Пазаруване от Aliexpress.com 15

  • 71 824
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 43
здравейте по време на промоцията на 2ри дек. имаше купони от една игра която ти дава 1 $ за всяка поръчка над 10 $ , Интересува ме някой знае ли как става получаването на парите  в момента пише  Инактив , Имам предвид дали ти намалят от сумата дали ти ги връщат после , понеже пише за една блуза която е 10.47 а има и че е платено 9.47  и не мога да разбера


Total Amount
Price   Shipping Cost   Adjust Price   Discount   Total Amount
US $ 14.34    US $ 0.00       US $ 0.00    US $ 14.34 (Including AliExpress Coupon: US $ 1.00;Buyer Payment US $ 13.34)
Payment Received:
Total   Received   Payment Method   Date Received
US $ 14.34    US $ 14.34    Credit Card    2013-12-02 14:33

# 706
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Не съм поръчвала отдавна, не съм ви и чела. Влизам само да споделя че днес в БГ са получили белите гъби поръчани на 31 август, тогава поръчах и две дрешки за племенницата, който присригнаха след две седмици. Тези гъби обаче пътуваха 3 месеца  , лошото е че поставих негативна оценка на продавача и сега ми е съвестно Confused.Отворих диспут 5 часа преди да изтече времето за доставка, продавача ми каза че ги е пуснал и удължи срока с 16 дни, аз затворих диспута и така ,почаках доста но след като така и не пристигнаха поставих негативна оценка преди седмица, а сега пакета е тук, а аз съм некоректна Confused Confused

Ако съм разбрала правилно от това, което са ми написали излиза, че в 30 дневен срок можете да изтриете фийдбек-а си. After 30 days, any feedback can't be revised and removed. To view your feedback abuse report, click here.

Благодаря, не ми разреши да променя, но добавих положителен коментар.

# 707
  • Мнения: 81
Здравейте!
Рових из сайта, търся си телефон. Спрял съм се на конкретен модел ,но ми прави впечатление, че уж за един и същ модел говорим а в данните различни неща пише: имал джава, нямал джава, сензорите ту ги пишат , ту ги пропускат. Размерите се разминават , а за запис на видео ту 780р ту 1080р.
Като че ли си ги измислят. Не може един и същ модел да е с различни данни.Ако е някаква реплика ,мога да го разбера. Обаче то си е тяхна марка, би следвало да си  е един и същ.
Става дума за Lenovo S750.

# 708
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 4
Момичета може ли някоя да проследи тези пратки и да ми каже какво става с тях,че отдавна съм поръчала първата,а,още я няма а ми е много спешна. Благодаря  Hug  bouquet 

RB906554965CN

RC053110192CN

# 709
  • Мнения: 9
Първата е била на 13.11.2013 в Ташкент, Узбекистан, а втората на 21.11.2013 е в Пекин, Китай

# 710
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

petya_doncheva88 няколко найка съм получавала 1:1 с оригинала.
дива77 добри са пижамите, не се свиват,нито затриват.
-Diva4e- питай продавача, може би о-късно ще отбележи като пратена
elfi4kaда така е,само си следи диспута,да не занули иска ти,ще получиш на мейл известие по случая.
teodora_popova здр, обикновено са умалени поне с 1 номер надолу отговарят реално.
facelover да разбира се,дори и аз мислих да го предложа,но мислих,че държиш на сета.
chopper_girl а с какво основание ти е диспута, той е пратил на посочения от теб адрес нали?
chippenпри плащането ти приспада сумата
dian2nами да не те учуди после и нещо ако го пише,а после реално го няма.
Polincheto_stz,petya_doncheva88 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=750708.0

# 711
  • Мнения: 0
Здравейте ,къде мога да проверя местонахождението наа пратките Simple Smile

# 712
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 888
Здравейте ,къде мога да проверя местонахождението наа пратките Simple Smile
В първият пост по темата е посочено, освен това има отделна тема за проследяване на пратки http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=750708.0  Peace

# 713
  • Мнения: 182
никид Благодаря ти за отговора, мислех, че никой не забелязва какво съм попитала   bouquet

# 714
  • Пловдив
  • Мнения: 44

поръчах си тази блузка http://www.aliexpress.com/snapshot/300487996.html , някой случайно вече да я има?

Последна редакция: пт, 06 дек 2013, 10:01 от laskakb

# 715
  • София
  • Мнения: 288
Здравейте! В понеделник направих първите си поръчки благодарение на вашата информация!  Hug Две вече пътуват, а третата още се обработва, нямам търпение да получа продуктите за моето куче! Някоя от вас поръчвала ли е стоки за любимци?

# 716
  • Мнения: 1
Някоя от вас поръчвала ли е стоки за любимци?
Засега само разглеждам, май почти всички продукти са за по-малки кучета, не съм срещала нищо за куче по-дълго от 45см в гърба. Пък моя е към 70  Simple Smile А и ни тресе бебешката вълна вкъщи и останалото домочадие сме на заден план.

Последна редакция: пт, 06 дек 2013, 11:25 от 3isFamily

# 717
  • у нас
  • Мнения: 1 872
айде пак да питам Rolling Eyesче предния път никой не ми отговори Praynig

имам поръчка тръгнала 15,11,п но още си стои в Китай и от 24,11 няма никакво движение. Трябва ли да се пуска някакъв диспут или търпеливо да чакам срока от 60 дни доставка Rolling Eyes

# 718
  • Казанлък
  • Мнения: 907
айде пак да питам Rolling Eyesче предния път никой не ми отговори Praynig

имам поръчка тръгнала 15,11,п но още си стои в Китай и от 24,11 няма никакво движение. Трябва ли да се пуска някакъв диспут или търпеливо да чакам срока от 60 дни доставка Rolling Eyes
Не ти отговаряме,защото това не е по темата. Виж в подписа ми и няколко поста назад. Поне прелиствайте няколко последни страници от темата преди да задавате въпросите си.
Хората си чакат пратки от септември и октомври,а ти се притесняваш за тази...
Ако смяташ,че след пускането на диспута,пощите ще ускорят доставката,то пускай. Сайта ти дава 60+30 дена за доставяне на пратката   

# 719
  • Мнения: 0
никид Благодаря ти за отговора   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт