Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 374 747
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 76
Момичета, може ли да ми кажете колко е продължителността на едно занятие от подготвителните курсове? И също така един модул какъв период от време обхваща /месеци, седмици/.

# 391
  • София
  • Мнения: 396
За трети клас - 2 часа, веднъж седмично, модулите са по 10 занятия (посещения), мисля, че са общо 3 модула за учебната година

# 392
  • Мнения: 76
Благодаря, Сонетка! Това ми е достатъчно като информация Simple Smile

# 393
  • Мнения: X
Здравейте, искам да ви помоля за малко помощ – синът ми посещава курса за II клас на г-жа Е. Гигова в събота от 08.00 часа.

Кой от учителите, водещи групите за 2 клас, бихте препоръчали?

# 394
  • София
  • Мнения: 922
Бихте ли ми казали какво е домашното при Стоицева за 2-ри клас от 10.30 от 21.12.2014

# 395
  • Мнения: 1 622
Здравейте, не знам дали тази тема още се поддържа, но дали има някой, който може да ми даде отговорите на задачите от 8.03.2009г и 15.02.2009. За втория модул има линк, но той не работи.

# 396
  • Мнения: 6 031
Има ли някой с дете при Л.Минчева - трети клас?
Интересува ме имат ли домашно?

# 397
  • Мнения: 10 547
Привет, утре от колко часа е тренировъчният тест по математика?

# 398
# 399
  • Мнения: 10 547
Благодаря, и усех на децата утре.

# 400
  • Sofia
  • Мнения: 188
Здравейте, имам въпрос към по-запознатите от мен. Днес на пробния изпит в стаята на сина ми (4ти клас) е имало дете, което е пишело на телефона си и от време на време го е поглеждало. Сина ми не е сигурен дали е било вайбър, смс-и или просто е гледало часа. След това е отишъл до тоалетна и там е чул дете, което е говорило с някой по телефона за 1 зад. а) и в) подословие. Женски глас по телефона му е обяснявал нещо. Сина ми го сподели, казвайки че според него не е честно! Не знаех какво да му отговоря. Знам, че и той и много други деца като него решават задачи и се трудят много и случки като тази ги разочароват. Искам да попитам дали това се е случило просто защото това пробен изпит или това може да се случи и на реалния изпит юни.

# 401
  • Мнения: 10 547
 Shocked
Моето дете също е чуло в тоалетната шушукания. Първоначално е мислело, че две деца си говорят, но после е установило, че дете разговаря по телефона с възрастен.
Сещате се, че не е отишло при някои от квесторите, нали? А и разказвайки ми това на път за вкъщи, у мен си остана дозата съмнение, че все пак са били две деца. Но дали?
Опасенията на maibg са и мои опасения.

# 402
  • София
  • Мнения: 6 559
Последните два поста ме отчайват, но ако е наистина това, за което всички си мислим, виновни са възрастните, а не децата. Целта оправдава средствата, дали !? 😒

# 403
  • София
  • Мнения: 5 019
Мисля, че на изпита се събират телефоните при квестора, ако добре си спомням.
Това сигурно не пречи някой да има втори телефон в джоба си и да го ползва в тоалетните.

# 404
  • София
  • Мнения: 2 271
А какъв е смисъла, след като изпита е пробен  Rolling Eyes
Може би някакъв вид "тренировка" за изпита?
За съжаление, има и такива родители...

Общи условия

Активация на акаунт