С какво ви дразнят свекървите- 28

  • 67 341
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 933
Никакви връзки, никакво виждане, никакво говорене! Не искам да й виждам гадната мутра! Днешният ден просто искам да го изтрия от паметта си.... Никога не съм си представяла, че една майка ще се изправи в съда и ще каже, че се отказва от дъщеря си.... Не е майка, а изрод!
Добре де, тази жена на какво разчита? Клевети дъщерята, прогонва сина си и жена му. С разведения зет ли ще живее? А и той ми се вижда голям муньо с извинение - да приема подобна "защита".

# 46
  • София
  • Мнения: 23 098
Добре де, тази жена на какво разчита?
Да не мислиш, че акълът й стига до размисли на какво ще разчита. Такива като нея живеят в собствен свят и филм. Също като моята хубостница-свекърва. Правят панаири, без изобщо да помислят, че по този начин си вкарват автогол.  Peace

# 47
  • Мнения: 13 776
... Свека направи такъв цирк, че нямаше равна на себе си. Накрая съдийката я изгони със заплаха за глоба. Крещя, вика, каза, че дъщеря й никога не си е гледала детето и имала многобройни връзки с разни мъже...

Че не са добре тези хора е повече от ясно, но чак пък такава изродщина  Shocked Каква е логиката им? Не искат дъщерята да се развежда, а правят и приказват всичко това срещу нея в съда с каква цел? Да я откажат от развода и да се върне при мъжа си Crazy
Нещо нищо не разбирам.

# 48
  • Мнения: 13 191
... Свека направи такъв цирк, че нямаше равна на себе си. Накрая съдийката я изгони със заплаха за глоба. Крещя, вика, каза, че дъщеря й никога не си е гледала детето и имала многобройни връзки с разни мъже...

Че не са добре тези хора е повече от ясно, но чак пък такава изродщина  Shocked Каква е логиката им? Не искат дъщерята да се развежда, а правят и приказват всичко това срещу нея в съда с каква цел? Да я откажат от развода и да се върне при мъжа си Crazy
Нещо нищо не разбирам.
Не, за да замажат грозното впечатление от развода  ooooh!.

# 49
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз си мислех, че няма какво да ме изненада в тази тема, но не съм била права.Как може да има толкова изсвяткали хора, които се обръщат с/у децата си.Ще съжаляват някой ден.Уви тогава ще е късно-

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз си мислех, че няма какво да ме изненада в тази тема, но не съм била права.Как може да има толкова изсвяткали хора, които се обръщат с/у децата си.Ще съжаляват някой ден.Уви тогава ще е късно-

Тогава пак ще клеветят и оплюват дъщеря си каква неблагодарница и лоша дъщеря е, че не се грижи за родителите си. Ще се изкарват най-големите жертви на света, защото децата им не ги поглеждат /нищо, че има защо/.
За мен това са ненормални хора, при които злобата се смесва с болната им амбиция да изглеждат образцово в очите на обществото. Сега веднага се сещам за Султана от "Железния светилник".

# 51
  • София
  • Мнения: 35 156
Да, ама Султана се опомни, запретна ръкави и отиде в къщата на Евгения.
Свекърите на Танита да заминават в лудницата. Супер изроди!

# 52
  • Мнения: 204

[/quote]
Не, за да замажат грозното впечатление от развода  ooooh!.
[/quote]

Направо са го замазали, баси ужаса  Shocked, ама то ще им се върне. Откачалници.

# 53
  • Мнения: 216
Работата е там, че свеки е свикнала всички около нея да слушат и изпълняват. Синът й (ММ) я е отсвирил още като е завършил гимназия и повече не се е върнал при тях да живее. Дъщеря й е останала единствената, която да командори, че дори и като се омъжи продължи. И изведнъж се оказа, че тя си има свое мнение и иска да си живее живота както тя иска, а не според изкривената представа за морал на майка й. И тогава свека полудя. Не че преди това не е била откачена вещица. Мога роман да напиша за всички простотии, които е направила и изговорила откакто сме се запознали преди 7 години и нещо. Пъследното и най-фрапиращо е, че според нея съм направила двата спонтанни аборта и не мога да имам деца, защото съм била с много мъже. Mr. Green Затова трябвало да правим инвитро, множко ми е дошъл секса.  Laughing Друг е въпросът какво значи според нея много мъже - трима, трийсет...  Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 23 098
Пъследното и най-фрапиращо е, че според нея съм направила двата спонтанни аборта и не мога да имам деца, защото съм била с много мъже. Mr. Green Затова трябвало да правим инвитро, множко ми е дошъл секса.  Laughing Друг е въпросът какво значи според нея много мъже - трима, трийсет...  Grinning
Ако не беше абсурдно, щеше да е смешно.
Свекърва ти печели приза за свекърва-изрод на столетието.

# 55
  • Мнения: 1 615
Пъследното и най-фрапиращо е, че според нея съм направила двата спонтанни аборта и не мога да имам деца, защото съм била с много мъже. Mr. Green Затова трябвало да правим инвитро, множко ми е дошъл секса.  Laughing Друг е въпросът какво значи според нея много мъже - трима, трийсет...  Grinning
Ако не беше абсурдно, щеше да е смешно.
Свекърва ти печели приза за свекърва-изрод на столетието.

Уви, не - печели по-скоро приза за майка-изрод Sad Най-потърпевши са децата й, нали?  Peace
Моя приятелка преживя подобно нещо с родителите и бившия си. Мислех, че случаят е уникален до навъзможност. Много мъчно ми стана, че има ид руги такива Confused

Танита, помагайте на зълва ти  Hug

# 56
  • София
  • Мнения: 23 098
Уви, не - печели по-скоро приза за майка-изрод.
И само изрод става.  Peace

# 57
  • Мнения: 216
Да, майка-изрод е. На мен въобще не ми пука как се държи, не общувам с нея. Но си имам родители-слънца. Знам, че никога няма да направят нещо такова. А ММ и сестра му чисто и просто нямат родители, въпреки че са живи.

Иначе, винаги сме до зълва ми. Може да разчита на нас по всяко време. ММ е по-голям от нея с 10 години и винаги много я е обичал и не може да си представи да я остави да се оправя сама с детето.

# 58
  • Мнения: 702
Понякога си мисля, че като стигнат определена възраст хората изперкват. И в случаи като този, в които явно само за секс се говори, започва да ми става едно гнусно. Имам чувството, че понеже дъртата кранта не си е оте*ала и сега завижда на младите. Сякаш ги е яд, че децата им са взели решение, което те самите са искали да вземат, но не са успели и поради собствената си слабост, сега се опитват да натикат дъщеря си в тяхната рамка. И понеже подсъзнателно мразят себе си за неспособността си да се изправят срещу мисълта за хорското мнение, омразата им се обръща към децата им.

Което си е чиста лудост де. Изперкали са.

Имам подобен опит. Много е тежко, да понесеш такива удари от родителя си.

# 59
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 393
Понякога си мисля, че като стигнат определена възраст хората изперкват.

И аз съм на това мнение! Не прощава възрастта! И ние натам сме тръгнали, пази Боже да не ме окачествяват като изрод някой ден! Дано нямам постъпки, които да ме хвърлят толкова ниско!

Общи условия

Активация на акаунт