Отговори
# 30
  • shumen
  • Мнения: 18 112
Добро утро!
Честит първи сняг!Тука вали слабо.След малко отиваме за ДК с малчо,една обиколка из квартала и после вкъщи на топло.След обяд сме на рд и довечера ще пиша как е минало.
Фейчке,дано да е всичко добре до термин.

# 31
  • Мнения: 7 118
Добро утро  Hug

Моме, ще боцкаш, душо, кофти е така по 2 пъти на ден, но се изтърпява.  Whistling

чакаме Магнитчето  Praynig

Цветенце, имаш достатъчно време да се обърне бебчо, сега още му е широчко  Laughing

# 32
  • Мнения: 1 096
Добро утро Simple Smile

Цветенце,браво на Пухчо,нека все така добре си расте.Има време да се обърне,но теб това не те вълнува толкова,нали сте секцио.А за датата - според мен ще си преди 14ти Peace

Магнитче,чакаме новини от теб Praynig

# 33
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Ето ни и нас, още тук  Grinning
Цяла сутрин се опитвам да пиша ама все оставям, вече обяда е готов  та имам малко време  Laughing
Тук е доста снежно, много е хубаво само и бебчо да можеше да види  Joy
Цветенце браво на юнака! И аз мисля ,че няма за какво да се притесняваш дали се е обърнал щом така или иначе ще си секцио  Peace
Магнитче  Hug
Дани да си изкарате хубаво на РД с малчо  Grinning
О`Хара така няма да забравяш какво прекрасно нещо расте в теб! Аз все се чудех бременна ли съм ,не съм ли. Нямах никакви признаци ,нито гадене ,нито нищо  Laughing
Кучо мерси за пожеланията. Целувки на пумпалка  Heart Eyes
Прахи и да не ни е, ти ни прехвърляш празничното си настроение. Представям си пък ако те видим и как танцуваш  Hug Grinning
Хайде аз излизам на разходка ,не ми е достатъчно да гледам от вътре   bouquet

# 34
  • Мнения: 931
Хоп и аз при вас, нали няма да ме пъдите още, че при вас си ми е хубаво.
Цветенце , прекрасна е темичката :* И как мило ми стана като сподели новините от преглета , спомних си и ние как се вълнувахме.
Лилка , малкия е прекрасен  Heart Eyes
Магнитче, айде бе момиче, още колко ще те чакаме, време ти е вече.
БББ и ти нещо се ослушваш , ама да видим до кога.
Сандре за зехтина по бих го приела, ама с мас недей, това е моето мнение.

И при нас заваля снега, а с малчо се борим с едни пръцки , и тая сутрин така ги изкара че се уплаших , но поне му олекна на детенце.

# 35
  • Мнения: 182
Ето ме и мене в новата тема! Мерси Цветенце Hug

# 36
  • Мнения: 1 152
Най сетне и тук вали сняг  newsm44
Направо ми оправи настроението!  Flutter
Пепи най вероятно няма да е мас,  че и миризмата не ми понася ...
А ти за пръцките не се плаши,  важното е че му е улекнало на малчо! На братовчедка ми мъжа му беше много интересно как може такова малко бебе да пръцка като голям човек! (Като той обясняваше доста по цветущо  Laughing)
Феичка браво за добрите новини!
Маги щеги преборите тия гадини, не се тревожи!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, коремчета  Hug
Цветенце, много готина темичка, благодаря   bouquet Имаш страхотно сладък тумбак  Mr. Green
Ах, като ви гледам какви сте ми Коледни и моето настроение създадохте  Heart Eyes
Хайде, чакам щъркели, цял ден ви проверявам  Grinning
Гушшшшшш за всички  Hug

# 38
  • shumen
  • Мнения: 18 112
БББ,хайде на разходка и после да се похвалиш с бебче.
Мерси за пожеланията за рд.
Тука вали сняг,ние ходихме за ДК с малчо,до магазина и сега той спинка блаженно.След малко и аз отивам да се опъна до него.

# 39
  • Мнения: 91
Привет, пупинки  Hug Аз съм будна от 5 сутринта, понеже моят малък мъж явно нещо ми е доста сърдит и ме малтретираше цяла сутрин  Heart Eyes Издържах до 9 в леглото и се принудих да стана, че и главата взе да ме боли  ooooh! Та сега съм ей така  smile3507
Гледам нямаме бебчета още, може би чакат да се затопли малко навън  Crazy
Цвете, браво на Бам-Бам, все така да си расте здрав и до термин в коремчето на мама  Hug А за обръщането няма какво да му мислиш  Peace
Зузан, честита премяна, като те гледам и направо ми иде да запретна ръкави и да изпека едни коледни сладки /макар да не мога да ги правя  Embarassed/
Радвам се че има и други луди като мен по Коледа, това за мен е най-прекрасния и най-семеен празник  Heart Eyes Спомням си преди 2 години като бях в Англия ми направи впечатление, че много отрано започват да украсяват /беше може би някъде в началото на Октомври/ и по този начин създаваха едно невероятно коледно настроение и разбира се предразполагат хората към шопинг  Crazy

Палци за всички нуждаещи се и късмет  fingerscrossed

# 40
  • Мнения: 517
Ооооо мадамии виждам че се кефите на снега .при мен май е било по готино(и аз да се изфукам) сняг валеше от 7:30 та до преди малко сега спря,но е толкова красиво ,бяло  Mr. Green

Пепи пръцкайте си на воля поне му олеква  Hug

# 41
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Виждам, че тук няма кой да ви информира, затова ще го направя аз  Hug
ЩЪРКЕЛОВА НОВИНА  stork-boy stork-boy stork-boy
Сладури, благодаря за положителните мисли и пожелания!  Добре сме, вече се кърмихме два пъти, сега спим.  Лягам и аз да почина, че едвам гледам.
Скрит текст:
Сложиха ме на система с питоцин, получавах слаби контракции и никакви болки.  Бебчовия пулс изведнъж спадна до 55, връхлетяха 5 човека персонал, спряха ми системата и тн, овладяха положението.  Починахме почти час, пак включиха система и пак се повтори същия сценарий.  Наложи се секцио, защото бебо не толерираше питоцина, а дори и в покой пулса на няколко пъти му се губеше.  Страшно беше, но ще мине.  Това е с две думи, благодаря ви още веднъж за подкрепата!
Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 10 703
Днес в 11:41 се роди нашата дъщеричка Лилия,3375 Гр, 51 см. Много е хубава, беличка и топличка. Секциото мина повече от перфектно, нямам думи да опиша как се чувствам.

# 43
  • Мнения: 1 096
Магнитчееееееееее,честито миличка HugДа ви е жива и здрава малката принцеса,много да папка и да расте и да оглася дома ви с много детски смях   bouquetЖелая бързо възстановяване и на двете ви и те очакваме с вълнуващ разказ

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Магнитче, честита ви рожба!  Hug Hug Hug Да е жива и здрава, засмяна, много обичана! И да има едно прекрасно детство! Бързо да се възстановяваш!  Hug Hug Hug   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт