Домакини-23/зимна с топло кафе

  • 41 750
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 956
Коконке, всичко ще е наред! Там ще си под наблюдение. Вярно, малко ще ти е скучно, но после ще наваксваш. Не се притеснявай, за да не вдигаш още кръвното. Кажи на мъжа ти да ни навестява понякога, да казва какво става. С теб/вас сме!
Добре дошла, Биляна!
Бабче, по-добре ли си? Пазете се момичета,
че смутни времена настават!
Изпекох 10 тави курабии, сега сядам, че ще пукна.

# 76
  • Мнения: 117
Коконке,  Hug, успокой се (въпреки че това е най-неуместния съвет, когато си притеснена някой да ти вика успокой се) и най-вече опитай се да не плачеш. Плаченето повишава кръвното. Опитай се да мислиш позитивно. Ще си ги имаш и двете принцеси. Ще стискаме палци, нали знаеш за форумската сила на бгмама. Всички ще ти изпращаме ежедневно и ежечасно позитивната си енергия. Ще полежиш малко в болницата (вземи си нещо за четене, да ти минава времето по-бързо) и после ще излезете трички принцеси.

Момичета  Hug, благодаря, днес съм доста по-спокойна. Даже излизах на улицата пред нас да сваля една част от колата, която трябва да се смени. Ама слезнах въоръжена и непрекъснато се оглеждах. ММ стоеше в кухнята на прозореца да ми дава спокойствие и той.
Хубавото е че в стресови моменти реагирам много адекватно (според околните, понеже често не си спомням по-голямата част от това, което съм направила), но след като мине опасността ела ме виж, изживявам ужаса двойно и тройно.
Съжалявам че заради мен, много от вас си припомниха неприятни изживявания. Дано от тук нататък темата ни да е пълна само с хубави новини (Коконке и за теб се отнася най-вече  Hug).
Славче  Hug, ужас си изживяла и ти като дете. Дано децата ни никога не изживяват подобни неща.
Мацки сега имам работа и ще изчезвам, но довечера ще ви прочета по-подробно.
Благодаря ви че ви има  Hug

# 77
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Кокон, занам, че е тривиално, но бъди спокойна.Ние дружно ще стискаме палци.Защо не напишеш телефона си на някоя от нас, за да имаме връзка с теб и актуални новини.Гадно е в болниците, но понякога се налага.Не се филмирай излишно.Ще го бутнат кръвното .Целувки и за трите ви.

# 78
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Здравейте мили мои.  Hug

Коконче, миличка, отивай без да се замисляш. Там ще лежиш, те ще положат нужните усилия и всичко ще е наред.

Ние току-що се прибираме от път. Тези дни сме само на педал. Днес и на гробища бяхме. Едва излязох да ви кажа. Сняг, те са на едно високо място.. но като се качихме със синчето и като видяхме оная бяла тишина, всичко покрито със сняг, непипнато от никого... Разбрах, за първи път разбрах наистина след три месеца, че те наистина си почиват там. От всичко пошло в живота. Без болки и терзания.

Нашите ядове тези дни са свързани със имотни неуредици от страна на мъжът ми. И сега ние като наследници и племенниците съответно трябва да оправим всичко това. За целта наехме адвокат. И сега се започва една дъъълга и безкрайна процедура с едно тичане наляво и  на дясно и  с това да имаш нерви здрави като корабни въжета. Но няма как. Старите не са свършили всичко това навремето и аз не искам след време да тегне на врата на детето ми. По-добре е сега докато съм до него с каквото мога да помогна.

Баба Яка, аз ходя въоръжена. Да, имам и шок и спрей и палка. Съжалявам, но ТЕ ни докараха до тук. Нека никога да не ми се налага да ги ползвам, но да зная, че са в мен.

За сега толкова от мен. Hug

# 79
  • София
  • Мнения: 11 745
Сега влизам и ми дайте малко време да ви прочета. Много новини, не са лоши. Да, успях да видя малко от писанията ви и ще си водя записки на хартия, на кого какво да отговоря, че сме станали прекрасна банда.
 Hug

# 80
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Момичета можете ли да ми предложите интересно пожелание за 50 юбилей? За жена, счетоводителка...

# 81
  • Мнения: 64
Ангелче, насреща   съм. Аз  съм   счетовиделка,мъжо ми също  и моята мама  също е счетоводителка .
Сега ще ти напиша,какво пожелание спретнах на  мъжо за рд  му ден,пак беше  свързано с професията,  освен тортата  фактура,дай ми малко  време   да изнамеря   честитката. Mr. Green

# 82
  • Мнения: 64
Пожелавам ти  сметка  501   винаги да е пълна !
Група  20  винаги да се  дебитира,
сметка 463 винаги   да е пълна  , и да не ти се налага дае ползваш .
и една група  /ако е семейна, аз на мъжо така го бях написала,последния абзац  ,една  група от двама разбойници  и една  луда  мама,който много те обичат .
Ако не си  счетоводител, да уточня сметките-
сметка  501/каса  в лева/ или демек,че й желаеш много пари .
сметка 463е сметка за здравни осигуровки,или демек ,че и желаеш  здраве
Група  20   са  ДМА,/земи,имоти,
Аз   това писах на  една  картичка  на мъжо, и беше  много,много   очарован .

# 83
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Благодаря много, Валерия   bouquet  bouquet  bouquet

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Одеве забравих...
Добре дошла, БилянаGrinning

Имам да правя торта таз вечер и други разни занимавки, та влязох да ви пусна
Скрит текст:
снимки с прическЪтЪ.
Мен ни мЪ гледайтИ, изобщо не съм фотогенична.  Mr. Green
 

И ставам да действам.

# 85
  • Мнения: 1 826
Ама ,че готина мацка си Morena Heart Eyes  bouquet
Честито нова прическа!!! Hug
Мари-по-добре сега да оправиш нещата! Praynig
Много е лошо с тези заплетени и не оправяни неща-наследство. ooooh!
Завих ги сърмичките и готвих и друго ядене за тази вечер,сега малко почивка. Simple Smile

# 86
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Моренка, А честита прическа! Много ти е хубаво, на мен ми харесва.  bouquet


pisenxeto, много са заплетени нещицата обааче ние и двамата сме телци Mr. Green нЕма отказване Whistling

# 87
  • София
  • Мнения: 11 745
Готова съм. Направих и мъфините на Морена с черешка и шоколад.  Излезнаха 15 бр .
Коконке, недей мила , да се  страхуваш. Няма смисъл от тези тревоги. Ще бъдеш в добри ръце, вероятно и лекарите са загрижени за теб. Трудно изкарваш тази бременност, две принцеси носиш, спокойно! Всички изследвания, за които си писала са в ред, няма страшно. Ще те наблюдават, ще те стабилизират. Стискам палци .
Мари, успех ти пожелавам. Трудно е когато има и други наследници, но щом имаш адвокат, всичко ще е наред.
мама-коко ме е разбила с тоз побой над онзи мръсник. Четох и препрочетох, защото не ми се вярва, че жена може да набие мъж. Никога не съм вярвала.  Браво.
Моренка, що си толкова красива.?  Чудесна е косата, добре оформена.
тите, пази се , че и при вас едни навлеци има.
Вале и твоите мъфини ще се пробват. Записах си рецептата.
Ангелче,соленки с картофено пюре не съм правила. Може и да има.  Имам предложени за 50 годишнина. Ако иска ми пише на ЛС да не досаждам в темата. Писала съм на една приятелка и добре се прие.
Били, добре дошла.
Креми, питах те днес, дали в Джъмбо се продава "Лего". Ти може би не си видяла. Трябва ми за едно момиченце и едно момченце. Сподели ако знаеш, за да не се разкарвам ако няма.
Толкова сме много, че изпозабравих половината наши приятелки. Моля да бъда извинена.
Ще дойда пак ...и довечера всички на проверка.  Hug
пп На Били, добре дошла! Забравих...ама то не е за първи път

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 18:46 от marchеva14

# 88
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Марче,преди време и аз търсих, но тогава нямаше.Днес ще ме прощаваш, но минах почти набегом заради малкия.Както знаеш играчки море и той полудява.Със сигурност има в Хиполенд.Виж и в Марселтоис.Сега ще видя в един онлайн магазин дали продават.Носят ги до вратата за два лева.Плаща се при получаване.

# 89
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Марче, видях.Имат страшно много Лего.Сори , че не мога да ти пусна линк.Сайта е store.BG.
Вдясно ще ги намериш в раздел конструктори.Правиш регистрация.Поръчвсш и ти го носят до вратата.Виждаш стоката и тогава плащаш.Аз днес получих о ттях на дребния подаръците.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт