На годинка стана вече ОКТОМВРИЙСКОТО човече.

  • 67 585
  • 762
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 3 789
Последният каталог и Коледният каталог на "Хиполенд", има доста интересни и изгодни неща  Peace

http://www.hippoland.net/media/action/file/default/KK-2013.pdf

http://www.hippoland.net/media/wysiwyg/pdf/A18.pdf

# 241
  • Мнения: 1 270
Птиците, наистина някой деца рано проговарят. Мишката си харесва една дума и цял ден я потаря. От 2 дни сме на "ако". Иначе кака, бате, дяди - основните неща ги казва, дори днес го чух като плаче да нарежда "мама,мама" Иначе първото му смислено изречение беше "Бабо ела" , също така вика и "бабо Ени" По цял ден с майка си пък...пълна неблагодарност  Laughing
Поли и малкия така спи с навирено дупе, вчера дори го снимах, много е сладко.
Мелодия много бързо ще забрави всичко и ще стане беладжия  Laughing Но пък ти можеш да се възползваш от това, че от малък е приучен да е стриктен и да развиваш тези качества към добро. Това, че му даваш цялата си обич е достатъчно. Сигурно е банално, но постъпката ви е толкова благородна  Hug и дарява радост и в двете посоки.
Деси ние сме назад с ваксините, точно като при вас. Но с тази кашлица може и Януари да пропуснем, а ми се искаше преди интервенцията всичко да е минало, че после много ще му падне имунитета.

# 242
  • Мнения: 6 718
Привет!  wavey
Браво за активността в темата. Уж приспах Катрин, отивам да я проверя и гледам, тя седнала в кошарата и разглежда един каталог.  Mr. Green Уф, има дни когато заспива докато я кърмя и лежа до нея и като я преместя в нейното легло и се ококорва. Чакам баба и` и кака и` да пристигнат и като се наобядват, ще я връча на баба и`,  да спят двете. Хубавато е, че като не заспи навреме, после не е много кисела, по някое време, по-късно заспива, след това вечерта вместо да заспи около 21-21,30ч., ще заспи около 22-23ч. С една дума, със спането засега нямаме голям проблем, лошото е, че не може още да си изгради режим така, както аз искам.   Mr. Green
За проговарянето - всяко дете е различно. Каката на тази възраст казваше повече думички, които се разбираха, на 1година и половина започна да прави изречения от две-три думи, когато тръгна на ясла на 1год.10мес. , лелките казваха, че всичко и` се разбира. А Катрин сега държи речи, но само на интонация го докарва, грам не и` се разбира. А аз непрекъснато обяснявам кое, какво е.
ShySun, добре че с малко сте се разминали.  Hug
Деси, при вас винаги е весело.  Hug
Днес - утре ще украсим в къщи, приготвям някои сладкиши, но съм малко назад с плана.  Mr. Green
Хубав ден!   bouquet Още нещо щях да пиша, но наблюдавам и малкия човек, та забравих.

# 243
  • Мнения: 1 359
Fortuna   да не си избира играчки детето?  Joy

Мелодия препарат за пране/омекотител ?!?

Ние днес екстремно се хванахме да  обикаляме за пантофи в дъждоснега. Как така не съм разбрала кога са й омалели  newsm78 newsm78 ? Снощи видях, че  има удебелена кожа на палеца на крака и гледам... той пръста й ще пробие плата на пантофа. Ужас! Започвам да изпускам някои неща, трябва да се съсредоточа повече. Вчера стъклата, днес пантофа, утре може  и детето да забравя някъде.. Thinking

Мога да я похваля обаче Даниела, започна да спи до по-късно сутрин.  Grinning

# 244
  • Мнения: 168
Melodiq, малко се просълзих от това което написа, но с любов и търпение всичко ще се нареди и малчо ще стане палав и игрив като всички малки бандити. Ще му трябва време и на него и на вас, но който го иска успява. Работила съм в тази система и знам, че любовта е всичко.  Hug
ShySun, и аз така открих че едни обвчици са ни малки, беше станало мазолче на пръстчето на крачето, а то милото зайче не се обажда  Grinning

# 245
  • Мнения: 1 359
Ааааа и още нещо се стих. Взехме на бръмбара миещи се фулмастри ( флумастри).... не знам. Ами познайте - 16 цвята = 16 лева. Дадох й да си поиграе с 4 цвята. Отиваме да я измия, тъй като се беше изрисувала цялата и  познайте два от цветовете не се мият!!!!!!!!! Бясна бях! А малката остана с цикламено-зелени ръце. Добре, че лилавото от бузите се изми.  ooooh! 
  Тези


 не са толкова washable колкото ги изкарват. Щом от 4 цвята 2 не се мият... не искам скоро да изпробвам и другите. Все пак за НЕмиещи се можех да дам и 1,5 лв.... определено тази марка няма да я купувам повече, каквито и да било продукти.  Naughty

# 246
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз взех на "Crayola", нямат грешка  Peace Доколкото видях, те са единствените за деца 1+.

# 247
  • Мнения: 1 359
Умна си ти -=Деси=- , умна! Аз обаче трябваше да изхабя един ваучер за "гъзарски" варненски магазин и там от по-"обикновените" марки няма.   Crossing Arms Та си взех необикновени Немиещи се. Ха ха ха   Rolling Eyes

# 248
  • Мнения: 1 203
И Бузан е с Crayola Simple Smile Ама и те не са много "обикновени" и са миещи поне нашите. Иначе имат и моливи, и пастели, и немиещи се  Peace

Скрит текст:

# 249
  • София
  • Мнения: 3 789
Умна си ти -=Деси=- , умна! Аз обаче трябваше да изхабя един ваучер за "гъзарски" варненски магазин и там от по-"обикновените" марки няма.   Crossing Arms Та си взех необикновени Немиещи се. Ха ха ха   Rolling Eyes

Абе не съм чак толкова умна Simple Smile Нали преди време писах за подходящите играчки за тази възраст, та се образовах.
И Зари има пастели и моливи на "Крайола", но още не съм му давала. Тази фирма е специализирана, доверявам се напълно.

Остави вашите за по-натам, все ще свършат работа  Peace

И на Зари са като на Бузан  Peace, дала съм му само един цвят, той си избра кафявото и си рисува само с него.

Последна редакция: пт, 13 дек 2013, 16:05 от -=Деси=-

# 250
  • Мнения: 1 359
  Това за "обикновените" беше реплика на продавачката в магазина като я попитах дали имат на Crayola, тъй като знам от тук , че са хубави.  Wink
    Те така ми отговориха като ги попитах дали имат и бебешки колички от онзи тип седалки без положения на гърба, без сенник и под 5 кг. Simple Smile  Те толкова опростени колички нямали, най-обикновената им била Макларън  Laughing Горките!  Laughing  Да бях питала за марка... добре, ама марка не съм споменавала изобщо.  ooooh! 

# 251
  • Мнения: 1 203
  ...  най-обикновената им била Макларън  Laughing ...

А най-необикновената им разработка на НАСА ли е ?  Mr. Green  Mr. Green Попаднала си в магазин спор няма  Laughing

# 252
  • София
  • Мнения: 3 789
Някои гледат само да си пробутат стоката  ooooh!

Апропо, кой е този магазин?

# 253
  • Мнения: 1 359
http://www.sladurite.com/     Wink   Интересното е, че такива изречения чувам само в магазина , в който продават "дреболиите". В магазина ,в който продават сериозните неща - колички, кошари, столчета, съм получавала само перфектно обслужване. Въпрос на човек явно  Flutter

# 254
  • София
  • Мнения: 3 789
Добри марки зареждат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт