Бебчовци 2013 от Манастирски ливади

  • 5 403
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Здравейте! Чудя се дали в Манастирски ливади или в съседно Павлово, Бъкстон и т.н. има мами на тазгодишни бебоци? Всички около мен са или с доста по-големи или с още неродени сладурковци и много ще се радвам да открия мами на нашия житейски етап на развитие  Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 768
И аз съм в Ман.ливади зад Мол България.Моят бебок е на месец и малко,а твоето бебе колко е голямо?

# 2
  • Мнения: 43
Здравей, Emli, вече не мислех, че някой ще отговори, така че sorry за забавянето Simple Smile Ами нашето бебче точно днес става на 6м. Ние сме от другата страна на бул. България. Имаме обаче една много близка бъдеща мама, която май живее точно до вас! Тя очаква нейния бебчо през април Simple Smile А твоето бебче момченце или момиченце е? Ще се радвам да споделиш преживявания, ако искаш може на лични. Весел и спокоен ден с милото същество и до скоро!

# 3
  • Мнения: 43
А,  сега ти видях подписа, момченце си имаш значи Simple Smile Много хубаво име, моят пременник се казва също Боян, вече е на 4 г. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7
Здравейте момичета и ние сме от Манастирски ливади зад Комсед Simple Smile

# 5
  • Мнения: 43
Привет, Лили, а колко сте големи?  Simple Smile Ние от време на време пазаруваме в Комсед, много удобно, че ви е наблизо. А къде се разхождате? Сигурно надолу към Борово има приятни улички

# 6
  • София
  • Мнения: 768
И аз съм Лили и съм зад Комсед Wink Може да си направим среща - на 28.01. ставаме на 3 мес.

# 7
  • Мнения: 43
Чудна идея Simple Smile Понеже вие сте си наблизо, може ние да прескочим от вашата страна на бул. България, например в мола? Май се очаква да се разваля времето следващите дни и ще е по-добре да сме на топло Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 768
Малко ме е страх от тези грипове и затова избягваме мола,но ако е студ ще идем аз съм ЗА.Иначе може да ги разходим наоколо тъкмо ще ми давате инфо,че сте по-големи Simple Smile Как се казва твоята позната,че сестра ми април ще ражда,а и живее в Ман.л.

# 9
  • Мнения: 7
Маринела е на 7 месеца,да и аз избягвам мола ,понеже моята девойка не е много по возенето в количка и гледам да съм наблизо обикновено посядваме в градинката срещи лукойл.Ще се радвам да се засечем някой път

# 10
  • Мнения: 43
Ех, ама какъв студ сви! Добре поне, че ще изтрепе вирусите Simple Smile Прави сте за моловете, по принцип и ние ги избягваме - не само заради гриповете, ами като цяло не виждам каква полза за бебето да го влачат по такива места. Мислех си обаче, че в това време е доста удобно като място за срещи, най-вече че може да се паркира на закрито и спокойно да се разтовари количката. Но като гледам какъв сняг е натрупал пред нас, честно казано поразмислих за това пътешествие с бебчо в колата. Тая сутрин наблюдавах от прозореца един съсед как се бори с преспите, а хич не се смятам за най-добрия шофьор   Blush
Вие сте си доста наблизо, така че предполагам може просто да излезете с количките? А като се поразтопи снега и ние ще се присъединим  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 43
Emli, специални поздрави по случай 3-месечния ви рожден ден, да го нагушкаш много малкия бонбон   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 768
Благодаря,а защо ти е кола-не си ли близко?В това време не мислим за разходки,но като стане над 0 ще се организираме непременно;-)

# 13
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте момичета Simple Smile
И аз съм от Манастирски ливади, само че съм в по-горната част, зад болницата Света София.
Ще ми е много приятно да се запознаем и да си разхождаме бебчовците заедно. Ние май сме най-малки на месец и половина сме. Аз обаче от сега си търся дружинка, че се задават хубави дни, после идва пролет, лято и би било хубаво да си имаш някой с когото да обменяш опит и да си говорите на един език както се казва Simple Smile
Тука като гледам има много мами из квартала, които като нас обикалят улиците...как може една градинка да нямаме наблизо. Най-близко е Южния парк, доколкото аз знам, но за там винаги трябва да сме с колата. Вие знаете ли за градинка по-наблизо?

# 14
  • София
  • Мнения: 768
Krasche,не си мн далече то като се стопли ще е приятно за разходки.Вече се събрахме четири мами-две с по-големи и две с по-малки бебчета:-) Трябва да се видим! Предлагам за др седмица да се разбереме?

Общи условия

Активация на акаунт