АВГУСТинчета характер проявяват, майките им назад не остават

  • 76 376
  • 743
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 25 350
Абе чудя се как се правите на заспали и така удържате децата да не стават Laughing Аз ако се правя на заспала Борислав просто ме прескача, слиза от спалнята и заминава. МАйко мила, 9:30, какво беше това? Тази сутрин станахме в 6:30.
Омалелите дрешки ги нося у баща ми. Скоро ще можем да отворим магазин Joy

# 106
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Лино,аз давам от много отдавна на малката домашен лапад, обожава го!  Peace
И аз обичам да се правя на заспала, действаше и при двамата, от мързеливите и поспаливите майки съм.  Mr. Green

# 107
  • Варна
  • Мнения: 25 350
И аз, ама не съм случила на дете, дето да ми върже Whistling

# 108
  • Мнения: 11 045
И аз, ама не съм случила на дете, дето да ми върже Whistling
Да, бе, толкова лесно ли е наистина? Абсурд аз да се правя на заспала и той да продължи да спи. Баща му опитва всяка сутрин, ама не се получава  Joy

Лино, аз лапад дадох пролетта в началото на захранването, като имаше. Какво те спира? Сега вече няма и не давам, но спанак веднъж седмично поне ядем.

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 22:41 от Ули

# 109
  • Мнения: 250
Лино, преди близнаците складирах в надстройката на големия гардероб в детската стая(тогава все още беше склада), сега "складирам" по домовете на приятели основно. Нищо не оставям, малките дрехи продавам на символична цена или подарявам. Наскоро махнах кошарите(не спят вече в тях), стола за хранене(да се освободи място за игра) и 2 торби дребни бебешки играчки. Подарих и на една приятелка за племенника й доста от най - малките дрехи.
От пазене няма голяма полза ако се планира разлика над 3 години, особено ако не съвпаднат пола, сезона, кг и цялостното развитие през първата година. И на мен ми дават дрехи, и аз давам дрехи, получава се като в Предай нататък.

Месечинке, случвало ми се е няколко пъти номера със заспалото да мине, но само при единия. Другия винаги ме усеща и нямам друг избор, освен да му се усмихна и да започнем деня.

# 110
  • Враца
  • Мнения: 800
...Хубавото при нас августинките е, че сме се събрали макар и различни, все интелигентни и сърдечни жени - сигурна съм, че всички вече са и забравили предишните спорове Hug[/color]
Хайдеее, идвайте всички, които бяхте тук и спряхте да пишете, липсвате ни!  Hug Hug Hug

Лино
, лапада е като спанака (с малки разлики де), аз съм давала в постна супа. Иначе може и с ориз да се сготви. Wink

И при мен не върви да се правя на заспала... То е тъмно в 6-6:30 и той едва ли вижда, че аз се правя на заспала.  hahaha Човекът просто си се е наспал.  Peace Иначе и аз обожавам да спяяяяя.  Grinning

# 111
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Ами при мен действа и при двамата, при баткото докато беше по-малък, сега е абсурд, става в 8-9 и край, но като малък и сега с Матеа можем да отнесем и до 10-11 гушкайки се, но не всеки път минава номера де. Simple Smile Наскоро ми се случи да се събудя, тя станала и обикаля права около мен, как не съм я усетиа не знам.  Blush
При мен сега лапада е стерилизиран в буркани, обикновено го правя на супа с ориз, обожавам я от малка. Simple Smile

# 112
  • Мнения: 1 961
И аз си мисля, че е като спанака лапада, но пък да си питам, аз пролетта май не съм готвила, май май от миналата зима не съм, той тук сега излезна Crazy
Ами как се правя на заспала, лежа и не мърдам Laughing, не отварям очи, размърдам ли се край, почва се мамо, мамо, дърпа ми косата, удря ми главички ooooh! Няма как да слезне от леглото понеже е със спален чувал, но като види че съм будна първата работа е да ми каже да му го събуя и драсва нанякъде
Файв що да няма смисъл при разлика над 3 години? Иначе аз точно това си мислех, имам аз бодита, премного, броях ги, около 50 броя и всичките с дълъг ръкав, кел файда ако имам лятно бебе. Не че нямах де Mr. Green, но тук лятото не е като в България и явно с късо въобще не съм го обличала, та всичките дрешки са с дълги ръкави
Фери да, аз само с ориз съм правила, на супа не съм пробвала

# 113
  • Мнения: 664
При мен сега лапада е стерилизиран в буркани, обикновено го правя на супа с ориз, обожавам я от малка. Simple Smile
И аз така, обожавам я от малка и даже други супи не ям, има вкус на пролет!  Wink Моят лапад е домашен, бланширан и замразен и също му правя отдавна.  Peace
Малките дрехи ги складирам в майкини, те така или иначе вече имат цяла свободна стая ...  hahaha ММ вика да съм давала от тях сега за племенника, ама аз твърдо му отказах, понеже зълва ми е голяма парлапанка, пък искам да са ми запазенички за второто, те така и така са втора и трета употреба. На дребното ще купувам новички като се роди живот и здраве. Тя нищо не ми е дала от нейните, свекито ходеше да ги преравя от време на време и ми даваше.  Crossing Arms
Аз не съм се правила на заспала, ама то не е имало нужда, добре че в това отношение чудото ми е копие.  Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 06 дек 2013, 00:44 от Vaseto29

# 114
  • Мнения: 250
Файв що да няма смисъл при разлика над 3 години? Иначе аз точно това си мислех, имам аз бодита, премного, броях ги, около 50 броя и всичките с дълъг ръкав, кел файда ако имам лятно бебе. Не че нямах де Mr. Green, но тук лятото не е като в България и явно с късо въобще не съм го обличала, та всичките дрешки са с дълги ръкави
Трябва да се вадят от време на време да се преглеждат за петна(особено по белите дрехи), да се изпират, изсушават, изглаждат и пак да се прибират. Не че не съм го правила това, но пак изхвърлих половината дрехи поради износване от времето(моите имат 3г10м разлика). Всичките й дрехи до 2 години са купувани нови, доста от тях са ми носени от Англия. Не ми съвпадна и сезона на повечето за съжаление, за цветовата гама да не споменавам. Всичко е много относително, може и да се нацели всичко, но не е сигурно.

   А сега в близките 5-6 години не искам да имам деца, пък ако реша след това все ще си намеря отнякъде - приятели, интернет и т.н. Съдбата помага на смелите.

# 115
  • Мнения: 0
Лино и аз съм давала лапад доста отдавна. Старите дрешки ги събирам за една приятелка,която чака бебе февруари. най-малките ги дадох в родилния дом.Защо да не могат да се ползват от друго дете,според мен си е грехота ако не се ползват от друго дете.Аз на Бейбито почти нищо не съм му купувала,всичко износва от на брат си. Когато стане на 5-6 и вземе да има претенции ще има да купувам Heart Eyes.
Днес ходихме за ваксина,много ми беше обиден след това,не ми говори половин час. Апетита му след два месеца се възвърна и ме свари неподготвена,така бях свикнала да не готвя Mr. GreenТази вечер чак на киселото зеле налиташе hahahaЛека нощ от мен.

# 116
  • Добрич
  • Мнения: 22
хихи Попи, нека да яде детенце, че ще му заслабне дупцето.  Heart Eyes И Матей прояде много лакомо тия дни, направо не мога да го позная. Днес яден и той сарми с кисело зеле и така се облизва... На обяд яде с нас принцеси с кайма и изяде повече от батко си. Приключихме с бебешките пюрета, няма смисъл само да хвърлям отворени и наченати пюрета, като човека си иска истинска и вкусна храна. Simple Smile

Дрешките ги складирам под леглото в детската, но започна да ми привършва мястото. Бодитата и пижамките ще ги даря на местния дом, все се каня да я свърша тая работа. Другите дрешки са ми много мили и въобще не ми се разделя с тях и няма на никой да ги давам.  Laughing Може пък пак да ми затрябват някой ден.  Mr. Green Кой знае...  hahaha

Аз да се похваля, че качих някое килце и от 50 вече съм 54 кила. Още два мисля да врътна, тъкмо по празниците няма да ми е трудно, па после дано поне ги задържа.   Whistling

# 117
  • Мнения: 2 052
Лино, давала съм лапад. А сега яде спанак 1-2 пъти седмично.

И аз не мога да се правя на заспала, тя се изправя на леглото и реве някой да я свали долу. Ако я взема при мен на спалнята и се правя на заспала ме прескача и си слиза сама.  Crazy

Децата с АД... с бебешки прах ли перете още? Аз мислих сега като свърши нейния и да я почвам с нашия, но с тези петна дето се появиха се чудя  newsm78

Черпя ви виртуално с моята любима еклерова торта, днес одъртях с 1 година  Mr. Green
Скрит текст:

# 118
  • Мнения: 11 045
Дафи, ЧРД, да си жива и здрава, както и всичките ти близки. Много щастие и любов   bouquet

Маймунката и той днес към 5 май се събуди. Даже нямаше нужда да се правя на заспала, то аз си спях  Grinning, ама той не ми се върза. Само се чудя дали си внушавам или носът му се запушва. Дано да си внушавам.

Аз всички дрешки дадох на една приятелка, сега пак ще давам. Толкова за кратко се носят, че ме радва всяко допълнително обличане. Като фен на reuse reduce recycle давам всичко, което може да се използва, а точно бебешките дрешки са винаги толкова малко носени. Винаги и много се радвам, когато някой ми даде.

# 119
  • Мнения: 2 052
Дрешки дадох на една приятелка с момченце - неутралните цветове, но за момиченце няма на кой да дам. Най-бебешките са на село, другите трябва и тях да приготвя за там, че няма място в нас. Запазила съм си само едно боди и едни чорапки. Сега като ги погледна и не мога да повярвам как е възможно да е била толкова малка  Heart Eyes

Ули, и на Ина носа нещо се запушва всеки ден. И моят постоянно го чувствам запушен, а не е   Thinking

Общи условия

Активация на акаунт