София - кв. Хаджи Димитър

  • 18 616
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 341
Здравейте мамита!   bouquet Найстина се събрахме доста майки(бъдещи и настоящи)  Hug Аз съм "ЗА" една срещичка като се оправи времето.Много целувки на всички бебоци,а на неродените да погалите коремчетата!Приятни почивни дни !

# 16
  • Мнения: 202
Здравейте,аз съм от малко по далечния Левски-Г,но като се позатопли мисля да се разхождаме с малката Ина и до парка на Герена,в Сухата река съм израснала и в този парк съм си играла.Жалко само,че много го  намалиха,навремето беше по-голям.

# 17
  • Мнения: 3 447
Дона, що така на ръце? Да не счупихте количката?
Не сме я счупили, жива и здрава си е, цели 18 кила Rolling Eyes а сме без асансьор и няма кой да ми помага в момента. Доскоро излизахме с кенгуру, ама много тежи вече диването. Та се оглеждам за лятна сгъваема.

# 18
  • Мнения: 277
И аз съм от ХД, бл. 135, близичко е до Европа. Айде да се организираме и да се видим   bouquet

# 19
  • Мнения: 636
Момичета, ние излизаме на разходка в парка Герена. Там ще сме до към 13часа. Ако някоя мама ще ходи натам да се обади. Аз съм с жълта количка, бебка е със синя шапчица.
А може да се организираме за утре. Стига да е хубаво времето. Laughing

# 20
  • Мнения: 636
Съжалявам, ако съм подвела още някой.  Sad Не успяхме да стигнем до парка.

# 21
  • Мнения: 1 403
Съжалявам, ако съм подвела още някой.  Sad Не успяхме да стигнем до парка.
Е, къде се затрихте  newsm62 Аз сега видях,че си писала но ние бяхме в парка  Party

# 22
  • Мнения: 2 255
И ние - ама днеска кат гледам времето май ще пропуснем  Cry

# 23
  • Мнения: 277
Дорка, разглеждах снимките и видях Бургас, да не би да си оттам? Лятото там ли ходи6?

# 24
  • Мнения: 1 403
Дорка, разглеждах снимките и видях Бургас, да не би да си оттам? Лятото там ли ходи6?
Да от Бургас съм   Hands Clap  Лятото се застояваме за по дълго  Party

# 25
  • Мнения: 277
И аз! Но после открих и темата за Бургас и писах там. Аз също си ходя лятото и това лято дай боже също ще съм там  Mr. Green Е ще се виждаме...ако не тук, то поне там! А нищо не пре4и и тук, в кварталната градинка  Wink работата е там 4е вие ве4е ходите, а ние сигурно лятото ще ходим  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 1 403
Ами да живи и здрави там сме лятото  newsm01 чакам с нетърпение този момент  Hug

# 27
  • Мнения: 1 403
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА

# 28
  • Мнения: 277
Е хайде, де! Няма ли да си спретнем някоя срещичка по комшийски? Wink

# 29
  • Мнения: 1 403
Е хайде, де! Няма ли да си спретнем някоя срещичка по комшийски? Wink
Ми хайде де!

Общи условия

Активация на акаунт