Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XL

  • 46 317
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Там където и ти. Направете си тема за леонардо и го славославете колкото искате, но не определяйте на останалите какво и как да пишат. Ай сиктир Tired Чек с големите претенции. Всеки има право да си каже какво му харесва и какво не, не се намираме на изпит по кино изкуство. Като не му харесва на някой нещо, няма нужда да му скачат разни и да му обясняват как е гледал криво.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Понеже фенките на другаря, явно са много срамежливи, ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=761115.new#new
Чувствайте се поканени да излагате колко точно велик и прекрасен е ДиКаприо. Peace

# 722
  • Мнения: X
Направете си тема за леонардо и го славославете колкото искате

Няма да си направим.  hahaha





# 723
  • Мнения: 2 529

12 Years a Slave - ... Много добра игра, прекрасен фон, много добре заснето...

Да, 100 пъти да! Много рядко си позволявам подобна реакция за филм, но този беше... bowuu
Остават ми още няколко претендента (Американска схема, Небраска, Тя е глас и Вълкът от Уолстрийт), но дори и един Оскар да не спечели, ще съм доволна само заради начина, по който ме докосна.  Sunglasses

# 724
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
С огромно удоволствие ще гледам как ще го наградят Mr. Green
Ако го наградят Mr. Green. Нали "Гравитация" правел революция в кино-изкуството...

Боги, жива да си   bouquet

Cold Comes The Night- подлъгах се по Брайън Кранстън. Всъщност нямаше да е лош, но отвратителната натрапчива музика дразнеше през цялото време, безумният акцент на Брайън- тоже.

# 725
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661

12 Years a Slave - ... Много добра игра, прекрасен фон, много добре заснето...

Да, 100 пъти да! Много рядко си позволявам подобна реакция за филм, но този беше... bowuu
Остават ми още няколко претендента (Американска схема, Небраска, Тя е глас и Вълкът от Уолстрийт), но дори и един Оскар да не спечели, ще съм доволна само заради начина, по който ме докосна.  Sunglasses

Да, аз се чувствам по същия начин. Голямо удоволствие ми достави, въпреки темата. А на играта на Фаса и Чийтуел така съм се смяла на моменти, особено с прасетата. Laughing
Мда, зависи Джо, кое лоби ще надделее, може нещо глас свише да получат, да им дойде муза или пък да ги тресне гравитацията Mr. Green

# 726
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ха дано Mr. Green

# 727
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Чек, не знам какво си казвала за вкуса ми и още повече откъде си така подробно запозната с него, но не държа и да узнавам. Laughing Аз си го харесвам! Heart Eyes

# 728
  • Мнения: X
Чек, не знам какво си казвала за вкуса ми и още повече откъде си така подробно запозната с него, но не държа и да узнавам. Laughing Аз си го харесвам! Heart Eyes

Естествено, че всеки си харесва личния вкус. Относно загубата на памет - провери си ЛС. Които между впрочем ти започна да ми пишеш имено по повод на вкуса ти.  Mr. Green  Peace

Харесвайте си и не харесвайте каквото искате. Но определения като "тъпо", "недоразумение" и т.н. обиждат останалите и няма как да не очаквате реакции. То ако наистина е тъпо и е претендент за малинка - ОК, но в случая не е точно така.

# 729
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Темата все още се води - гледах, харесвам, препоръчвам го, искам да споделя, а не - леонардо е най-велик Wink Айде да се върнем към филмите. Peace

# 730
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Проверих си ЛС. Въобще не си спомнях, че сме разменяли в такава насока и се оказа, че сме обсъждали външен вид на някакви девойчета. Не знам дали аз съм почнала да пиша първо, но твоето първо е с някаква снимка. Предполагам, че съм проявила интерес към нея в темата, а не съм те притеснила по повод "моя вкус". Почти съм сигурна.

Извинявам се на всички, които им звучи обидно.  bouquet
На мен никога не ми е звучало обидно, ако някой каже този филм за мен е тъп, скучен и прочее. Именно защото "всеки с вкуса си" (по Чек от ЛС  Grinning).

# 731
  • Мнения: 1 099
Аз си говоря за вълка и продължавам да недоумявам как на трите часа шедьовър се отдава значимото единствено на Матю. Да ти кажа честно с няколко весели цигари и две бели линии и аз си мисля, че ще му изиграя ролята.  Mr. Green Не че съм опитвала комбинацията, но горе-долу толкова му беше ролята.

 Joy Joy Рядко може да ме разсмее наистина нещо във форума. Добре казано!  Mr. Green

И пак да разбудя страстите- за мен тази роля на ДиКаприо не му беше най- добрата. Оскарът трябваше да го вземе още 97ма за Титаник. Матю, който също харесвам, в Далас просто е друг човек. Досега не го бях гледала в роли, в които едва го разпознавам, но не мога да преценя дали е за Оскар (нито пък е моя робота  Laughing ). Филмът остави горчив привкус в мен заради прекалената образност, макар и да симпатизирам на тематиката.

Last Vegas като на любител на комедии, ми хареса. Де Ниро си е Де Ниро, другите също ги знаем. За разтоварващо филмче извън Оскаровата битка е супер.

# 732
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Ибсена, що за Титаник? Авиаторът му е най-добрата евър роля, поне за мен. За жалост нямаше късмет тогава.

# 733
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
С риск пак аз да обера пешкира- Тине, новата тема защо не я кръстиш "Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да похваля Леонардо..." Mr. Green?

# 734
  • Мнения: 3 826
Гея , какво пък толкова те дразни ,
за мен е най-добрият действащ актьор и това е ,

сигурни ли сте , че сте впечатлени толкова от играта на Матю , а не от монолога , с който обобщи живота и поведението на мошеници като тях двамата ?
защото ми се струва , че бъркате едното с другото ...

Общи условия

Активация на акаунт