Отговори
# 15
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 16
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аз требва съм на един бидон пърцуца ти направим клип с Керо,Джейн  hahaha hahaha hahaha
А за Хазал или Фера ,ся уточни се,че аз са Хазал лошо никога не съм казала,ама за Фера,там хубаво рядко казвам  Joy Joy Joy

# 17
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 18
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

# 19
  • Мнения: 2 787
Аз требва съм на един бидон пърцуца ти направим клип с Керо,Джейн  hahaha hahaha hahaha
А за Хазал или Фера ,ся уточни се,че аз са Хазал лошо никога не съм казала,ама за Фера,там хубаво рядко казвам  Joy Joy Joy
За Хазал може и през 2-3 теми да се чуе нещо, ама за Фери, само аз съм  newsm10

А феновете на един актьор, какво пишат за Киво в темата  ooooh! ooooh! ooooh!, веднъж бях свидетел, направо бях цялата у шокове ooooh! ooooh! ooooh!, намесиха се модератори, триха се постове и така, навсякъде, във всички теми го има, само в нашата цари страхотен комфорт и Party Party Party

# 20
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
За Фери сте ти и Звездичка  Joy Joy Joy Бягам да правя клип за Диспансера  hahaha hahaha hahaha

# 21
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ох,Божке била нова тая снимка  Whistling

# 22
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 489

 Joy Joy Joy hahaha Laughing

# 23
  • Мнения: 16 938
Момичета и аз преди правех клипове ама отдавна не съм правела а и програмата я нямам.



# 24
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Джено ма Heart Eyes...кой клип си доживяла ма? newsm78
Бай дъ уей...шЪ си чакаш реда за клип... Naughty Ся чекам аз Нарцисчева да ми избере дата за РД.

Ох бееееее...не мой изринем кочината дома...поглеждам си кунките...гъбясали от водата...и се запитах...тва кунки на бизнес дама ли са? Thinking
Ще обявя стачка... Joy Joy Joy Joy Joy

# 25
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Кунки на бизнес дама  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 26
  • Мнения: 21 201
Абеее, като се сетя какво гнусно инфо беше излезнало и за него навремето, макар, че малко ми е поизбледняло като спомен smile3555 чак не ми се сеща, че и дела се водеха май.  
Никой не е съвършен, няма такъв човек, камо ли пък актьор/актриса сред тези, които познавам от екрана и всеки трябва да се развива а не да остава в застой, а и не бих могла да сравнявам някого с друг, защото всеки си е индивидуалност.
Снимките на Серенай са отпреди дни.
И аз съм виждала намеса на модератори и то не веднъж и не само в една тема, че и заключена такава съм виждала, но причината за намесата са или страшни обиди между съфорумците пренесени от героите и актьорите, или заради прекалено много спам.

Последна редакция: пн, 25 ное 2013, 13:48 от Neidjal

# 27
  • Мнения: 0


Ох бееееее...не мой изринем кочината дома...поглеждам си кунките...гъбясали от водата...и се запитах...тва кунки на бизнес дама ли са? Thinking
Ще обявя стачка... Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Стига са оплаква ми вари да пускаш дъскорезницата Mr. Green

# 28
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Имам си нови парцалки, тра-ла-ла-ла-лааааа... newsm44 newsm44 newsm44

Ай да са ми честити и със здраве да си ги нося...    bouquet Hug Heart Eyes
Да е жива и здрава и дизайнерката Нарцисчева...се такива убави да ми ги прай...    bouquet Hug Heart Eyes

# 29
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


Ох бееееее...не мой изринем кочината дома...поглеждам си кунките...гъбясали от водата...и се запитах...тва кунки на бизнес дама ли са? Thinking
Ще обявя стачка... Joy Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy Стига са оплаква ми вари да пускаш дъскорезницата Mr. Green
Чей мааааааа...рано е ощИ...към 15.30ч. Joy Joy Joy Joy
Аз си и'ам режим ся... hahaha Joy hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт