Отговори
# 615
  • Мнения: X
Пловдив ЦКБ-ИМА ПРЕВОД-токущо получих смс от банката!
Сигурно и ДСК ще са ги пуснали!
Клум, мерси. Ама още няма Rolling Eyes

ЦКБ - Пловдив аз нямам още  newsm12

редактирам, получиха се

Последна редакция: вт, 18 мар 2014, 15:04 от Анонимен

# 616
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Gigito
И бележка от банката с айбан и т.н. Peace

# 617
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Жижи, виж първа страница Peace. Навсякъде изискваните документи са едни и същи.
Да, но мисля, че част от тези документи, например удостоверението за родените от майката деца, са само когато подаваш за първи път. Та затова попитах.
Не ходим на градина/ училище още. Оригинал или копие от акта за раждане беше необходим?

Редактирам се: то май удостоверението беше за еднократната помощ даже ooooh!

# 618
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Gigito
И бележка от банката с айбан и т.н. Peace
Ако няма промяна от последните 2 години пак ли трябва да представям наново?? Мисля, че беше само за първи път като подавам?

# 619
  • София
  • Мнения: 156
Жижи, виж първа страница Peace. Навсякъде изискваните документи са едни и същи.
Да, но мисля, че част от тези документи, например удостоверението за родените от майката деца, са само когато подаваш за първи път. Та затова попитах.
Не ходим на градина/ училище още. Оригинал или копие от акта за раждане беше необходим?

Копие разбира се, но на винаги ми искат и оригинал за справка. Все пак го вземи да не те върнат, че имат тази практика понякога....

# 620
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Разбира се  Laughing

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Пловдив-ПИБ има детски

# 622
  • Мнения: 1
А в Ловеч дали има?

# 623
  • Мнения: 35
 Извинявайте, тук има ли някой работещ в сферата на Социални грижи?!

# 624
  • Мнения: 725
Здравейте!
Искам да сменя банката към която ми превеждат детските.Мога ли сега да го направя или трябва да изчакам до декември,когато ще си подавам декларацията.
Предварително благодаря!

# 625
  • Мнения: 9 240
Gigito
И бележка от банката с айбан и т.н. Peace
Ако няма промяна от последните 2 години пак ли трябва да представям наново?? Мисля, че беше само за първи път като подавам?


Не трябва да носиш нова бележка.
Онзи ден подавах документи и бележка не са ми искали, само ме накараха под айбана на декларацията, да напиша че няма промяна.

Здравейте!
Искам да сменя банката към която ми превеждат детските.Мога ли сега да го направя или трябва да изчакам до декември,когато ще си подавам декларацията.
Предварително благодаря!

Можеш, извади си бележка с новия айбан от новата банка и им я занеси.

# 626
  • София
  • Мнения: 156
Аморче, Люлин нещо има ли ?

# 627
  • София
  • Мнения: 932
Не мога да разбера, социалните от район Красна Поляна в София, какво правят, но това си е подигравка с нас. Ще дам всичко от себе си, ако не успеем да напуснем заедно тази държава, то поне децата ми да не живеят тук. Ще им спестя удоволствието да работят , като роби за жълти стотинки и всеки месец да се питат , кой ден ще преведат детските , за да си купят хляб.

# 628
  • Мнения: 1
Ловеч FIBANK има детски

# 629
  • София
  • Мнения: 227
Аморче, Люлин нещо има ли ?
Не,предполагам утре  Peace

Общи условия

Активация на акаунт