Новите ни козметични похождения 50

  • 68 767
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 142
Не мога да не похваля новата си придобивка от Lumene - Color Correcting Cream SPF 20 CC крем фон дьо тен 6в1
Много ми хареса как ми стои на кожата. Поръчах си медиум като цвят, въпреки че съм доста светла, но направо ми се сля с кожата. Да не говорим, че в момента е на страхотна оферта с подарък спирала за 26лв двете.


Също и поредния цвят на сенки Artdeco, просто са перфектни + базата за грим

# 46
# 47
  • Мнения: 1
Скрит текст:

# 48
  • Мнения: 176

Може ли малко повече инфо за този ФДТ  Grinning Явно е нов.

Да от няколко седмици само е на пазара. Много е хубав, много лек, но може да се напластява до желаното покритие. И дори при пълно покритие е много лек и не се усеща изобщо на кожата. Много е течен, направо като вода, но веднъж нанесен на лицето изсъхва до полу-матово покритие. Много е е стествен и лек, и при мен издържа цял ден, без да изчезва, без да се събира в линиите и т.н. гадости. Това е новата ми фдт-нова любов.  Heart Eyes УК блогърки го сравняват с Armani Maestro.

# 49
  • София
  • Мнения: 901
Не мога да не похваля новата си придобивка от Lumene - Color Correcting Cream SPF 20 CC крем фон дьо тен 6в1


И аз съм фен на Лумене! Как е спиралата?

# 50
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Bebolinka82, наистина ли нанесен на лицето изсъхва бързо?  При проба се разтича като вода, има ли покривност изобщо?

# 51
  • Мнения: 176
Bebolinka82, наистина ли нанесен на лицето изсъхва бързо?  При проба наистина се разтича като вода, има ли покривност изобщо?

Да, изсъхва много бързо нанесен на лицето. Има прилична покривност. Може да се напластява и прави кожата полирана. Не съм имала по-добър drugstore фдт досега.  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 9 475
Аз търпеливо ще си чакам Черният петък на 28/13чБГ тайм, за да се похваля в тази тема. До тогава-ще мълча. Mr. Green

# 53
  • Мнения: 142
Не мога да не похваля новата си придобивка от Lumene - Color Correcting Cream SPF 20 CC крем фон дьо тен 6в1

И аз съм фен на Лумене! Как е спиралата?


Аз вчера ги получих и днес съм със спиралата. Хубава е, не се размазва. Прави миглите добре, не ги слепва.

# 54
  • Miami
  • Мнения: 412
От къде поръчвате промоцията на Lumene?

# 55
  • Мнения: 142
От къде поръчвате промоцията на Lumene?

Поръчах ги от тук http://parfumi-market.bg/product/9111/lumene-color-correcting-cr … a-super-obem.html

Отдавна съм им клиент. Имат и още 2-3 промоции такива. Сестра ми иска да й поръчам и на нея като моето, а за майка ми ще взема за коледа промоцията с кремовете 50+




Съжалявам, но не знам как се слага линк в снимката

# 56
# 57
  • Мнения: 331


Аз се излъгах само веднъж, не помня на кой беше кутията, но от тогава си казах, че пари за тестери не давам  Laughing
И аз  Peace

Подарък от прекрасна съфорумничка  Heart Eyes :
Скрит текст:

# 58
  • Мнения: 261
Аз си поръчах този промоционален комплект в Понеделник и сега го чакам  Hug

http://www.enzo.bg/loreal-paris/youth-code-luminize-kozmetichen-paket-i/

# 59
  • Canada
  • Мнения: 3 457

Да от няколко седмици само е на пазара. Много е хубав, много лек, но може да се напластява до желаното покритие. И дори при пълно покритие е много лек и не се усеща изобщо на кожата. Много е течен, направо като вода, но веднъж нанесен на лицето изсъхва до полу-матово покритие. Много е е стествен и лек, и при мен издържа цял ден, без да изчезва, без да се събира в линиите и т.н. гадости. Това е новата ми фдт-нова любов.  Heart Eyes УК блогърки го сравняват с Armani Maestro.

При нас го има от края на лятото, а може и от преди това, отдавна го тествах newsm78
ФДТ е от типа течна пудра, стори ми се мн слабо покривен и нетраен при пробата /на ръка/ Thinking

Общи условия

Активация на акаунт