Звездни компромати - 191 част

  • 64 976
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1
На Бекъм средния син е най- хубав. А Харпър я няма, отдавна не съм я виждала.
На мен и най-големият, Бруклин ми харесва, стига да не е с този идиотски перчем като от последните снимки. Ама, подрастващи, к'во да ги правиш.... Whistling

И нещо, което ме трогна - дъщерята на Пол Уолкър е публикувала това в личния си профил.

# 721
  • Мнения: 3 181
Много странни възгледи имате за отглеждане на малките деца.
Да,възможно е ,защото нямам такива. Flutter Харесвам Алисия,но просто всичките и искания ми бяха в стил "Заряза ме заради друга,така ти го връщам". Peace
Така ти изглежда, защото нямаш деца, иначе ще гледаш да ги подсигуриш на макс.....особено, ако бащата в момента има възможност, а за в бъдеще тя може да е вече мираж

# 722
  • София
  • Мнения: 2 808
И нещо, което ме трогна - дъщерята на Пол Уолкър е публикувала това в личния си профил.
Cry

# 723
  • Мнения: 36
Според последните информация загиналият актьор е участвал в улично рали, заради което се е случила трагедията. Да почива в мир, за мъртвите или добро, или нищо, та няма да се изказвам по въпроса.

Някой знае ли какво става с Дженифър Анистън и Джъстин Теру? Напоследък не съм виждала тяхна снимка заедно newsm78



Не е вярно това! Отивал е към благотворително събитие за пострадалите във Филипините. Първо самия факт, че са били двама човека в колата доказва, че не е било гонка. Второ тези мероприятия там не се правят посред бял ден. Ще му глозгат костите дълго на човека... Cry

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Прочетох го в Дейли мейл, нищо чудно да не е вярно  Peace

Роузи
Гуинет
Сиена нещо си позагуби класата, откакто роди

# 725
# 726
# 727
# 728
  • София
  • Мнения: 171
Не ми зарежда снимките  Sad

# 729
# 730
  • Мнения: 540
На Анелия този клип и тази песен са й пълен отврат  Sick Sick Sick

# 731
  • Мнения: 3 181
Според последните информация загиналият актьор е участвал в улично рали, заради което се е случила трагедията. Да почива в мир, за мъртвите или добро, или нищо, та няма да се изказвам по въпроса.

Някой знае ли какво става с Дженифър Анистън и Джъстин Теру? Напоследък не съм виждала тяхна снимка заедно newsm78



Не е вярно това! Отивал е към благотворително събитие за пострадалите във Филипините. Първо самия факт, че са били двама човека в колата доказва, че не е било гонка. Второ тези мероприятия там не се правят посред бял ден. Ще му глозгат костите дълго на човека... Cry
Много красив мъж беше.....
ММ само, като видя колата, и каза че е карана най-малко със 150км/ч, а може и 180.....разбирам, че такава кола не е за 50км/ч, но катастрофата не ми се стори/от снимките/ станала на магистрала, т.е. да има оправдание за подобна скорост........както и да е, лека му пръст

# 732

Общи условия

Активация на акаунт