Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 10

  • 77 421
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 302
Мисля че тази снимка е за списание Caras

На вас newsm10 ли ви

# 721
  • Мнения: 9
Честит последен ден от 2013! Тази година беше прекрасна и откакто темата е създадена сме се забавлявали до безкрай! Мина бързо в смях, сълзи и бой за телевизора благодарение на чудецния сериал - Виолета!

Предлагам ви нещо - днес цял ден да правим #ViolettaFamily2013Memories за да си припомним всички хубави времена! Да е нещо кратичко и може по няколко наведнъж! (Идеята ми дойде от Туитър. R Family вече 2 седмици прави това)

# 722
  • Мнения: 302
Честит последен ден от 2013! Тази година беше прекрасна и откакто темата е създадена сме се забавлявали до безкрай! Мина бързо в смях, сълзи и бой за телевизора благодарение на чудецния сериал - Виолета!

Предлагам ви нещо - днес цял ден да правим #ViolettaFamily2013Memories за да си припомним всички хубави времена! Да е нещо кратичко и може по няколко наведнъж! (Идеята ми дойде от Туитър. R Family вече 2 седмици прави това)
Аз съм навита започвам с този момент

# 723
  • Мнения: 66
Та така.. какво излиза. Питър следва навсякъде Тини, Стефи следва Хорхе, Клара следва Диего. Ехх тези гаджета бе, човек не може да си почине малко от тях.  ooooh! Laughing
То ако някой наеме частен детектив да следи Тини, Хорхе или Диего то тогава детектива ще черпи опит от Питър, Стефи или Клара  Laughing Laughing


Ах, хубави спомени!(Аз предпочитам сезон 1 пред сезон 2. Може би защото Диего и другите нови ги няма и си е точно както трябва-с лудия Брако, с елфа Напо и т.н. И също защото предпочитам Томас пред Диего-Томас не се опитваше толкова да раздели Виолета и Леон а само се цупеше и така Вили и Леон бяха заедно kiss kiss kiss Kissing Heart dancing )

Точно - Томас не се опитваше да спечели Виолета, затова нямаха шансове заедно. Иска да направи нещо, а не може. Диего не е така (което според мен е по-добре). Диего се бори за Виолета, защото не му е приятно да я вижда с Леон. А Томас оставя нещата на случайността, а така не се прави в живота. Ако чакаме всичко да ни дойде на готово (давам пример със списанията на Виолета, книгите на Тини и на Виолета и др.), нищо няма да се получи. Ето, как убедихме БРАВО да пуснат плакат на Виолета?! Старахме се да постигнем целите си, а не чакахме наготово, защото сега още щяхме да си нямаме нищо. Peace

# 724
  • Мнения: 0
Марти,
Скрит текст:
не подценявай нас дайрекшънърите  Laughing Обявиха ни за най-лудия и най-страшен фендъм... ама не се шегувам имаме доста дълга история с реални заплахи за убийство!  Laughing Laughing повечето от нас а прекалено побъркани, какво да кажа  Laughing Laughing

Рая е права! Трябва да има покажем че има фенове на Виолета и Тини и тук.
Аз започвам с този мой любим момент:  Heart Eyes Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 66
Честит последен ден от 2013! Тази година беше прекрасна и откакто темата е създадена сме се забавлявали до безкрай! Мина бързо в смях, сълзи и бой за телевизора благодарение на чудецния сериал - Виолета!

Предлагам ви нещо - днес цял ден да правим #ViolettaFamily2013Memories за да си припомним всички хубави времена! Да е нещо кратичко и може по няколко наведнъж!



Ето един от любимите ми моменти от първи сезон. Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 562
Хайде честит последен ден от 2013 ! В тази тема ми е много приятно и е много забавно и хубаво ! И пожелавам на всички да развиваме и да имаме ощо много теми  Heart Eyes   

# 727
  • София
  • Мнения: 524
Честит последен ден за тази гадна година!! Моят пък любим момент не е свързан с Леонета, ами просто е доста забавен, според мен! Simple Smile


Намерих това видео свързано с Бето  Joy Може би сте го гледали, не знам :Д но е изключително смешно!

# 728
  • Мнения: 302
Честит последен ден за тази гадна година!! Моят пък любим момент не е свързан с Леонета, ами просто е доста забавен, според мен! Simple Smile


Намерих това видео свързано с Бето  Joy Може би сте го гледали, не знам :Д но е изключително смешно!


Марти тези моменти оставят в историята! Да знаете че щом чух Voy por ti почнах да пея, да крещя и отворих една снимка на Диего и почнах да му я пея напук!

# 729
  • Мнения: 302
Политика, магистрали, трафик....
Скрит текст:

Тини се хвърля в модните тенденции

Лара се притеснява че Леон често отива надалеч

Лара много лоша- тя е мозъка на тайна организация която ще организира трафик  ooooh!

Вили се тревожи че всички хора са граждани! Защо ли?

Вили обмисля или да създаде или да работи в магистрална компания

Лара прави проучване- Кои са песимистите на 2013 година? Който е песимист да си признае и да помогне на момичето

Партията на Лара се е свързала с кмета! Браво на нея!

Неееее! Лара е тъжна защото някой от партията й е напуснал! Cry Cry Cry Cry Cry

# 730
  • Мнения: 286
Честит последен ден от 2013 година!! Като гледам ще посрещнем новата година и с нова тема  Wink
Много се радвам,че си пиша тук с вас и както Рая каза ако не бяхме се организирали да пишем на БРАВО нямаше да имаме и 1-вия брой от списанието.Дано тази година ни донесе и книгата и другите броеве !! Praynig
А сега моят любим момент,който винаги ме кара да се смея --- Андрес и Грегорио

# 731
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=25Dg3JBP-vo
Аз намерих на 2:37 превъртете и включете надписите и да знаете , че Рамашо е изгубил случая  Joy Joy И на 2:49 Виолета говори на Леон за милициите  Laughing Joy
Joy Joy Joy Joy

# 732
  • Мнения: 302
Ако някой иска да си сменя аватара тези снимки стават
Скрит текст:







# 733
  • Мнения: 0
В интервала от 75-ти до вероятно 80-ти епизод не съм видяла Диего да се усмихва.
Сега аз се усмихвам

">#t=463[/video]
превъртете на 7:33 и включете субтитрите за управителният съвет на Марко   Joy Joy Joy Joy
След това казва-Въпреки че няма дъга.....(явно много обича дъгата)
детското в него още живее Joy Joy Joy Joyвсяко дете обича дъгата

# 734
  • Мнения: 286
Колко е сладка!!!


Общи условия

Активация на акаунт