Отговори
# 15
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Скрит текст:
Малииии туй ще го скрия,че е много грозна гледка,наистина ослепях от погнуса,и тя вече много доволна ,абе с Чачко що не видяхме такива сцени бе,Хазал пък толкова ли вече е умряла за роли,че се съгласява да участва в тия манипулации за дигане на рейтинг,и тя почва да ме дразни вече  ooooh! ooooh!
Да бе, кво се мляска с тоя сурикат , а Чачо го държеше далече... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И аз за суриката   #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ирка, аз гледах тази сцена, снимките са едно, ама като (ако) гледаш сцената, ша видиш, че Хазалка гледаше здраво да си стиска устата  Joy Joy Joy Joy

Ами на АФК-то не е имало рейтинг за спасяване, та за съжаление са го давали по-спокойно, за наше огромно съжаление  Cry Cry Cry

# 16
  • Мнения: 2 787
Цоп и аз тука Hug Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes

За Зизунчи Hug Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

За ЕлитУ Hug Heart Eyes newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51, белите мечета са ми любимииии Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сори, че се изнизах, ама трябваше да свърша нещо важно Hug

Габи Hug за рибата на Хазал, Бел спомена, че има подозрения, а в другата тема има няколко мнения почти на 95 % сигурни  ooooh!
Те за Ча, който беше хванат и задържан не вярваха, но за Хазал без нищо вярват странна логика, щото се била движела в такива среди на музиканти, и там всички обичали и опитвали риба.
Аз на 100 % съм сигурна ,че не е, сега има и нещо друго какво се има предвид- цигара, шмрък или още нещо, ама да не паля, щото Crazy И няколко пъти се споменава екипа на ПЕ , а не на АФК.
А Дениз и тя мислела че рибата ще е на скара hahaha hahaha hahaha

А за разговора за щуката, нали Чачи каза ,че му носила хартия за цигари newsm78

Днес нямах никакво време да отговоря на снощните дискусии, но си пазя ред Laughing

# 17
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Ух убавица Гицка  #Crazy

# 18
# 19
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 391
  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 787
Скрит текст:
Малииии туй ще го скрия,че е много грозна гледка,наистина ослепях от погнуса,и тя вече много доволна ,абе с Чачко що не видяхме такива сцени бе,Хазал пък толкова ли вече е умряла за роли,че се съгласява да участва в тия манипулации за дигане на рейтинг,и тя почва да ме дразни вече  ooooh! ooooh!
Да бе, кво се мляска с тоя сурикат , а Чачо го държеше далече... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire

И аз за суриката   #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ирка, аз гледах тази сцена, снимките са едно, ама като (ако) гледаш сцената, ша видиш, че Хазалка гледаше здраво да си стиска устата  Joy Joy Joy Joy

Ами на АФК-то не е имало рейтинг за спасяване, та за съжаление са го давали по-спокойно, за наше огромно съжаление  Cry Cry Cry

Щото е видна истанбулска бръмчалка  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 21
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Пфф,много тъпа серия на Приливите,аз не че гледах много де,пове четях из темите,ама нещо хич не ми хареса  Rolling Eyes

# 22
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хазалка,поканиха ли я при Беяз вече,че сега някакви свирят  newsm78

# 23
  • Мнения: 2 787
Хазалка,поканиха ли я при Беяз вече,че сега някакви свирят  newsm78
Не, този е един от участниците, явно е музикант.

Една от гъркините прави опити да се свърже по телефона с шоуто, за да зададе въпрос на Хазал, ама не и вдигат, имам номера, ако има мераклии  Party Party Party

# 24
  • Мнения: 0
Накрасотих са Mr. Green

Ох колажите са smile3505 smile3525

И мен ма има на стената newsm03 Joy Joy Joy smile3525

Кво ви става  Shocked ко стреляте Mr. Green

# 25
# 26
  • Мнения: 0
Ох тоз са праи на пивец Mr. Green

Манка Hug напазари ли Laughing и с колело да нема скоби Laughing

# 27
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
За творческия екип , за създателките на новото крило на диспансера ,  с благодарност  

# 28
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Манче,леко да не ти литне шапото  Joy Joy Joy   Hug   love001  Hug

Хазалка,поканиха ли я при Беяз вече,че сега някакви свирят  newsm78
Не, този е един от участниците, явно е музикант.

Една от гъркините прави опити да се свърже по телефона с шоуто, за да зададе въпрос на Хазал, ама не и вдигат, имам номера, ако има мераклии  Party Party Party

Мии,не съм мераклийка,май  Thinking  Joy

# 29
  • Мнения: 0
Оле ма тоз много висок ooooh! а Хазал и другата на какви кокили са ooooh! аз съм се пребила директно на първата крачка Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт