Звездни компромати - 191 част

  • 64 992
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 36

Е как да не са обработени... "Ето вижте снимките необработени" и ги разглеждам и не виждам нито една оригинална :/


Статията е за Алисия, която била размахала среден пръст на Николета  Thinking

# 691
  • Мнения: 18 674
Едно дете и една майка имат право да се ползват от значителните доходи на бащата, ама няма да им позволим, щото има много бедни хора в тая държава  newsm78 Не я схващам тази логика, честно!
Не е логика, а едно друго, грозно и зелено човешко качество.

Мда, и най-вероятно заради това качество съдът ѝ е отказал по-висока издръжка. А не, защото тя не е успяла да докаже по-големи нужди на детето. Ама и аз съм една позеленяла псевдоморалистка Whistling А и наскоро нали излезе новина, че Валери е дал и на двете си деца по милион за след като навършат 18. Ако е истина, не ми се струва чак толкова черен.

Майката в България ако иска може целия живот да си посвети на децата, къщата и мъжа, пак е много вероятно да не види издръжка за нейните нужди. Ако ще всички филми, в които изоставената жена взима всичко на прелюбодееца, да е изгледала. Морално/неморално, честно/нечестно така седят нещата. Хубаво би било моралната страна на въпроса да има и финансово изражение за хепи енд, но за съжаление това тук го гледаме само по филмите.

# 692
  • Мнения: 6 417
Творческа импотентност тресе г-н Руси от сайта hotarena.net.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 141
Някоя от Горна Оряховица - родният му край. Нищо, че лъже, че е от В. Търново.

Той си е от Лясковец

# 694
  • Мнения: 6 417
Баща му е от Лясковец, а майка му от къде е?  Thinking

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Едно дете и една майка имат право да се ползват от значителните доходи на бащата, ама няма да им позволим, щото има много бедни хора в тая държава  newsm78 Не я схващам тази логика, честно!
Не е логика, а едно друго, грозно и зелено човешко качество.

Мда, и най-вероятно заради това качество съдът ѝ е отказал по-висока издръжка. А не, защото тя не е успяла да докаже по-големи нужди на детето. Ама и аз съм една позеленяла псевдоморалистка Whistling А и наскоро нали излезе новина, че Валери е дал и на двете си деца по милион за след като навършат 18. Ако е истина, не ми се струва чак толкова черен.

Майката в България ако иска може целия живот да си посвети на децата, къщата и мъжа, пак е много вероятно да не види издръжка за нейните нужди. Ако ще всички филми, в които изоставената жена взима всичко на прелюбодееца, да е изгледала. Морално/неморално, честно/нечестно така седят нещата. Хубаво би било моралната страна на въпроса да има и финансово изражение за хепи енд, но за съжаление това тук го гледаме само по филмите.

Нали точно от това започна коментара - че в БГ законите са изцяло ощетяващи в това отношение. Примери за това - дал Бог! А филмите отразяват реалността в други държави.
Което не значи, че майките и децата в БГ не заслужават повече!  Peace

# 696
  • София
  • Мнения: 23 128
wild poppy, не се ли научи с кого можеш да спориш в темата и с кого - не.  Wink

За мен е по-жалко, че децата са с разделени родители. Повече от ясно е, че гладни и боси няма да ходят, тъкмо напротив.  Peace Валери току-така няма да остави неподсигурени децата си.

# 697
  • Мнения: 4 120
 Моя приятелка от Горна Оряховица твърди, че там е живял.

# 698
  • Мнения: 2 897
А на мен Николета сега ми харесва в пъти повече от преди.

И на мен. И на снимки, и на живо.

Смятам, че с Валери си подхождат, жалко че се разделиха след толкова тонове романтика Simple Smile, с които ни ''заливаха ''.

# 699
  • Мнения: 18 674
wild poppy, не се ли научи с кого можеш да спориш в темата и с кого - не.  Wink

Всъщност преди да прочета, че който не упреква Валери за присъдената му издръжка, а я намира за реална предвид обстоятелствата в Бг (и под обстоятелства нямам предвид многото бедни хора), е псевдоморалист, дори не знаех, че споря...Още повече, че в този тъпоъгълник винаги съм симпатизирала на Алисия.

За да не е само коментар по "болната тема" ето малко весели снимки на Бейонсе от концерт.

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 16:19 от wild poppy

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз цитирах закона. Там размерът на издръжката не се базира на "средната температура в страната", а на нуждите на детето и възможностите на родителя.
Това спор ли е?

# 701
  • София
  • Мнения: 23 128
Ясно - не трябваше да напиша думата "спор" и трябваше да уточня с кого да не се "спори". Боги, не за теб идеше реч.  Grinning
Аз също съм от симпатизиращите на Алисия...

# 702
# 703
# 704
  • Мнения: 2 577

и само да добавя, че г-жа димитрова ( на петко булката) се облича много грозно.
http://kliuki.ws/wp-content/uploads/2013/12/Yana_Petko-02.jpg
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1425529_4 … _1373147409_n.jpg
На Яна бузките ги няма на втората снимка - правила си е нещо - вижте и скулите. Още на сватбата ми направи впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт