Бебенце през ФЕВРУАРИ, мама най-щастлива ще направи!

  • 25 860
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
Почти безобидна  благодаря за съвета с водата! Аз наистина в последно време пия много малко вода. Ама и от нея имам киселини, колкото и странно да ви звучи.
А за магнезия - пия нутри-маг, доскоро 2х1, а ече само по 1 на ден.
Така като ви чета, всички сме с едни и същи болежки Simple Smile Но не остана много  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема-пълна с настроение  Hug
Аз да чукна на дърво нямам много оплаквания-от време на време ме наболва кръста; Снежинка и аз получавам киселини от водата понякога,но съм забелязала,че е от чешмяната вода,когато свърша минералната.
Хубава и уютна вечер на всички!

# 77
  • NE
  • Мнения: 11 001
При мен киселини ми се получиха от инката, но я замених с чайче и съм супер. Иначе странно, но аз оправям киселините с чаша вода. Откакто съм бременна се наливам по цял ден, а преди се давех в една чаша вода на ден.
Мен си ме боли вече много таза. Имам и неприятни сърбежи по гърдите, но те се увеличиха много от началният си размер.  Blush

theHellgirl Честита рошарка. bouquet

# 78
  • Мнения: 15
Здравейте мами,
днес бях на лекция на тема кърмене в Майчин Дом.  Изключетилно полезни съвети и това кърменето се оказва цяло изкуство.  Има няколко неща, които ако не знаем може да се окажат пагубни за кърмата ни. Най-интересно ми беше да науча, че хормоните, които произвеждат кърмата са емоционално зависими и най-малкия стрес може да спре кърмата.  Аз съм твърдо решена да се отдам изцяло на тази мисия и дълбоко препоръчвам на всички да се образоват по темата. 

Друга тема, на която имаше презентация беше темата за стволовите клетки.  Много де замислям дали да не инвестирам, защото резултатите при нужда от тях са наистина брилянтни.  Цената е 5400 лв., което е малка сума в сравнение с това, което може да се направи с тях при нужда.  За тази сума ги пазят 25 години, а може и на разсрочено плащане.  Вие какво мислите по темата, има ли някой който мисли да използва тази услуга?

# 79
  • Мнения: 308
la vida loca Страхотна тема!   bouquet
Честито на всички с прекрасни новини на от феталната морфология.
Оня ден бяхме на ЖК и успях да видя най-после личицето на нашия Пухчо. Heart Eyes Толкова мило и драго ми стана. newsm76
Днес с таткото минахме през един магазин да видим избраната от мен количка - baby design sprint plus и е перфектна. Както изглежда дори скоро май ще имаме щастието да я купим, че неговите родители напират, а аз няма да се противя. Mr. Green
Скрит текст:
    Аз пък съм малко разочарована, защото си избрах количка, но кумата ми каза, че те ще ни купят за Коледа и сега ми се струва някак нахално да й обяснявам точно каква искам SadНамекнах й, че няма нужда, но тя е фурия и като си е наумила, няма връщане....

# 80
  • Мнения: 115
Добро утро !
Заведох Мики на градина. ММ тръгна за работа  и аз сега си пия кафенцето на спокойствие. Имам да мия 1 куп с чинии, ама ми е студено в кухнята (ще чакам да събера кораж) имам малко и  wash hang и смятам да си почивам . Ако ме прихват мераците може нащо сладко да забъркам (няма да готвя, защото ще ходим на гости   Mr. Green )


    Аз пък съм малко разочарована, защото си избрах количка, но кумата ми каза, че те ще ни купят за Коледа и сега ми се струва някак нахално да й обяснявам точно каква искам SadНамекнах й, че няма нужда, но тя е фурия и като си е наумила, няма връщане....

miloto73 , не се разочаровай. Имай вяра в кумата и в нейната преценка  Peace .

lenny221 аз също искам да кърмя. Мики го кърмех до 9м. (с предната брем, като влязох в 6 мес. и почна по мъничко да ми тече коластра , а сега няма такова нещо)Дано да имам кърма.Щеше ми се и аз да отида на някоя лекция , ама всичко изтървах заради ходенето ми на работа  Tired. Здраве да е, само всичко да е нормално .

Хубав ден ви пожелавам!

# 81
  • Мнения: 99
Добро утро и от мен мами  Grinning
Добре дошли на новите попълненияного се радвам,че постоянно се пълни темиката  Hug
Да се отчета и от 3-та ФМ вчера-бебка е много добре ,всичко се е развило нормално,дано и така да продължава до термин  Grinning,тежи 1740г,голяма бузана е  Simple Smile,мама също е добре,шийка нормална,плацента 0 степен на зрялост,с една дума всичко е наред и няма място за притеснения  Peace

Тези дни само за малко успявам да пиша,че вече привършваме с ремонта сега подреждаме и чистим след него,мама  ми помага.Радвам се,че свърши  ooooh!,толкова е хубаво да ти е чисто и подредено,а не багаж на всякаде от тази стая, от онази стая.Остана само малко коридора и стълбището ,но това вече не ме притеснява  Mr. Green.

# 82
  • Мнения: 89
Flower Fairy ти в процес на разговор,можеш да подхванеш темата за количките.Кажи й,че вчера си попднала на един сайт и си видяла мечтаната количка.Марка,модел.Разкажи й,че е страшна,че имаш добри отзиви от други майки за нея....просто ей така,уж й споделяш видяното.Без да казваш искам. Пък тя ще си сложи едно на ум. Wink
Мика,браво на беборанката,че върви добре.Все така да е! Grinning
lenny221,успех с кърменето.Дай Боже да нямаш проблеми и да не се налага да се справяш с такива. Но бих те посъветвала да не си го навиваш като фикс идея.  Wink

# 83
  • гр. София
  • Мнения: 31
Добро утро момичета,


Аз днес поспах повечко и сега събирам сили да сляза долу да си купя една закусчица Simple Smile

iucka ние с теб дали някой ден ще си починем наистина или не  Joy

miloto ако сте си близки с кумата, най-добре и сподели какво си си харесала или и дай насока Simple Smile Все пак тази количка ти ще я буташ, а всеки има различен вкус Simple Smile

мика86 браво на бебка и честит финал на ремонта Simple Smile Сега само остана да се радваш на шкембето Simple Smile

Аз днес ще ходя на отворени врати на 1АГ "Св. София". Довечера ще ходим на кино да гледаме анимацията "Замръзналото кралство".

Амиии това е от мен, отивам за закуска  cook

# 84
  • Мнения: 3
Добро утро!
Мика, голямо бебе. Моето ще го видя чаааак другата седмица, когато ще съм 32 г.с. + 2 дни Притеснявам се колко ще е порастнало, последният път ми се стори малко - 28 г.с. 1 300 гр
Аз уж хапвам, и то внимавам какво, а то май е малко. Или се бъркам от каката.

За кърменето трябва много търпение и спокойствие. НИе никога не сме били на изключително кърмене, но моето моми4е беше голяма гладница. Беше огромнна, педиатърката постоянно ми се караше, чче емного дебело бебе и ще трябва да миненм на диета.

Танче, този филм моята щерка ходи с баща си да го гледа в събота и беше впечатлена. Мъжа ми каза, че филмчето си го бива. Така, че приятно гледане Simple Smile

На мен снощи ми пристигнаха 3 торби с дрешки за новородено от сестрата на мъжа ми, които + моите - не знам къде ще ги слагам, толкова много станаха. Някои сигурно няма и да успеем да облечем.
И все пак съм решила комплект за изписване да взема, от който ми остана една блузка със задно закопчаване в бяло или лилаво да намеря и съм готова. А и буйки.

Хубав ден! Ние днес сме с моята принцеса двете в къщи - ще я водя на профилактични годишни прегледи.........

# 85
  • NE
  • Мнения: 11 001
Добро утро!

Милото Щом ми казаха, че свекървата и свекъра искат да купят количката се бяха подготвили за по-голяма сума, но им обясних че моя избор е с чудесно качество на достъпна цена. Така ги навих. Mr. Green
Мика Браво на бебка.  Hug
И ние сме следремонтни и сега само бърша и нареждам, но си струва усилието, макар да се бях побъркала от ужаса който беше. Peace
Танче Завиждам ти благородно за киното. Hug

Аз в крайна сметка реших да пропусна третата ФМ, макар да бях убедена да я правя. Моя док ме убеди, че щом не сме видели проблем, то няма да се види и сега. Междувременно на последната консултация си огледахме бебо много добре и дори сега ми е спокойно. Вече ме вика по 2 пъти на месец. Peace

# 86
  • Мнения: 305
Аз да напиша , че мен също ме няма в списъчето с термините:(( , затова ще напиша пак термина си  15/02/2014 термин първа бременност на 29 години София чакаме момиченце:)) Hug Hug Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 2 130


Друга тема, на която имаше презентация беше темата за стволовите клетки.  Много де замислям дали да не инвестирам, защото резултатите при нужда от тях са наистина брилянтни.  Цената е 5400 лв., което е малка сума в сравнение с това, което може да се направи с тях при нужда.  За тази сума ги пазят 25 години, а може и на разсрочено плащане.  Вие какво мислите по темата, има ли някой който мисли да използва тази услуга?
[/quote]

здравейте,
аз твърдо съм решила да запазвам стволово клетки. Малко ми идват в повече тези 5400 лв, след всичко , но и аз намирам че си е добра инвестиция и ще я направя.


милото 73 радвай се че искат да ти вземат количка. При мен всички викаха как един това щял да ми вземе, друг друго , а сега си взмам всичко сама и всеки си трае.
Аз ако съм на твое място направо ще й кажа че съм си харесала еди коя си количка и така, тя на дали ще ти вземе друга, освен ако не прецените че е по добра.

Хубав ден на всички

# 88
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен на всички мами Simple Smile
Да се отчета и аз - вчера бях на консултация и всичко с бебка е нормално. Вече тежи 1140гр.  Simple Smile

Видях, че сте коментирали киселините. Аз също имам такъв проблем и моето АГ ми изписа едни билкови хапчета и на мен ми помагат. Пия ги само при нужда. Ако някой се интересува казват се bio - anacid.

Хубав ден на всички  Hug

# 89
  • Мнения: 12
maria-an - добавено  Hug
celica - също Simple Smile с уточнение за град  Wink

Почти безобидн@

Общи условия

Активация на акаунт