Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 10

  • 77 420
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 117
Нова снимка на Тини от туитър.


Тини е снимала феновете заради документалния й филм. Тези моменти ще бъдат включени в него.

 Heart Eyes

# 706
  • Мнения: 562
С нетърпение ще чакаме филма и .  Heart Eyes Simple Smile

# 707
  • Мнения: 9
Ако от Егмонт само си седят на задниците и превеждат книги за 1Д ще атакувам. От една страна аз със брадва и точилка. Мама с черпак и тиган. Тате с пушка и електрошок.   Joy
Вие си избирайте оръжия!

Това ми напомня какво ми каза тате едно лято:
Скрит текст:
Ако преди да станеш на 18 си доведеш приятел (демек гадже ;д) вкъщи в една ръка вземам електрошока, с другата - пушката. Нататък ще се сетиш сама.  Joy
Ама това значи, че трябва да чакам още 6 години за да доведа Рос у дома  Cry

# 708
  • Мнения: 0
Дъгичке,
Скрит текст:
еййй алоо някои хора си искат книгите на One Direction! (макар че аз не ги искам преведени..нищо лично ама превода им куца аз си чета оригинала  Laughing ) Знаеш ли колко трудно беше да си извоюваме филма на 3D... Щяха да ни го пуснат на 2D като всички други държави щеше да е на 3D и ние "оо така ли айде бе"  Laughing Laughing Laughing  Laughing абе като се замисля.. те даже първата книга не ни я и докараха в България (аз поне не съм я виждала никъде) ама има един куп на Джъстин цялата поредица... newsm78 Иначе това  с електрошока и пушката ме кефи   Joy Joy
Книгата според мен ще я преведат и ще продължат със списанията  Wink Wink

# 709
  • Мнения: 9
Дъгичке,
Скрит текст:
еййй алоо някои хора си искат книгите на One Direction! (макар че аз не ги искам преведени..нищо лично ама превода им куца аз си чета оригинала  Laughing ) Знаеш ли колко трудно беше да си извоюваме филма на 3D... Щяха да ни го пуснат на 2D като всички други държави щеше да е на 3D и ние "оо така ли айде бе"  Laughing Laughing Laughing  Laughing абе като се замисля.. те даже първата книга не ни я и докараха в България (аз поне не съм я виждала никъде) ама има един куп на Джъстин цялата поредица... newsm78 Иначе това  с електрошока и пушката ме кефи   Joy Joy
Книгата според мен ще я преведат и ще продължат със списанията  Wink Wink


Sry, не съм искала да кажа нещо лошо за 1Д или за Дайрекшънърите. Бих дала пример с книгата на Деми, но може да има Ловатици тук.

# 710
  • София
  • Мнения: 524
Скрит текст:
Като се заговорихте за One Direction i Justin Bieber.. Пълно е с техни книги  #Cussing out #Cussing out Писна ми вече .. Навсякъде са  #Crazy

# 711
  • Мнения: 9
Скрит текст:
Като се заговорихте за One Direction i Justin Bieber.. Пълно е с техни книги  #Cussing out #Cussing out Писна ми вече .. Навсякъде са  #Crazy

IKR

# 712
# 713
  • Мнения: 0
Ама аз не съм се карала или нещо, аз го казах на шега за забавление... обаче тея на Бийбър са много повече честно....  не го приемайте така навътре  Laughing Laughing Hug Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 562
Аз не съм от тях ;дд    Laughing

# 715
  • София
  • Мнения: 524
Стефи, Виолета феновете сме по-опасни от вас Дайрекшанърите (не знам как се пише .. :Д)
Дъгичке, нещо не ти схванах коментара :Д

# 716
  • Мнения: 9
Стефи, Виолета феновете сме по-опасни от вас Дайрекшанърите (не знам как се пише .. :Д)
Дъгичке, нещо не ти схванах коментара :Д

IKR = I Know, Right

# 717
  • София
  • Мнения: 524
Скрит текст:
Е, поне познах, че I означава I Grinning Иначе съм добър в българските абревиатури :Д, не в английските ...

# 718
  • Мнения: 1 117
Все пак да погледнем реално на нещата- от Егмонт превеждат книгите на Бийбър и 1D, защото знаят, че книгите веднага ще се изкупят, защото те имат много фенове в България. За това трябва да им покажем, че и Мартина има фенове тук и да им гарантираме, че книгата ще се изкупи.





Тини е написала, че е в Courmayeur. Този град е на границата между Италия и Франция и е известен като ски курорт.

И познайте кой още е там:

"Здравейтее, аз съм тук в Италия! В Courmayeur! Какво красиво място! Почивка и наслада."

Та така.. какво излиза. Питър следва навсякъде Тини, Стефи следва Хорхе, Клара следва Диего. Ехх тези гаджета бе, човек не може да си почине малко от тях.  ooooh! Laughing

Нова снимка на Тали, Мариана и Тини в курорта.


Първи сезон. Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 302
Та така.. какво излиза. Питър следва навсякъде Тини, Стефи следва Хорхе, Клара следва Диего. Ехх тези гаджета бе, човек не може да си почине малко от тях.  ooooh! Laughing
То ако някой наеме частен детектив да следи Тини, Хорхе или Диего то тогава детектива ще черпи опит от Питър, Стефи или Клара  Laughing Laughing


Ах, хубави спомени!(Аз предпочитам сезон 1 пред сезон 2. Може би защото Диего и другите нови ги няма и си е точно както трябва-с лудия Брако, с елфа Напо и т.н. И също защото предпочитам Томас пред Диего-Томас не се опитваше толкова да раздели Виолета и Леон а само се цупеше и така Вили и Леон бяха заедно kiss kiss kiss Kissing Heart dancing )

Общи условия

Активация на акаунт