Отговори
# 45
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Магнитче честита мома и от мен, да ви е жива и здрава и много да ви радва. Да бъде жизнено и засмяно дете и да слуша батко си!  Hug

Момичета супер много ми отекоха краката, плашещо направо. До сега не ми се е случвало ,не смея да мръдна и ги държа на високо. Дайте някои съвет  Praynig

# 46
  • NE
  • Мнения: 10 999
Честито момиченце на мама Магнитчеnewsm51
Пожелавам на малката Лили да е жива и здрава, весела, засмяна и винаги безкрайно щастлива. Hug Hug Hug
Магнитче Леко възстанояване и скоро да се прибирате вкъщи. Hug

# 47
  • Мнения: 7 118
Магнитче, честита прекрасна, бяла и топла Лилия Heart Eyes! Да расте жива и здрава, безгрижна, усмихната и грабеща от живота с пълни шепи! Звучиш страхотно, маме! Прегръдки от нас  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 91
Ееее, човек пък да не поспи малко  Crossing Arms Магнитче, честита ви Лили, нека расте здраво и щастливо дете, а на теб- бързо възстановяване и успешно закърмване  Hug

Честито мишле и на Мишки, макар да не я "познавам"! Да е здраво и много обичано! Hug

# 49
  • NE
  • Мнения: 10 999
Биби Я провери кръвното. За най-сигурно се обади на док и топни крачета в хладка вода. Hug

Аз така се ядосах на мъжо, че чистя прозорци от яд.

# 50
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Цветенце, зарежи тез прозорци, по-добре си почивай.  Hug Hug Hug Hug

Я аз чукнах 4000 поста,  hahaha hahaha hahaha

# 51
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Честита Лилия на Магнитчето! Да е много здрава и много хубави моменти заедно!

# 52
  • Мнения: 1 152
Честита дъщеричка Лилия на мама Магнитче да расте здраво и безгрижно дете и много  да  радва  мама,  тати и батко!  На теб бързо въстановяване а на таткото наздраве!       bouquet     bouquet     bouquet
Много хубаво име сте избрали,  ако бях с момиче може би това щеше да е и моят избор

# 53
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Честита дъщеричка на Магнитчето , една малка манекенка си родила Simple Smile Пожелавам ви щастие и здраве , името е прекрасно  Heart Eyes
БББ звънкай на доктора , мисля че крайно време да те вземат под наблюдение докато родиш .

# 54
  • Мнения: 517
Честита бебка Лили на мама Магнитче,да е жива и здрава и да има най-безгрижното детство.Мамо Магнитче пожелавам ти бързо възтановяване и наздраве на таткото

# 55
  • Мнения: 1 167
Магнитче честита ви рожбичка.Да ви е жива и здрава малката Лилия(страхотно име  Heart Eyes),много послушна и добричка. Бързо възстановяване!

# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Честито, Магнитче!
Да ви е жива и здрава принцесата, да оглася с детски смях дома ви, много да радва мама, тате и бате!
Честито и на мама Мишки, здраве, късмет и безгрижно детство на малкото мушмороче!
Две много изстрадани и чакани дечица започнаха земния си път, попътен вятър, да ги води все напред и нагоре!

# 57
  • Мнения: 182
Честита дъщеричка на Магнитчето! Да ви е жива и здрава Лилия, голяма късметлийка и щастливка в живота!

bbb, хайде отпускай кълките, че изоставаш, а водеше списъка  Laughing

# 58
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Магнитче, честита Лилия!
Да ви е здрава и умна, много щастлива и игрива и да са си вечна опора със Жорето
Леко възстановяване и чакаме снимки на малката прекрасница  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 583
Охоо, имали сме нова темичка  Party и прекрасни новини в този снежен ден  newsm44
Две бебчета си имаме  Grinning

Магнитче, честита дъщеричка! Да ви е здрава и да има щастливо детство! На теб бързо възстановяване   bouquet

Миши, честито ти момченце! Нека е здраво и да расте за радост на всички! ...А на мама бързо възстановяване   bouquet

Цветенце благодаря  за труда bouquetДа се изпълни с много положителни емоции и много добри вести! Браво на Пухчо, все така да расте и да хубавее!
Моме, браво за добрите резултати....и край на тревогите ти пожелавам. От тук на сетне само да се хвалиш  Hug
Маги на теб бързо преборване с тази гадинка  Praynig
Лилка видях бебчо  Heart Eyes Прекрасен е!
Биби, наистина много послушно бебче, хайде сега вече му е време  Heart Eyes

Аз днес бях на БХС в Пловдив. Доктора измери бебето, отбеляза, че е много хубаво, здраво и голямо....... момченце  Rolling Eyes Ето това, последното като го чух нямаше как да не се учудя. Само четири пъти  Laughing го попитах дали е сигурен  Laughing Той голям майтапчия се оказа та се посмяхме заедно, и се чуди защо не му вярвам....Пусна ми да му се порадвам на 4д....беше си сложило ръчичка пред муцунката  Heart Eyes
Сега ще чакам резултати, но вярвам, че всичко ще е наред  Praynig



Общи условия

Активация на акаунт