Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de /Black Friday/ - 24

  • 46 105
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 732
Аз се записах засега с една Брита. Момичета, страхотни сте, благодаря за усилията да направите темата полезна и за линковете, които пускате! Hug

# 76
  • Мнения: 210
Тези сделки са абсолютна новост за мен, пропуск Mr. Green
Ще гледам за кухненски робот, пък каквото дойде Crazy

# 77
  • Мнения: 1 051
 Добро утро! Пожелавам на всички  успешни покупки!
И да ви споделя нещо: Забелязах, че ако пусна поръчка  с безплатна доставка и след това премахна някои от артикулите, така че стойността да падне под 10п  безплатната доставка остава.  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 322
Добро утро  Simple Smile аз си търся таблет и лаптоп ... ако някой може да препоръча ще съм благодарна

успешни покупки на всички  Hug

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
  bouquet

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 08:15 от mystic woman

# 80
  • Мнения: 738
На първа страница има подробно и пространно обяснение, с линкове и всичко. Плюс, че и на 4-та някъде в самата тема го има още веднъж.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 40 878
Това с капсули ли работи или...http://www.amazon.de/gp/product/B00EIGU048/ref=noref?ie=UTF8& … c=1&s=kitchen   Rolling Eyes

# 82
  • софия
  • Мнения: 25 734
Супер е станал първия пост  Hug дано все пак, някой се сети да го чете преди да се .... по страниците.
За сега съм Джелязна - нищо не ме е изкушило достатъчно  Mr. Green.
Не ми се отваря английския Аназон Thinking

# 83
  • Мнения: 738
Понеже дълго време исках точно такъв тип машина, та се изкомпетентих:
Да, с капсули работи. Но продават специални "постоянни", ъъъ, да го наречем ръчки, които могат да заместят капсулата и се пълнят с мляно кафе. Струват между 5 и 8 евро, зависи от модела машина и модела постоянна капсула. Така че, на практика, машината може да си работи и с нормално кафе. Доколко хубаво го прави... идея нямам.
Аз накрая си взех втора употреба (т.е. внос от Германия) роботче на ДеЛонги и съм безкрайно щастлива - сипваш кафето и не се разправяш. Но почти бях купила един подобен Филипс с все постоянната капсула и т.н.

# 84
  • Мнения: 822
И аз съм желязна, но дебна за 50- или 85мм обектив никонски, или светкавица, или... нещо за децата  Flutter

# 85
  • софия
  • Мнения: 25 734
И аз съм желязна, но дебна за 50- или 85мм обектив никонски, или светкавица, или... нещо за децата  Flutter
Всъщност, снощи с едни ботушки на Вайкинг бях на границата, но понеже ММ оперираше в сайта, а той няма опит, докато се наклика и те свършиха. Сега ще гледам пак евентуално, ако пуснат, но не ми е фатално. Силно се бях навила и за каните. Бях мушнала от 3те в кошницата, но не бях силно мотивирана.

# 86
  • FR
  • Мнения: 214

Това е с книжни торбички, които могат да се използват също и с повечето от новите експресо машини. Имат специална приставка за цетката. Имах преди сенсео и не са лоши и прави хубово кафе, но аз предпочитам без дози машина, защото дозите излизат по-скъпи.  Mr. Green


Пп камиче, какви са тизи ръчки? Не съм знаела до сега и взех че си продадах мойта.  newsm78

# 87
  • Мнения: 822
Зачудих се за каните и аз Simple Smile Питах ММ, искаме ли кани, и той каза НЕ  Laughing То не ми и трябват толкова де, водата тук е хубава.
Момичета, не мога да намеря онзи линк с нещицата, дето се допълваше за безплатна доставка (за немския или английския амазон). Може ли някой да го постне, моля?

# 88
  • Бг
  • Мнения: 846
Чудесно оформен начален пост,   bouquet.

Аз за сега съм пас. Евентуално някое телефонче, или таблетче би ме изкушило  Laughing.
Успешни покупки на всички.

# 89
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
  bouquet за новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт