Звездни компромати - 191 част

  • 64 987
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 747
На Бекъм средния син е най- хубав. А Харпър я няма, отдавна не съм я виждала.

# 706
# 707
  • Варна
  • Мнения: 10 627
На Бекъм средния син е най- хубав. А Харпър я няма, отдавна не съм я виждала.

И аз съм пристрастна по отношение на този подрастващ Simple Smile

# 708
  • Мнения: 3 181
Разрешиха ли официално пушенето в затворени помещения, на една от снимките някаква кифла е с цигара?
Моля, съответните органи да не спят зимен сън, а да си вършят работата?
В кое заведение е бил празника, да му друснат една глобичка
Добре, че имаше свещички на тортата, за да разбера на колко години става рожденничката, иначе бих си помислила, че е на 35+, да не кажа 40+


Дай Боже да изглеждаш така на 40+

понякога прекаляваш, не знам дали се усещаш Simple Smile
Аз съм прекалявала, намерил се кой да ми го каже Crossing Arms
Скрит текст:
Догодина по това време ще бъда на 40+, може да си ударим една среща Wink Wink.......е, аз няма да съм с прикачена коса, професионален грим, изпилени скули, махнати паласки и корем след секциото
Скрит текст:
/ ще си ги свалям сама, когато спра да кърмя Mr. Green/
, но определено съм доволна от визията си
Вие как го мислите това, бащата да осигури детето, без това да включва майката?
Явно нямате деца, защитаващите подобен казус, нали майката гледа детето? Примерно бащата в издръжката дава пари за скъпа почивка на детето, а за майката няма....смешни сте
А кой е платил частното парти на Николетка, съмнявам се, че сама го е направила......

# 709
# 710
  • Мнения: 419
Много ми стана мъчно за Пол Уокър.  Flowers Rose Flowers Rose
...
И на мен,
не съм гледала "Бързи и яростни" и не ми беше познат, но е изключително чаровен и харизматичен мъж, жалко, че си отиде толкова млад ...

# 711
# 712
  • Мнения: 1 730
Новия клип на Анелия. Забелязвах на 1:26 един косъм, който й се е закачил на ръката. Предполагам преди да го пуснат би трябвало да са го изгледали много пъти, толкова ли никой не го е видял.  Laughing

# 713
  • Мнения: 814
Примерно бащата в издръжката дава пари за скъпа почивка на детето, а за майката няма....смешни сте
Без да се заяждам,искам да кажа ,че специално за почивките,детето може да бъде водено лично от баща си. Peace

# 714
# 715
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Примерно бащата в издръжката дава пари за скъпа почивка на детето, а за майката няма....смешни сте
Без да се заяждам,искам да кажа ,че специално за почивките,детето може да бъде водено лично от баща си. Peace

И аз без да се заяждам, но ви се струва по-редно 3-годишно дете да ходи на почивка без майка си, за да спести някой лев на баща си (който определено може да си позволи да заведе всички)  newsm78
Много странни възгледи имате за отглеждане на малките деца.

# 716
  • Мнения: 814
Много странни възгледи имате за отглеждане на малките деца.
Да,възможно е ,защото нямам такива. Flutter Харесвам Алисия,но просто всичките и искания ми бяха в стил "Заряза ме заради друга,така ти го връщам". Peace

# 717
  • Мнения: 108
http://www.youtube.com/watch?v=11DEodCWbpw#t=12
Песен за едни нетрадиционни звезди.

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 9 766
Според последните информация загиналият актьор е участвал в улично рали, заради което се е случила трагедията. Да почива в мир, за мъртвите или добро, или нищо, та няма да се изказвам по въпроса.

Някой знае ли какво става с Дженифър Анистън и Джъстин Теру? Напоследък не съм виждала тяхна снимка заедно newsm78

# 719
  • Мнения: 11 573
Примерно бащата в издръжката дава пари за скъпа почивка на детето, а за майката няма....смешни сте
Без да се заяждам,искам да кажа ,че специално за почивките,детето може да бъде водено лично от баща си. Peace

И докато таткото, ако е ССБългарин, си зяпа мацките, малкото ще хване пътя по плажа и върви го търси после..детето

Общи условия

Активация на акаунт