеснявам и се надявам всичко да мине добре Simple Smile

Не се притеснявай мила-всичко ще мине наред.Мисли за бебо,че след броени часове ще си го гушкаш  Crazy Crazy  Hug

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 0
jenimon, стискаме палци всичко да е наред. Чакаме добри новини Simple Smile

# 742
  • Мнения: 227
jenimon стискаме ти палци спокойствие миличка само! Hug

# 743
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Здравейте момичета, дойде и моят ред. Утре ще ме приемат в болницата и ако всичко е наред в петък ще направят секциото. Стискайте палци. За сега не се притеснявам и се надявам всичко да мине добре Simple Smile

Ще стискаме  fingerscrossed  не се притеснявай, всичко ще бъде наред  Hug

Аз след едно нормално, само мисълта за секцио ме успокоява  Joy
Ох, само да си устискам до датата...в последно време ми минават едни мисли, че няма да я дочакам...тапата ми е започнала да ми пада забелязвам...не всеки ден, но през ден - през два виждам от тази слузестата течност, която както преди ви бях казала прилича на сопол..имам и по няколко болезнени контракции дневно, но не регулярни - веднъж сутрин, веднъж вечер, по различно време... поне този път ще раждам в друга болница и знам, че както съм сега седалищно няма да ме оставят като предния път да се разпоря, а ще ми направят секцио като на бял човек, така че и по-рано да тръгне, просто няма да съм с моите доктори...  Rolling Eyes

За оттоците - аз не си виждам вече кокалчетата на глезените - всичко е едно  Joy  много се надувам, аз и предния път така се надух, сега обаче гледам да пия повече вода, т.к. колкото повече вода пиеш, толкова по-малко задържаш, солта съм я ограничила също  Peace

За боядисване - всеки месец боя и подстригване, като боята ми е безамонячна, но аз с такава се правих и преди да забременея...цялата работа е заради един златист отенък, ама на - мама ме е родила без него  Laughing

След малко очаквайте новата темичка  Wink

# 744
  • Мнения: 227
чакаме чакаме...аз не мога да си мръдна от гостенското ..до баба съм и ме затрупа хах

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Ох, чак сега ни дойде интернета и сте изписали хиляда страници.
Каквото успях що го де да прочета да се впиша и аз в темата. Не е нужно да се мият гърдите със сапун или нещо такова, даже не е за препоръчване. Измива се само с водичка, може да се мажете след кърмене с малко кърма, това също помага и съответно кремчето за зърна, ако е необходимо. За Лансиноха - да твърдо вазелинче е, затова трябва първо между пръстите да се втрие, докато омекне и тогава да се слага върху зърната.
А тези клизми, които ги говорите са ми най-ужасните при раждането с Калоян. Без да те предупреждават без нищо, а при това бях и секцио. Гадна работа и ти викат насреща, аре излизай, като животно. Дано сега да е малко по-различно. Но поне този път съм подготвена, че ще има врякания.
А иначе за тези контракции, през цялата бременност се утрепах от контракции, в 9-тия докторът ми каза да спра магнезия и те пък взеха, че се кротнаха. Сега имам тук таме по някоя, бебока се е сврял на топличко и май няма намерение да излиза Simple Smile А толкова много искам вече да си го гушкам.
Иначе днес направо избеснях #Cussing out От НОИ ми връщат последния болничен преди болничния за майчинство, който се пада. Оказва се, че съм превишила 40-те броя болнични за цялата години. Ама аз от къде да знам, че имам толкова максимум. Аз си мислех, че 40 дни само от един лекуващ лекар, ама явно не Sad И сега ще трябва да чакам от фирмата да ми върнат болничния, после да ходя при АГ-то, та да ми го поправят като за лекарска комисия. Ужас, днес направо ми идваше да и размажа физиономията на оная от НОИ.

# 746
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте момичета, дойде и моят ред. Утре ще ме приемат в болницата и ако всичко е наред в петък ще направят секциото. Стискайте палци. За сега не се притеснявам и се надявам всичко да мине добре Simple Smile

jenimon Hug стискаме силно, скоро ще си с бебчо, ех каква радост Hug

# 747
  • Мнения: 227
ам деси кво да ти кажа...те само гледат как да те разиграват..аз още си чакам болничния да ми се изплати за ноември принципно на 20то число ми плащаха сега се истарикатиха към края на месеца ,ама още ги няма никви..само бг е така като има да даваш те търсят то4но на датата,а чакаш ли да вземаш има да чакаш Simple Smile

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 246
Здравейте момичета, дойде и моят ред. Утре ще ме приемат в болницата и ако всичко е наред в петък ще направят секциото. Стискайте палци. За сега не се притеснявам и се надявам всичко да мине добре Simple Smile

jenimon Hug стискаме силно, скоро ще си с бебчо, ех каква радост Hug

 smile3521 smile3521 smile3521

# 749
  • Мнения: 36
Ох, страшничко си е .. Мен ме притеснява как ще се справя с напъването , нали трябва да е с дупето , а не с очите.. Някак си не мога да си го представя  #Crazy Една позната на моя позната така не могла да напъва хубаво , измъчила се в болницата и накрая айде секцио , щом не можеш .. Е мисля,че от това по-ужасно нещо няма.Да се мъчиш нормално и накрая да те срежат , защото не става.. Хваща ме шубето много сериозно.
Иначе благодаря на всички мами за разказите , успех на jenimon

Общи условия

Активация на акаунт