Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 10

  • 77 404
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Политика, магистрали, трафик....
Скрит текст:

Тини се хвърля в модните тенденции

Лара се притеснява че Леон често отива надалеч

Лара много лоша- тя е мозъка на тайна организация която ще организира трафик  ooooh!

Вили се тревожи че всички хора са граждани! Защо ли?

Вили обмисля или да създаде или да работи в магистрална компания

Лара прави проучване- Кои са песимистите на 2013 година? Който е песимист да си признае и да помогне на момичето

Партията на Лара се е свързала с кмета! Браво на нея!

Неееее! Лара е тъжна защото някой от партията й е напуснал! Cry Cry Cry Cry Cry
Кати искам да те питам, тези снимки са изкарани от видео пуснато със субтитри и аз се опитах да направя така обаче не успях и копирах цялото видео ако можеш да ми кажеш как да копирам картинки от видео както ти си направила?

# 736
  • Мнения: 0
Ако някой иска да си сменя аватара тези снимки стават
Скрит текст:







Благодаря бяха ми доста полезни Grinning Grinning Grinning

# 737
  • Мнения: 302
Политика, магистрали, трафик....
Скрит текст:

Тини се хвърля в модните тенденции

Лара се притеснява че Леон често отива надалеч

Лара много лоша- тя е мозъка на тайна организация която ще организира трафик  ooooh!

Вили се тревожи че всички хора са граждани! Защо ли?

Вили обмисля или да създаде или да работи в магистрална компания

Лара прави проучване- Кои са песимистите на 2013 година? Който е песимист да си признае и да помогне на момичето

Партията на Лара се е свързала с кмета! Браво на нея!

Неееее! Лара е тъжна защото някой от партията й е напуснал! Cry Cry Cry Cry Cry
Кати искам да те питам, тези снимки са изкарани от видео пуснато със субтитри и аз се опитах да направя така обаче не успях и копирах цялото видео ако можеш да ми кажеш как да копирам картинки от видео както ти си направила?
ок ще ти пратя съобщение

# 738
  • Мнения: 1 117
Здравейте в последния ден на 2013 година.
Тази година беше много хубава за мен. Преживях доста интересни и хубави неща, започнах да гледам "Виолета" и след всяка серия все повече и повече се влюбвах в сериала.  Heart Eyes Действаше ми като наркотик и продължава все така.  Laughing Създадох и темата, запознах се с много хора, които споделят същите интереси като моите. В темата имаше много смях, понякога имаше и спорове пораждани заради някои герои и актьори от сериала, но ние останахме задружни, защото едно нещо ни обединява и това е "Виолета''!  Two Hearts

Първи сезон винаги ще си остане в сърцето ми, защото тогава всички бяха малки и невинни, още не бяха опознали живота и неговите трудности. Имаше много хубави, забавни и тъжни моменти в този сезон.
Целувката на Виолета и Леон разбира се е моят любим момент от първи сезон, но ето и още един, който Стефи беше публикувала също.


Много ми харесва, защото тук си пролича, че Виолета започва да се влюбва в Леон. Прегръдката им накрая беше много сладка.  Heart Eyes А също така и много ме радват реакциите на Томас и Людмила. Laughing

На новите снимки от списанието, Тини е прекрасна както винаги. Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 0
Политика, магистрали, трафик....
Скрит текст:

Тини се хвърля в модните тенденции

Лара се притеснява че Леон често отива надалеч

Лара много лоша- тя е мозъка на тайна организация която ще организира трафик  ooooh!

Вили се тревожи че всички хора са граждани! Защо ли?

Вили обмисля или да създаде или да работи в магистрална компания

Лара прави проучване- Кои са песимистите на 2013 година? Който е песимист да си признае и да помогне на момичето

Партията на Лара се е свързала с кмета! Браво на нея!

Неееее! Лара е тъжна защото някой от партията й е напуснал! Cry Cry Cry Cry Cry
Кати искам да те питам, тези снимки са изкарани от видео пуснато със субтитри и аз се опитах да направя така обаче не успях и копирах цялото видео ако можеш да ми кажеш как да копирам картинки от видео както ти си направила?
ок ще ти пратя съобщение
ок благодаря

# 740
  • Мнения: 1 117
Момичета и момчета, нека посрещнем новата година в новата тема. Заповядайте:
НОВАТА ТЕМА

# 741
# 742
  • Мнения: 1
Здравейте нова съм и искам да питам как да кача снимка на виолета тук моля ви спещно е и как да си сложа аватар

# 743
  • Мнения: 0
 Rolling Eyes Rolling Eyes Twisted Evil  bouquet  bouquet  bouquet Heart Eyes:roll:[img width=64 height=64]https://assets.bg-mamma.com/assets … d.svg[/img][/img]
Добре дошли в темата за тийн-сериала по Дисни Ченъл - "Виолета".



Първи сезон:
Виолета, заедно с баща си Герман, се връщат в родния си град, Буенос Айрес, след като живеят в Испания от няколко години. Виолета има страст към музиката, танцуването и пеенето. Герман не иска Виолета да пее след като нейната майка, Мариа, известна певица, загива при злопоука по време на турнето й, когато Виолета е само на 5 годишна възраст. С помощта на Анджи, гувернантката на Виолета и тайната й леля, тя е приета в Студио 21. Там тя среща първата си любов, запознава се с нови приятели, създава си враг и продължава да изгражда своя музикален талант до финала на шоуто в края на годината.

Втори сезон:
След като Томас се връща в Испания, Виолета започва връзка с Леон, но Диего (нов герой) прави всичко възможно, за да ги раздели. Герман винаги защитава Виолета, но сега е по-толерантен към нея. Франческа се запознава с Марко, който се влюбва в нея. Джейд наема шпионин, който да раздели Анджи и Герман.


Гледайте "Виолета" всеки делничен ден от 18:00 часа и повторения от 14:20ч. само по Дисни Ченъл.



Приятни мигове в темата.

# 744
# 745
# 746
# 747
  • Мнения: 1
Zdraveite ako e vujmojno mojeli da mi dadete replikite ot 1 sezon? Smisul kato v tekst za6toto pi6a kniga za samiqt serial a predi bqx namerila vseki epizod nqkoi be6e pisla kato repliki  no nemoga da gi namerq.Blagodarq predvaritelno. Grinning Praynig Heart Eyes  Thinking  bouquet Embarassed Rolling Eyes Cry Sad

# 748
  • Мнения: 2
sonho-de-violetta-y-leon-o

Общи условия

Активация на акаунт