Хубави детски книги от не толкова известни автори-2

  • 11 872
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 802
Темата е за хубави детски книги от не толкова известни автори! 
Моля, не позволявайте тази тема да се дублира с тази:  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=721861.0





Старата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374521.0

Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 09:53 от AnMary

# 1
  • Мнения: 484
Много хубава тема, ще разгледам предишната подробно. Видях, че се коментира "Петсън и Финдъс" и искам да кажа, че и на нас с дъщеря ми книжките са ни много любими. Имаме ги всичките и сме ги чели по много, много пъти. За Коледа и за загубеното коте са моите лични любимци  Laughing.
Последно открихме тези книжки, поредица са от четири. Свежарски са, и и имат послание - "Не се предавай" Simple Smile (може и да са коментирани вече, не съм чела цялата предишна тема  Embarassed)

# 2
  • Мнения: 1 802
Ние четем тази поредица

# 3
# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
За Нова Година сме решили на децата в компанията да подарим книжки.
Моля, кажете подходящи заглавия за момичета на 8 и 10 години и момчета на 8 и 11!
Поредиците за Лили Чудото, на Роалд Дал и за Финдъс и Петсън вече ги имаме....

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Синът ми хареса "Паяжината на Шарлот", книгите за Никола също са подходящи за тази възрастова група, има и едни книжки за Рамона(те му бяха интересни първите 2-3, другите ги заряза, могат да се четат и отделно). Бих препоръчала и "Мили мой Мио", авторката е известната А.Линдгрен, но книгата е любима на сина ми и смятам подходяща за всяка възраст и пол Wink.

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 11:39 от Solar Wind

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Solar Wind, благодаря!   bouquet
Поредицата за малкият Никола също сме я чели, но не бях се сетила за тези за Бийзъс и Рамона.... Peace Мисля, че ще са подходящи за 8 годишните. Но за тези за 10-11....  Thinking

# 7
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 749
Видях, че се коментира "Петсън и Финдъс" и искам да кажа, че и на нас с дъщеря ми книжките са ни много любими. Имаме ги всичките и сме ги чели по много, много пъти. За Коледа и за загубеното коте са моите лични любимци  Laughing.
Реших и аз да зарадвам децата с нови книжки за Коледа. Коя е тази за Коледа, която споменаваш?
Ще се радвам и на други предложения. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 484


Сега виждам, че има нова книжка Simple Smile - Финдъс се изнася от къщата на Петсън. Ще е добро допълнение към коледния подарък

# 9
  • Мнения: 7 150
Темата е за хубави детски книги от не толкова известни автори!

Моля, не позволявайте тази тема да се дублира с тази:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=721861.msg25298196#msg25298196

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 2 468
Чудесна тема! Предстои панаир на книгата в НДК след седмица, така че ще мога да потърся някои от заглавията там Sunglasses

# 11
  • Мнения: 1 404
За Нова Година сме решили на децата в компанията да подарим книжки.
Моля, кажете подходящи заглавия за момичета на 8 и 10 години и момчета на 8 и 11!
Поредиците за Лили Чудото, на Роалд Дал и за Финдъс и Петсън вече ги имаме....

За момичетата горещо, не сърдечно, препоръчвам книгите на Л. М. Монгомъри от поредицата "Анн от Грийн Гейбълс" ... това са книгите на моето детство!

# 12
  • Мнения: 22 867
За момичетата горещо, не сърдечно, препоръчвам книгите на Л. М. Монгомъри от поредицата "Анн от Грийн Гейбълс" ... това са книгите на моето детство!

Има ли ги на бълг.език? Нещо не ги откривам в ни едно издателство..... newsm78

# 13
  • Мнения: 1 404
Има ги да, даже наскоро ги преиздадоха.
Ето линк:

# 14
  • Мнения: 22 867
Има ги да, даже наскоро ги преиздадоха.
Ето линк:

Благодаря!  bouquet Исках подарък да направя, а как търсих, и аз не знам...... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт