Пазаруване от Aliexpress.com 15

  • 71 822
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 172
Здравейте!Някой знае ли как стои въпроса с диспутите?

Поръчала съм един лот стоки на стойност 108 долара на 03 Октомври.Но до ден днешен ни вест,ни кост от тази пратка.Писах на продавача преди 2 седмици-никакъв отговор.Пуснах диспут на 02 Декември като искам фул рифънд.Диспутът изтича след 1 ден и 18 часа.Доколкото чета ,ако продавачът не излезе с някакво становище и не ми пише,диспутът се затваря в моя полза.Така ли е?Аз какво да правя?Стоя и чакам ли?Притеснявам се да на мине времето и да не се прецакам нещо  Thinking

# 691
  • Мнения: 2 447


този е малко над бюджета ти но е по добрия вариант,никой не може да ме убеди че ще има телефон със операционна система и няма да ползва интернет ,никой  Simple Smile
http://www.aliexpress.com/store/product/Original-lenovo-A690-sma … 10_686226296.html
Много, ама много си права...  Mr. Green Преди 1г си купих телефон, който все още е в гаранция...Като един голям фен на Нокиа се хвърлих пак на Нокиа....да, ама се оказа , че Symbian е една много смотана операционна система и сега както всички разбрахте, го уволнявам  Mr. Green Дано, този пристигне и ми служи вярно, че не мога да си позволя всяка година да хвърлям по 200лв за телефони  Blush

# 692
  • Мнения: 171
Здравейте и от мене.Извинявам се предварително,но искам да попитам как да се ориентирам в номерацията на дрехите от този сайт.

# 693
  • Мнения: 0

facelover има вероятност да дойде на митница,иначе са ок.


А дали вероятността да отиде на митница ще намалее ако си ги поръчам отделно, тъй като и тежестта ще намалее, особено при UV лампата ?

# 694
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Не съм поръчвала отдавна, не съм ви и чела. Влизам само да споделя че днес в БГ са получили белите гъби поръчани на 31 август, тогава поръчах и две дрешки за племенницата, който присригнаха след две седмици. Тези гъби обаче пътуваха 3 месеца  , лошото е че поставих негативна оценка на продавача и сега ми е съвестно Confused.Отворих диспут 5 часа преди да изтече времето за доставка, продавача ми каза че ги е пуснал и удължи срока с 16 дни, аз затворих диспута и така ,почаках доста но след като така и не пристигнаха поставих негативна оценка преди седмица, а сега пакета е тук, а аз съм некоректна Confused Confused

# 695
  • Мнения: 0
От няколко дена чета редовно кой какво пише, аз съм съвсем нова никога не съм пазарила от такива китайски сайтове но тук през последната седмица съм напазарила за не по малко от 300 евро, живея в Германия и очаквам поръчките си тук съответно, но започнах много да се притеснявам явно  не са много коректни тук в сайта,( 3 поръчки заплатих с пайпал за тях не се притеснявам а и виждам вече че са ми ги изпратели) , по принцип преди да заплатя питам продавача мога ли да му платя с пайпал и ако и той има за мен е най добре и сигурно но от всичките неща които закупих както казах само 3 платих по този начин с пайпал а  другите с  кред. карта, Пожелавам на всички много търпение особено на мене.. явно доста ще си почакам поръчките....

# 696
  • Мнения: 9
Не съм поръчвала отдавна, не съм ви и чела. Влизам само да споделя че днес в БГ са получили белите гъби поръчани на 31 август, тогава поръчах и две дрешки за племенницата, който присригнаха след две седмици. Тези гъби обаче пътуваха 3 месеца  , лошото е че поставих негативна оценка на продавача и сега ми е съвестно Confused.Отворих диспут 5 часа преди да изтече времето за доставка, продавача ми каза че ги е пуснал и удължи срока с 16 дни, аз затворих диспута и така ,почаках доста но след като така и не пристигнаха поставих негативна оценка преди седмица, а сега пакета е тук, а аз съм некоректна Confused Confused

Ако съм разбрала правилно от това, което са ми написали излиза, че в 30 дневен срок можете да изтриете фийдбек-а си. After 30 days, any feedback can't be revised and removed. To view your feedback abuse report, click here.

# 697
  • Мнения: 9
Днес си получих първата стока от алиекспрес. Много съм щастлива! За сметка на това пък днес изтече времето да ми бъде изпратена другата поръчка - така и не ми я изпратиха. Сега остава да чакам да ми върнат парите!

# 698
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен! На 20.10.13 г. се престраших да направя първа поръчка от сайта, но от разсеяност съм объркала адреса на получаване, пропуснала съм да напиша номера на улицата и съм написала адреса на който живея(който се различава от адреса по лична карта). От пощата ми казаха, че пратката ми ще бъде върната, тъй като адреса на получаване трябва да съвпада с този по лична карта ( и излиза,  че в посочения адрес, който съм дала няма нищо вярно).  Та въпроса ми е как да процедирам в този случай, да се помоля на продавача,  да ми пусне отново нещата на верния адрес или да изчакам 20 дена и да отворя диспут.  Thinking

# 699
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен! На 20.10.13 г. се престраших да направя първа поръчка от сайта, но от разсеяност съм объркала адреса на получаване, пропуснала съм да напиша номера на улицата и съм написала адреса на който живея(който се различава от адреса по лична карта). От пощата ми казаха, че пратката ми ще бъде върната, тъй като адреса на получаване трябва да съвпада с този по лична карта ( и излиза,  че в посочения адрес, който съм дала няма нищо вярно).  Та въпроса ми е как да процедирам в този случай, да се помоля на продавача,  да ми пусне отново нещата на верния адрес или да изчакам 20 дена и да отворя диспут.  Thinking
Кой ще знае, че адреса не е същия? Аз също живея на нов адрес, по лична карта се водя в бащиния дом. Днес си получих пратката. Според мен не е проблем.

# 700
  • TX
  • Мнения: 593
Здравейте и от мен! На 20.10.13 г. се престраших да направя първа поръчка от сайта, но от разсеяност съм объркала адреса на получаване, пропуснала съм да напиша номера на улицата и съм написала адреса на който живея(който се различава от адреса по лична карта). От пощата ми казаха, че пратката ми ще бъде върната, тъй като адреса на получаване трябва да съвпада с този по лична карта ( и излиза,  че в посочения адрес, който съм дала няма нищо вярно).  Та въпроса ми е как да процедирам в този случай, да се помоля на продавача,  да ми пусне отново нещата на верния адрес или да изчакам 20 дена и да отворя диспут.  Thinking
не е така, аз за адрес за кореспонденция винаги посочвам служебния, защото там е по-вероятно да бъда открита в работно време и съм си получавала всичко

# 701
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен! На 20.10.13 г. се престраших да направя първа поръчка от сайта, но от разсеяност съм объркала адреса на получаване, пропуснала съм да напиша номера на улицата и съм написала адреса на който живея(който се различава от адреса по лична карта). От пощата ми казаха, че пратката ми ще бъде върната, тъй като адреса на получаване трябва да съвпада с този по лична карта ( и излиза,  че в посочения адрес, който съм дала няма нищо вярно).  Та въпроса ми е как да процедирам в този случай, да се помоля на продавача,  да ми пусне отново нещата на верния адрес или да изчакам 20 дена и да отворя диспут.  Thinking
не е така, аз за адрес за кореспонденция винаги посочвам служебния, защото там е по-вероятно да бъда открита в работно време и съм си получавала всичко
И аз се учудих много като ми отговориха ката в пощата. Но повече ме притеснява факта че,  адреса, който съм посочила в Aliexpress e сгрешен, и има огромна вероятност още от София, пратката да бъде върната обратно на продавача.  Sad Sad Sad Sad

# 702
  • Мнения: 1
Е ако си написала правилно града поне до там трябва да стигне, пък после да му мислят.

# 703
  • Мнения: 27
Е ако си написала правилно града поне до там трябва да стигне, пък после да му мислят.
Е поне града е верен и улицата също  Simple Smile

# 704
  • Под звездите
  • Мнения: 203
Днес получих тези лампи http://www.aliexpress.com/snapshot/279554054.html . Лампите светят, но не са 7W a 4,8W, тези които трябваше да са 12W са 8,9W. В къщи имаме ватметър и ги проверихме, дори според мъжа ми и лумените не са наред, вместо 450 са между 200-300. Проблема е, че мъжът ми ги отвори без да заснеме каквото и да било (не му се занимаваше за тази малка сума). Та въпроса ми е имали смисъл да пускам диспут, а да насоля продавача с отрицателно мнение или да пусна диспут?  newsm78  . Категорично мога да кажа, не си купувайте от него лампи, освен ако не ви трябват малко ватови лампи.

Общи условия

Активация на акаунт