Пазаруване от Aliexpress.com 15

  • 71 795
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • у нас
  • Мнения: 1 870
valpan мисля че въпроса ми е ясно задеден или аз не се изразявам правилно newsm78 за диспут и пускането на такъв Peace , а не за проследяване става въпрос - виждам къде е;-)  да вметна че следя последните 3 тема и то всеки пост Peace

благодаря за отговора Peace

# 721
  • Мнения: 0
Tommelise, отговорено ти е.Имаш още много време, поръчката ти е от 15.11.Много чакаме поръчки от септември.И защо не разбирам бързаш със диспут след като срока все пак е 60дни?

# 722
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Tommelise, тези неща са свързани.
Ако до 10 работни дена пратката ви не излиза в никакви сайтове,то пускайте диспут.
При наличие на информация по тракинга НИКОЙ в Алито няма да ви обърне внимание докато не свършат всички възможни срокове. Просто и ясно. И да пуснете диспут,и да го ескалирате,Алито ще чака 90+ хх дена за да вземе решение.Говоря за редовните магазини,а не за измамници. При тях нещата могат да станат по-бързо след като се докаже тяхната измама.

# 723
  • Мнения: 94
Много моля, някой да ми напише примерен текст на англ. за съобщение към продаавач да напише обявена стойност на пратка до 15$ или евро, както трябва да е , за да избегна митница! Благодаря ви предварително и се извинявам, ако го има назад, а не съм го открила!
 newsm51 newsm51 newsm51

Последна редакция: пт, 06 дек 2013, 14:41 от Wild*Orchid

# 724
  • Мнения: 207
Здравейте и от мен! На 20.10.13 г. се престраших да направя първа поръчка от сайта, но от разсеяност съм объркала адреса на получаване, пропуснала съм да напиша номера на улицата и съм написала адреса на който живея(който се различава от адреса по лична карта). От пощата ми казаха, че пратката ми ще бъде върната, тъй като адреса на получаване трябва да съвпада с този по лична карта ( и излиза,  че в посочения адрес, който съм дала няма нищо вярно).  Та въпроса ми е как да процедирам в този случай, да се помоля на продавача,  да ми пусне отново нещата на верния адрес или да изчакам 20 дена и да отворя диспут.  Thinking
не е така, аз за адрес за кореспонденция винаги посочвам служебния, защото там е по-вероятно да бъда открита в работно време и съм си получавала всичко
И аз се учудих много като ми отговориха ката в пощата. Но повече ме притеснява факта че,  адреса, който съм посочила в Aliexpress e сгрешен, и има огромна вероятност още от София, пратката да бъде върната обратно на продавача.  Sad Sad Sad Sad
Следиш кога пратката ще ти излезе в сайта на БГ пощи и отиваш да си я вземеш  Peace Явно известие няма да получиш   bouquet Дано само пощ. код не си объркала  newsm78

# 725
  • Мнения: 19
Много моля някой да ми напише примерен текст на англ. за съобщение към продаавач да напише обявена стойност на пратка до 15$ или евро, както трябва да е , за да избегна митница! Благодаря ви предварително и се извинявам ако го има назад а не съм го открила!
 newsm51 newsm51 newsm51


Може да пишеш следното:

Would you write on  the package:  Declared value is  15$

# 726
  • Мнения: 94
Много моля някой да ми напише примерен текст на англ. за съобщение към продаавач да напише обявена стойност на пратка до 15$ или евро, както трябва да е , за да избегна митница! Благодаря ви предварително и се извинявам ако го има назад а не съм го открила!
 newsm51 newsm51 newsm51


Може да пишеш следното:

Would you write on  the package:  Declared value is  15$
Благодаря!
Писах следното:

Would you write on  the package:  Declared value is  15$.
Sample with no commercial value.

Дано имам късмет!

Последна редакция: пт, 06 дек 2013, 14:43 от Wild*Orchid

# 727
  • Мнения: 872
Препоръчайте ми читав продавач с читави телефони в порядъка на 150-200 долара.От техните оригинални, леново ,хуавей ..

# 728
  • Мнения: 173
Да сте срещали това палтенце?
Скрит текст:
Скрит текст:

# 729
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
In love In Inglot  да ,аз доста кучешки дрешки поръчвам.

3isFamily има и за големи кучета  big size dog


 аз се извинявам,че не отговарям на всички въпроси,може който желае и на лични да ми пише.

# 730
# 731
  • София
  • Мнения: 502
Получих
Бижута
http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-Wholesale-Fashion-J … ty/475422684.html
Мини преса
http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-Mini-Pink-Ceramic-E … on/894400884.html
И коса
http://www.aliexpress.com/item/New-Arrive-22-7pcs-set-japan-high … r/1008610532.html

Поръчвала съм ги на 15-ти и на 18-ти ноември до английски адрес.
Супер бързо дойдоха.
Обаче някои други, по-рано поръчани още ги няма. Ще чакам.

# 732
  • Мнения: 846
Ros@linda, моля те дай отзиви за косата, добре ли изглежда? Успя ли да я пробваш, не стои ли изкуствено   bouquet

# 733
  • Мнения: 9
Момичета, малко по-нагоре е новата тема

Общи условия

Активация на акаунт