Коледата бавно наближава, пуйка по рицептата спИСиална 'секи ден шЪ правя - 44

  • 33 201
  • 668
  •   1
Отговори
# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 486
Йо-хо-хо-ией-ией  girluu  girluu  girluu
Нова темичка си имаме,хей-хей  newsm19 newsm19

Зузулиновъ,мерси за темата,много е хубава Hug
Погали малката акробатка в коремчето от мен Hug


Скрит текст:
Момичета благодаря,че ме мислите Hug
Възтановявам се,ама иска почивка повече кракът,а
малкото диване е решило тия дни че иска да е само на ръце.
Иска и да ходи,ама не може,та с баба и я водим на смени ту на ляво,ту на дясно.
По цял ден си имам компания и почти нямам време за комп.
Отделно големият е пред оценки за срокът и ги скъсват
от тестове,та помагам.Ежедневие дет му викат.



Делте,
Скрит текст:
радвам се че вървиш към оправяне,
макар и бавно. Hug Hug





# 16
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Дубро утру.



Ут сутрина съм тъй:

# 17
  • Varna
  • Мнения: 2 594
гЮтмЬОрнинг Hug

А видОхтИ ли кой гУ мързи най-мноУ....и идва нИзнам коя емнайста в новЪтЪ темЪ. Чакам да мЪ наградитИ със химна койтУ сътвУри Бендатаза мързИливия кукундрелник Wink

ЗузЯ,
БраУ какчИ, браУ  bouquet Темата и да я фаля и дЪн я фаля си я напраЙла кЪт слънци. Пък кО стиХтвУрение си изпляскалааааа newsm10...муци напраУ.

Бегам на маникюр, нЕам времи за билзордУвИ newsm49

# 18
  • София
  • Мнения: 6 949
Цецко, мерси за закуската  Hug


Брр, какви виелици...какво чудо  ooooh! Ама ние сме екипирани  Crazy




Бобке, готова си с обеда виждам  hahaha hahaha hahaha




Да дам и на Зузата поръчка, да не седи без работа  Mr. Green hahaha hahaha hahaha





Бегам на маникюр, нЕам времи за билзордУвИ newsm49

Делте, да не забравиш и през бръснаря  #Crazy Crazy

# 19
  • Мнения: 2 021
Бегам на маникюр, нЕам времи за билзордУвИ newsm49
Делте, да не забравиш и през бръснаря  #Crazy Crazy
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 20
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Бегам на маникюр, нЕам времи за билзордУвИ newsm49
Делте, да не забравиш и през бръснаря  #Crazy Crazy
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Що бе? ВиШти колко е убава. Мисля, че само лек тунинг й е нужен.  Joy Joy Joy Joy

# 21
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ПрИз бръснаря минаФ оня ден бе мискинки.....що нИ помнитИ...нЪл ви казаФ, чИ прИпускам на Въшката tooth


Бобо,
УстаЙ ми нУсЪ на мирЪ....тВа ниЙ Фафла newsm61

                  

Скрит текст:
И да пУрИвЪ....МойтИ предните маникюристки си смениха преди  месец работното мястУ. Заминаха на далечИ, та ме пратиха при тяхна кУлеШка която работи също дУ нас.....Ега ти и скъпчийката, Игати и чудУтУ нИвижданУ....10 кинта отгоре ми зЕ ooooh!. НарИвах сЪ!

# 22
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
ПрИз бръснаря минаФ оня ден бе мискинки.....що нИ помнитИ...нЪл ви казаФ, чИ прИпускам на Въшката tooth

Скрит текст:
И да пУрИвЪ....МойтИ предните маникюристки си смениха преди  месец работното мястУ. Заминаха на далечИ, та ме пратиха при тяхна кУлеШка която работи също дУ нас.....Ега ти и скъпчийката, Игати и чудУтУ нИвижданУ....10 кинта отгоре ми зЕ ooooh!. НарИвах сЪ!

Ми кат си минала, що ни са ти фчесли веджите? Joy Joy Joy
Скрит текст:
Делто, то вече на 5 места са 10 различни цени. Аз ходя на кола маска при ина дет ми зима 22 кинта за купита, а до нас вземат 18. Shocked Разлики да искаш...
Дано скоро да намериш дубра и не-скъпаркса услуга за ноктИ. Hug

# 23
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравейте сладурчета мамини сладки!

Зузулинчи, много готина тема! Снежковците са супер, а стиховцете ме разсмяха и ми стана готино на душата. Брау, майка.

Нашто бебенце неска за пръв път го видох на портрет. 66 мм било, престаяте ли си? Легнало си спокойно на топличко и си кюта, бабиното сладурченце. Направили са изследване за Даун, ся ше стискаме палци сичку дамуй наред. Пу,пу. Снахичката ми, гОркичката, този път тежко кара бременността, сърцето ми се сви, като я видях  - жлътнала се, бледичка една.. и без туй е мънинка и слабичка (баба ми викаше - 30 кила с напикан юрган), сега съвсем жална-милна ми се видя. нахраних ги едно хубаво, както си се полага - супичка, сармички, баничка. Сложих по кутийките за вкъщи и ги пуснах по живо, по здраво. Дано по-скоро да й мине, то нали първите три месеца са по-кофти.

Бендич, ни тъ поздравих с успеха, ма си мислиф за теб докат нашия са поливаше с шампанското.
Бреейй, как гу разхищават туй шампанско, ей! А вкъщи са радвам на ум, щот мъжа ми е протиФ. Той за Кимито викаше. кРай, няма спамя пойчи.

Мноу въ обичам сичкити и ся кат наближават празници, още по-сантиментална стаам.

# 24
  • Мнения: 7 118

ама що крещиш нИ разбирам  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Гушам всичкото куку Hug

# 25
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542

ама що крещиш нИ разбирам  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Гушам всичкото куку Hug

 hahaha hahaha hahaha
Как какво - кафее, парфеее, закускаа, хрускааа.
Утделну ида да ва циливам.

Гуше и от мени. Hug

# 26
  • Мнения: 7 118
от толкоз викане чак дванайсетопръстника ти у стомаха се вижда  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 27
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
от толкоз викане чак дванайсетопръстника ти у стомаха се вижда  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Joy
но нищо не споменаваш за ушаците ми. /напрау съм кат сателитна чиния/

# 28
  • Мнения: 7 118
то от ушаци и уста друго не се вижда..чак сега видях крачетата ти кви са тънки..как та носят нинам Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 29
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
то от ушаци и уста друго не се вижда..чак сега видях крачетата ти кви са тънки..как та носят нинам Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Носят, щот ушаците обират основното съпротивление. Joy Joy Joy
Утделну, ни ми вижаш гулЯмите плавници.
И ощи по утделну, оспамихме темата с моята красота. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт