Звездни компромати - 191 част

  • 65 001
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ухх, от възмущение забравих да кажа, че на мен Николета ми харесва на снимките от партито си Peace. Естествено, твърде видимият фотошоп не е никак за пренебрегване, но пластмасовата кукла във финалната версия е красива.

# 676
  • Мнения: 1 069
Галена по целулит  Laughing

Аз харесах Николета на рожденния й ден. Blush

# 677
  • Мнения: 459
Галена по целулит  Laughing

Аз харесах Николета на рожденния й ден. Blush
Фотошоп е
Направили са й краката като на стара баба. Laughing

# 678
  • Мнения: 1 206
Мдам, и за мен е очевиден фотошоп. Сега обаче се замислям за преди и след фотосите- ясно е, че ги подмладяват на 'преди', но дали не ги и състаряват на 'след'? Говоря не за нашите географски ширини, а за там, където може да се докаже достоверността на снимката newsm78

# 679
  • Мнения: 204
Ким я чакам вече по цици да тръгне.

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Не ми допада единствено фактът бившата държанка да продължава да се облагодетелства на негов гръб. Не визирам конкретно Алисия.  Peace

В цивилизования свят това се нарича "съвместно съжителство". И навсякъде се приема, че раждането на едно дете и грижите за него през първите няколко години ощетяват майката откъм кариера, и след като бащата е решил тази жена да бъде майка на детето му следва да я обещети и нея някак при раздяла, особено ако има въможност.
Малко ми е странно, точно във форума БГ мама, да се коментира друго, особено когато става дума за съжителство, продължило няколко години, а не за двуседмична свалка.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 10 644
Ким я чакам вече по цици да тръгне.

А аз я чакам вече по три цици да тръгне Mr. Green

# 682
  • Мнения: 5 892
Не ми допада единствено фактът бившата държанка да продължава да се облагодетелства на негов гръб. Не визирам конкретно Алисия.  Peace

В цивилизования свят това се нарича "съвместно съжителство". И навсякъде се приема, че раждането на едно дете и грижите за него през първите няколко години ощетяват майката откъм кариера, и след като бащата е решил тази жена да бъде майка на детето му следва да я обещети и нея някак при раздяла, особено ако има въможност.
Малко ми е странно, точно във форума БГ мама, да се коментира друго, особено когато става дума за съжителство, продължило няколко години, а не за двуседмична свалка.
На фона на цялата подигравка с майчинските на българските майки и тези в цивилизованите страни не смяташ, че не е удачно сравнението България- цивилизован свят. Ни все пак сме си тук. И не става въпрос за детето- единодушни сме, че трябва да се грижи за него, а за майка му/ с която дори няма сключен брак/ . След като не са заедно не е длъжен да й поддържа стандарта и да й плаща клиповете  Peace

# 683
# 684
  • Мнения: 474
Тези май само от тук си пишат статиите  ooooh!

# 685
  • До морето
  • Мнения: 7 158
Не ми допада единствено фактът бившата държанка да продължава да се облагодетелства на негов гръб. Не визирам конкретно Алисия.  Peace

В цивилизования свят това се нарича "съвместно съжителство". И навсякъде се приема, че раждането на едно дете и грижите за него през първите няколко години ощетяват майката откъм кариера, и след като бащата е решил тази жена да бъде майка на детето му следва да я обещети и нея някак при раздяла, особено ако има въможност.
Малко ми е странно, точно във форума БГ мама, да се коментира друго, особено когато става дума за съжителство, продължило няколко години, а не за двуседмична свалка.
На фона на цялата подигравка с майчинските на българските майки и тези в цивилизованите страни не смяташ, че не е удачно сравнението България- цивилизован свят. Ни все пак сме си тук. И не става въпрос за детето- единодушни сме, че трябва да се грижи за него, а за майка му/ с която дори няма сключен брак/ . След като не са заедно не е длъжен да й поддържа стандарта и да й плаща клиповете  Peace

Това пък какво общо има??? При положение, че доходите на Валери  са като в цивилизования свят, че и отгоре, нормално издръжката да е като в цивилизования свят. Нищо, че масово тука жените са борят за 100 лв, ок? Алисия не е виновна, че моят или твоят мъж бачкат за 700 лв и дават 100 за издръжка и то само след призовка!
Айде престанете вече да го дъвчете това, колко харчи едно дете и колко не харчи. Детето не е виновно, че майка му и баща му вече не са заедно, щото татко му си пада по друга какичка. Както стана ясно след раздялата на Николета и Валери, тя му забранявала да има ФБ и куп други простотии. Все ми е на акъла, че е гледала с добро око на "нормални разговори" м/у него и Алисия относно детето. А и аз не мисля, че Алисия е тръгнала с рогата на пред, напротив именно новата г-жа Божинова пак завъртя интригата, като си развяваше марковите парцали из ФБ и разни бижута за десетки хиляди евра, пък адвокатът на мъжа й в същото време се жалваше, че видиш ли несретникът нямал доходи да плаща висока издръжка! Именно тогава Алисия каза, че "очевидно нещата при Валери драстично са се променили, защото докато са били заедно банковите извлечения са пристигали в дома им и тя много добре знае за какви суми става въпрос". Така, че няма нужда "предварително да се подготвя", за да му крънка пари за детето  ooooh! ooooh!

И още нещо в любимият ви "цивилизован свят" доооста често мъжете, дори не и милионери, плащат издръжка на жените си (освен тази на децата).

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
На фона на цялата подигравка с майчинските на българските майки и тези в цивилизованите страни не смяташ, че не е удачно сравнението България- цивилизован свят. Ни все пак сме си тук. И не става въпрос за детето- единодушни сме, че трябва да се грижи за него, а за майка му/ с която дори няма сключен брак/ . След като не са заедно не е длъжен да й поддържа стандарта и да й плаща клиповете  Peace

Ами именно де - държавата се подиграва с децата ни, та поне да не оставяме тези, които имат възможност да се подиграват също! Или всички в казана, щото масата е там?  Сакън, някой да не се окаже по-проспериращ newsm78
Едно дете и една майка имат право да се ползват от значителните доходи на бащата, ама няма да им позволим, щото има много бедни хора в тая държава  newsm78 Не я схващам тази логика, честно!

# 687
  • Мнения: 459
Не ми допада единствено фактът бившата държанка да продължава да се облагодетелства на негов гръб. Не визирам конкретно Алисия.  Peace

В цивилизования свят това се нарича "съвместно съжителство". И навсякъде се приема, че раждането на едно дете и грижите за него през първите няколко години ощетяват майката откъм кариера, и след като бащата е решил тази жена да бъде майка на детето му следва да я обещети и нея някак при раздяла, особено ако има въможност.
Малко ми е странно, точно във форума БГ мама, да се коментира друго, особено когато става дума за съжителство, продължило няколко години, а не за двуседмична свалка.
На фона на цялата подигравка с майчинските на българските майки и тези в цивилизованите страни не смяташ, че не е удачно сравнението България- цивилизован свят. Ни все пак сме си тук. И не става въпрос за детето- единодушни сме, че трябва да се грижи за него, а за майка му/ с която дори няма сключен брак/ . След като не са заедно не е длъжен да й поддържа стандарта и да й плаща клиповете  Peace

Това пък какво общо има??? При положение, че доходите на Валери  са като в цивилизования свят, че и отгоре, нормално издръжката да е като в цивилизования свят. Нищо, че масово тука жените са борят за 100 лв, ок? Алисия не е виновна, че моят или твоят мъж бачкат за 700 лв и дават 100 за издръжка и то само след призовка!
Айде престанете вече да го дъвчете това, колко харчи едно дете и колко не харчи. Детето не е виновно, че майка му и баща му вече не са заедно, щото татко му си пада по друга какичка. Както стана ясно след раздялата на Николета и Валери, тя му забранявала да има ФБ и куп други простотии. Все ми е на акъла, че е гледала с добро око на "нормални разговори" м/у него и Алисия относно детето. А и аз не мисля, че Алисия е тръгнала с рогата на пред, напротив именно новата г-жа Божинова пак завъртя интригата, като си развяваше марковите парцали из ФБ и разни бижута за десетки хиляди евра, пък адвокатът на мъжа й в същото време се жалваше, че видиш ли несретникът нямал доходи да плаща висока издръжка! Именно тогава Алисия каза, че "очевидно нещата при Валери драстично са се променили, защото докато са били заедно банковите извлечения са пристигали в дома им и тя много добре знае за какви суми става въпрос". Така, че няма нужда "предварително да се подготвя", за да му крънка пари за детето  ooooh! ooooh!

И още нещо в любимият ви "цивилизован свят" доооста често мъжете, дори не и милионери, плащат издръжка на жените си (освен тази на децата).
А какво ще кажеш за това, че тя не е декларира истинските си доходи, а 2000лв. на месец при хонорар 5000лв. за час? Whistling
Но да не задълбаваме в хорските пари, че стана грозно. Написах го, защото монетата има две страни. Peace


Миранда

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 15:42 от fiore_

# 688
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Едно дете и една майка имат право да се ползват от значителните доходи на бащата, ама няма да им позволим, щото има много бедни хора в тая държава  newsm78 Не я схващам тази логика, честно!
Не е логика, а едно друго, грозно и зелено човешко качество.

# 689
  • София
  • Мнения: 1 340

Е как да не са обработени... "Ето вижте снимките необработени" и ги разглеждам и не виждам нито една оригинална :/

Общи условия

Активация на акаунт