Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 10

  • 77 434
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 286
И аз не успях да я гледам,но съдейки по снимките е била повече от прекрасна и е било интересно Hug
Открих още снимка от фотосесията

# 691
  • Мнения: 562
И аз не успях да я гледам,но съдейки по снимките е била повече от прекрасна  Hug
Открих още снимка от фотосесията


Тук е страхотна !  Heart Eyes Simple Smile
Не , че на другите снимки не е страхотна супер е ! ;дд  Laughing Laughing

# 692
  • Мнения: 1 117
Открих още снимка от фотосесията

Пак ще кажа, че това ми е любимата нейна фотосесия. Прекрасна е. Heart Eyes

А ето и още снимки:


# 693
  • Мнения: 562
Супер е !  Heart Eyes Simple Smile

# 694
  • Мнения: 66
За Нова Година
Скрит текст:
Аз на Нова Година ще съм с мама и тати, и ще ходим някъде на гости при едни техни приятели, а аз вероятно ще си скучая като за световно. Sad Laughing А и аз няма как да се събирам с приятели, защото не се разбирам с много хора, а всички са толкова скучни и не знаят какво е забава. Вероятно пак ще съм на дискотека с тях в края на годината, като за последна година с този клас. Е, надявам се да срещна по-дружелюбни хора в гимназията. ;дд Ще видим, има време... ;дд

А пропуснах да ви кажа за епизодите, че Рамашо си намери обожателка, която я разкара заради Олга, която толкова ревнуваше, горката... Laughing

Преведох песента "Algo se enciende" на български и преводът е одобрен, така че можем да кажем, че става за нещо и не е съвсем грешен. Laughing Шегувам се, мисля, че се справих доста добре, показвала съм превода на хора, които разбират испански и те не са имали никакви забележки относно превода. Открих, че като се превеждат песни е много лесно да се учи езика. А ето и превода: http://vbox7.com/play:f9cd894fe4
Аз преведох песента с малко помощ от речник за някои думи. Но само това, то повечето неща са лесни за разбиране. Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 117
Интервюто с Мартина за Радио Италия:

"Много съм щастлива да бъда тук, в Италия", каза Мартина на италиански, когато влезе в студиото. За модата каза: "Няма конкретни съвети, които мога да дам. Най-важното е да се чувствате комфортно и добре, а това е достатъчно."
"Опитвам се да бъда себе си, но успехът много ме промени. Аз съм само на 16, а съм заобиколена от по-големи от мен. За 2 години имам чувството, че израснах с 10 години повече, но най-важните неща си останаха същите- семейството и приятелите ми", заяви тя, когато Bossari (интервюиращият ) я попита какво се е променило в живота й, след като тя стана "Виолета".

Феновете на "Виолета" трябва да знаят, че тя и нейните колеги са същите приятели, както и в сериала: "Ние сме силен отбор, дори и извън снимачната площадка. Сега имаме концерти и често си помагаме един на друг. Не го вярвате, но моята най-добра приятелка е Мерседес Ламбре, която играе Людмила, най-големият враг на Виолета." каза тя. Фен я попита какво прави в свободното си време и Тини отново отговори, че прекарва времето си със семейството си и обича да слуша музика: "Леонардо Ди Каприо и Ема Уотсън ми харесват като актьори, но аз не съм голям фен на филмите", заяви актрисата.

Друг фен я помоли да ни каже някои забавни моменти, които са се случили на снимачната площадка: "Имам много заразен смях и когато започна да се смея, просто не мога да се удържа и тогава съм малко тромава и винаги се спъвам или удрям някого, когато танцувам. Експлозиите от смях на снимачната площадка са винаги много.
Следващият въпрос е за сътрудничество й с Дисни или по-скоро с "Monsters University" и песента "All’alba sorgerт" (Libre Soy): "Майка ми говори италиански и пеенето на този език не беше трудно за мен, а лесно", признава тя. "Аз съм голям фен на анимациите на Дисни. Харесвам "Играта на играчките", "Търсенето на Немо", "Малката русалка" и "Аладин", каза тя.

"Моят идол е Бионсе, тя ме вдъхновява. Мисля, че бих се разплакала ако се срещна с нея," каза Мартина, която след това ни показа червен ластик, който винаги й носи късмет. Но тя казва, че не е суеверна и не вярва в  такива неща. Наскоро стана ясно, че Мартина ще издаде книга "Просто Тини" през май в Латинска Америка, а по-късно тя ще бъде преведена в останалата част на света: "В книгата вие ще прочетете историята ми, моите мечти и всичко, което се е случило и се случва в живота ми."

# 696
  • Мнения: 562
Песента е много хубава и с превода си се справила !  Simple Smile
И тук е много гадно , че Анджи заминава за Франция !  Sad  

Рая от това интервю което публикува е много интересно !
Даже 2 пъти го прочетох ! ;дд  Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 30 дек 2013, 20:49 от Deni199

# 697
  • Мнения: 286
Интервюто на Тини
1-ва част


2-ра част

# 698
  • Мнения: 562
Аз го гледах интервюто !  Simple Smile Simple Smile

# 699
  • Мнения: 1 117
Стили,  Hug много добре си се справила с превода. Браво за труда. Песента също е много хубава. Heart Eyes

Дени, наистина интервюто е доста интересно. Друго си е да разбереш какво е казала Тини.  Laughing
Значи книгата ще излезе през май в Латинска Америка. Тогава лятото ще трябва да се заловим за работа и да умоляваме Егмонт да ни я преведат. Laughing А сега нека ги помолим да пуснат нов брой на списание "Виолета"- https://www.facebook.com/egmont.bg .

# 700
  • Мнения: 562
Егмонт ако не пуснат нов брой на списание ,,Виолета,, ще ядът бой !  #2gunfire #Cussing out Joy

# 701
  • Мнения: 1 117
Егмонт ако не пуснат нов брой на списание ,,Виолета,, ще ядът бой !  #2gunfire #Cussing out Joy
To май само със заплахи ще стане работата.  Laughing А после ще преминем към действие. smile3508
Охх, дано поне да отговорят дали изобщо ще продължават с броевете или първия брой беше единствен. Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 562
Дано да продължат , защото си имаме само сериала и нищо друго Sad Sad

# 703
  • Мнения: 286
Дано да го пуснат списанието Praynig фотосесиите в другите броеве са невероятни  Heart Eyes Heart Eyes
Стили,страхотно си се справила със субтитрите  Hug

# 704
  • Мнения: 562
Да наистина дано го пуснат !  Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт