АВГУСТинчета характер проявяват, майките им назад не остават

  • 76 297
  • 743
  •   1
Отговори
# 90
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
 santa2 Момичета, започва традиционната размяна на подаръци за Коледа !!!  Close-mas: newsm81 Hands Clap Gift   Gift
 Който иска да участва нека ми пише ЛС тук във форума. Единственото условие е да се включват момичета, с които долу-горе се знаем и подаръкът навява спомени от познато момиче и познато детенце, идеята е да не получиш подарък от момиче, за което нищо не знаеш, дори не помниш или по-лошо, никога не си знаел как се казва детето й и как се развива. Нормално е това, че повечето пишем от дъжд на вятър вече, с времето и по-пусто ще става, но ние малко или много се опознахме през тези три години, и някак си една такава размяна на подаръци вече е много лична. Ако някой не е писал скоро, но е бил редовен преди, нека не се страхува и ако му се иска да се включи, въпросът е да се знаем, а не да разменяме подаръци с напълно непознати. Обсъждахме го и във едната ФБ групичка и го пиша от името на повечето момичета, като истински се надявам да не се разразят нови спорове, както и да няма издънки и всички поели отговорността да зарадват детенце с подарък, да  направят всичко по силите си, а ако не успеят, нека имат смелостта да се появят и да обяснят (знаете коя ситуация визирам Wink ) Peace !
Аз мислех да не участвам, но не мога да се сдържа и се записвам под номер 13, за да ми е изненада! Wink  Първите записали се са налице.  Heart Eyes
Нека имаме една незабравима и вълшебна Коледа!  Hug  Hug Hug

ПС: Пропуснах-бюджетът пак е стандартно до 20 лв.  Peace
Моля, пишете ми за по-лесно пак данните си: име- вашето и на детето, адрес и телефон, особено ако има някаква промяна. Всъщност адрес и телефон не са задължителни, може и лично да ги пратите на човека, от когото ще очаквате подарък.
Крайна дата за записване - 11.12.2013, сряда.

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 23:52 от didi24

# 91
  • Мнения: 0
Шех супер новина, стана ми едно усмихнато Hug
Аз днес минах покрай коледната елха и също си припомних първите трепети Heart Eyes

# 92
  • Добрич
  • Мнения: 22
Браво, Шехи! Много се зарадвах на новината ти! Стискам палци всичко да е наред и да се появиш с хубави новини следващите дни!  Hug

Дафи, много рано бе, малееее. Моите като се размърдат в 8, аз се правя на умряла и си спя като пън и те като ме видят, че не отварям очи и продължават да спят.  Laughing И така до 10.  Mr. Green Камен сега, като не е на ясла, и си спим до късно. Единствено доктора ни смущава добрият сън, като ни сварва с леглото в 9:30 винаги, когато имаме уговорка да идва.  Laughing Вярно е и, че лягаме в 10-11 вечер, ама това е така само когато баткото си е у дома. Другата седмица, като тръгне на ясла, пак ще си влезем в ритъм. Simple Smile

Днес украсихме малко из къщи и ми стана едно коледнооо.  Party Почти съм готова с подаръците, останаха ми 2-3 дреболии да купя. Много съм доволна, свърших всичко за два дни. На децата взехме играчки - един таблет, една дъска за рисуване, някакъв танк с дистанционно за баткото иии май това е. Купих на Камен много хубави ботички от Дайхман за скромните 39 лв.  Simple Smile Страхотна находка при все, че харесах същия модел в Зара, където струваха 109 лв.  Shocked

Цял ден умувах дали да се включа в размяната на подаръци, но не мога да се стърпя и ще се запиша.  Blush

# 93
  • Мнения: 2
Шех, честито, много, много хубава новина   bouquet

# 94
  • Мнения: 2 052
Юхуууу, днес спахме до късно, чаааак до 5:30  Joy
Много ми се иска най-накрая и аз да се включа в подаръците, но ще дам отговор към края на срока да видя как ще сме с финансите.
На Ина дерматита пак се появи. Този път петната са по тялото, над гърдичките и на крачето. Писна ми вече Sad Мислих, че е минало вече, цяло лято не са се появявали петна, застуди се и айде пак същото. Не знам какво да и купя да я мажа, дерматоложката беше изписала емулсия на Талодерма, но не е бебешка и не знам дали е добре да я мажа дълго с нея.

# 95
  • Мнения: 250
Дафи, и нашия режим е подобен, само че стават с 1 час по-късно, което на мен ми е идеално, защото тогава си нагласям да приключи хелбопекарната с нощната смяна. И на момчетата се появи дерматита по краката и ръцете, мажа ги пак с доказания при тях Адерма Екзомега. Тя опаковката е 400мл и е годна до края на 2015 година, и ще ми стигне за още 1-2 години поне.

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 10:17 от Five magnificent

# 96
  • Мнения: 2 052
И аз се замислям за Адерма Екзомега. Доста ми е скъпичко, но няма начин, а и ще го ползвам дълго време. Плюс това сега я къпя през 2 вечери, съответно още по-рядко ще я мажа. Ти колко често ги къпеш? Петната мажеш ли ги с нещо? Аз снощи на своя глава намазах по-голямото петно с Адвантан, защото става все по-голямо, другите не ги пипам за сега.

# 97
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Срокът за записване се променя-до 08.12, неделя, ми изпращайте ЛС, за да има после повече време за реагиране и изпращане.
Моля ви, не се притеснявайте от условието да се записват само познати момичета, общо взето става въпрос за това да не сме се записали само в началото на бременността във форума и дотам. Всички останали си се знаем малко или много, така че дерзайте, нека създадем още една приятна емоция на нашите деца! Hug
И дори и да има леки пререкания понякога в нашата иначе прекрасна темичка, сега е моментът да стоплим отношенията!  Heart Eyes
ПС: Вместо адрес, ако ви е удобно можете да дадете и най-близкия офис на Еконт, така ще излезе по-евтино на изпращача.  Peace

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 13:04 от didi24

# 98
  • Мнения: 2 697
Момичета, обичам ви Heart Eyes Още снощи прочетох всичките честитки и много мило ми стана, обаче бях направо пребита от умора и съм заспала, преди да успея да ви пиша. Мнооого благодаря за хубавите думи - аз съм още малко ошашавена, наистина исках много второ бебе и то дойде, сега ми трябва време да асимилирам новината Wink Иначе терминът ми би трябвало да е 13.08, струва ми се, че дори и секцио ще влезем в август, пък да видим. Определено искам розови гащи stork-girl, но каквото такова. Мъж ми пък е убеден, че няма как да е момиченце - в техния род са все мъже, той има брат, брат му има син, ние също сме с момченце, та сега ако е девойка, ще предизвика голям фурор Laughing

Блонд, специално към теб се обръщам - идвай си в темата, радвам се, че станах причина да се разпишеш, но нека не е инцидентно. Хубавото при нас августинките е, че сме се събрали макар и различни, все интелигентни и сърдечни жени - сигурна съм, че всички вече са и забравили предишните спорове Hug

# 99
  • Мнения: 7
Шехи, честито!! Hug Hug Hug Пожелавам едно здраво бебче на финала.  Whistling
Страхотни новини! Силни прегръдки от нас  Hug

# 100
  • Мнения: 664
Шех, супер - ще си имате още едно Лъвче у дома, пък дано да е Лъвица!  Hug С нетърпение чакам да се похвалиш със сърчице!   bouquet

Блонд, специално към теб се обръщам - идвай си в темата, радвам се, че станах причина да се разпишеш, но нека не е инцидентно. Хубавото при нас августинките е, че сме се събрали макар и различни, все интелигентни и сърдечни жени - сигурна съм, че всички вече са и забравили предишните спорове Hug
newsm10 И аз така викам!  Peace

Дафи, и аз го мазах чудото с Екзомега първите месеци, че му беше много суха кожата и направо се белеше ...
За подаръците - и аз като Дафи ще почакам до неделя, че също ни е натоварено доста!  Peace

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 14:54 от Vaseto29

# 101
  • Мнения: 10 919
Васе, ама той вашият режим ми е мечтата на мен, обаче едно, че за да  стане в 9, трябва да е легнал най-рано в 11 и второ, като стане в 9 не издържа до 2, за да заспи следобеден сън тогава. Ама то с толкова търчане как да издържи. Та засега си караме ден за ден, както дойде. Хубавото е, че днес за втори път заспа навън, не се беше случвало с месеци.

Шехина, като те чета, чак ми идва да си променя решението и да се замисля за второ  Grinning

Ще помисля малко и аз за томболата, че едно, че идеи ми липсват, а и финансите е добре да проверя как са.

# 102
  • Мнения: 250
Дафи, през ден ги къпя засега, може би като стане по-студено и на 3 дена веднъж ще ги започна. Вярно скъпичко е мазилото, около 40лв, но вече втора година го използвам и има още. Определено това ми беше доста сполучлива покупка миналата година. С нищо друго не мажа петната, засега не се увеличават или намаляват. Миналата година чак март-април отмина проблема, подготвена съм психически вече за срока.

За томболата - нямам въображение за такива неща, хич ме няма в подаръците, дори и на моите деца не мога да измисля нищо свястно, че са ми пред очите постоянно.

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 20:22 от Five magnificent

# 103
  • Мнения: 2 052
Файвче, и Ина се оправи март-април и съм се подготвила психически да чакам търпеливо до пролетта. Днес една приятелка ми каза, че нейното се е оправило с крема на д-р Тайс - Нахтхерцен, та днес си го поръчах в аптеката до нас утре да взема да пробвам с него. Помня, че и тук съм чела добри отзиви за него и реших първо с него да пробвам като по-евтин вариант. Ако няма ефект от него ще пробвам и с А-дерма. Аз вече я къпя през 2 дни.

# 104
  • Мнения: 1 961
Добър вечер,
да драсна и аз някой ред. Нищо ново при нас, водих го на лекар заради температурата, пак някой вирус, зачервено гърло
Пилето ляга кам 9 вечерта и преди ставаше към 9:30- 10:00, сега обаче нещо по-рано взе да става, днес кукна в 7.45, което е супер рано за нас, но и аз като Марли се правих на заспала и откарахме до 9.30, не че ми пречи да стана, но последните няколко дни все имах работа да върша и ставахме рано
Шехина честито, безпроблемна бременност ти пожелавам
Аз днес от никъдето нещо си върнах яденето и това ми напомни за първите ми месеци бременност и ми стана много кофти, нали все повръщах и в болница лежах и до толкова ми държи още топло, че не съм готова
Днес подредих в найлонов плик малките дрешки от раждането до сега и издърпах въздуха, да не заемат място, че бая се натрупаха. Вие как складирате oмалелите дрешки?
И последно, гащите на Лидъл не са хубави, взела съм обаче и по един пакет на Памперс Актив Фит и Easy up да ги пробваме
И последно Mr. Green, давали ли сте вече лапад?

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 23:02 от Lino

Общи условия

Активация на акаунт