Коледа 2013 - тема 3

  • 59 083
  • 753
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 327
Здравейте! Виждали ли сте някъде тавата за ванилените кравайчета като на Джемма /онлайн имам предвид/? Търся от 2 часа.

http://athome.bg/products/50001127/fackelmann-3485   не съм сигурна, че е като на Джема

Благодаря ти!   bouquet Ще свърши същата работа.

Същата е в кауфланд,намалена на 8,24лв.да я купя и да ти изпратя 2 за цената им онлайн!! Laughing

# 706
  • Мнения: 1 080
На размер е същата, но не на факелман, аз си купих също от Кауфланд, добре се пекат и се отлепят, та като е еФтита, не е смотана  Grinning ако не бях купила щях да се възползвам от вашите предложения де Simple Smile))

# 707
  • Мнения: 327
На размер е същата, но не на факелман, аз си купих също от Кауфланд, добре се пекат и се отлепят, та като е еФтита, не е смотана  Grinning ако не бях купила щях да се възползвам от вашите предложения де Simple Smile))
Точно на Факелман е пише"' Zenker by Facekelmann"',баркодът е немски!Размерите са 42 /32 см.
А тези в Лидл са 2 бр по 30 кравайчета и не ена Факелман.
даже сега видях,че арт.номер е същия,като в сайта-3485
Има и рецепта за ванилени каравйчета,но е на немски и мога приблизително да я преведа,ако някой прояви интерес!

# 708
  • София
  • Мнения: 6 269
Здравейте майчета сега видях темата страхотна е!!!
Имам питане за Коледен щолен не съм го опитвала продават го по магазинине може ли мнение по този въпрос благодаря!

И какъв ти е въпросът???

# 709
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Аз мисля утре да направя и тези медени подкови http://www.ilrai.blogspot.com/2011/12/blog-post_17.html не ги видях на първа страница.Но дали ще са хубави до Коледа.  newsm78

Не съм пробвала да стоят чак толкова дълго. Има още 10 дни до Коледа. Макар че са от сладките, които колкото повече стоят, по-хубави стават, не смея да те посъветвам нищо. Аз лично бих ги направила другата неделя.  Peace

# 710
  • Мнения: 7
На размер е същата, но не на факелман, аз си купих също от Кауфланд, добре се пекат и се отлепят, та като е еФтита, не е смотана  Grinning ако не бях купила щях да се възползвам от вашите предложения де Simple Smile))
Точно на Факелман е пише"' Zenker by Facekelmann"',баркодът е немски!Размерите са 42 /32 см.
А тези в Лидл са 2 бр по 30 кравайчета и не ена Факелман.
даже сега видях,че арт.номер е същия,като в сайта-3485
Има и рецепта за ванилени каравйчета,но е на немски и мога приблизително да я преведа,ако някой прояви интерес!
ДО КОГА Е ПРОМОЦИЯТА НА ТЕЗИ ТАВИЧКИ  Embarassed

# 711
  • Мнения: 327
На размер е същата, но не на факелман, аз си купих също от Кауфланд, добре се пекат и се отлепят, та като е еФтита, не е смотана  Grinning ако не бях купила щях да се възползвам от вашите предложения де Simple Smile))
Точно на Факелман е пише"' Zenker by Facekelmann"',баркодът е немски!Размерите са 42 /32 см.
А тези в Лидл са 2 бр по 30 кравайчета и не ена Факелман.
даже сега видях,че арт.номер е същия,като в сайта-3485
Има и рецепта за ванилени каравйчета,но е на немски и мога приблизително да я преведа,ако някой прояви интерес!

Не разбрах да е промоция,по-скоро са намалени продукти.На гондолата имаше ленти с надпис 50% намаление!И не беше при домашните потреби !
ДО КОГА Е ПРОМОЦИЯТА НА ТЕЗИ ТАВИЧКИ  Embarassed

# 712
  • Мнения: 1 080
На размер е същата, но не на факелман, аз си купих също от Кауфланд, добре се пекат и се отлепят, та като е еФтита, не е смотана  Grinning ако не бях купила щях да се възползвам от вашите предложения де Simple Smile))
Точно на Факелман е пише"' Zenker by Facekelmann"',баркодът е немски!Размерите са 42 /32 см.
А тези в Лидл са 2 бр по 30 кравайчета и не ена Факелман.
даже сега видях,че арт.номер е същия,като в сайта-3485
Има и рецепта за ванилени каравйчета,но е на немски и мога приблизително да я преведа,ако някой прояви интерес!
ДО КОГА Е ПРОМОЦИЯТА НА ТЕЗИ ТАВИЧКИ  Embarassed
Не съм забелязала да е на промоция в Кауфланд и предполагам, че е до изчерпване. Зенкер, да. Това пише на тавата, опаковката бързо я изхвърли малкия. Щом е същата, няма смисъл да се купува от Техномаркет.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
На размер е същата, но не на факелман, аз си купих също от Кауфланд, добре се пекат и се отлепят, та като е еФтита, не е смотана  Grinning ако не бях купила щях да се възползвам от вашите предложения де Simple Smile))
Точно на Факелман е пише"' Zenker by Facekelmann"',баркодът е немски!Размерите са 42 /32 см.

ДО КОГА Е ПРОМОЦИЯТА НА ТЕЗИ ТАВИЧКИ  Embarassed
Не съм забелязала да е на промоция в Кауфланд и предполагам, че е до изчерпване. Зенкер, да. Това пише на тавата, опаковката бързо я изхвърли малкия. Щом е същата, няма смисъл да се купува от Техномаркет.
Тавичките са сложени на стилажи, непосредствено на пътеката срещу входа. Старата цена е задраскана и е написана новата.Преценили са , че  стоката или ще се купи сега, или ще си седи на рафтовете до следващия декември, и предвидливоо са я намалили. Не помня каква беше старата цена, но разликата е голяма.

# 714
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да се оплача- намерили са ми едната кутия с ванилени кравайчета. Rolling Eyes Хм, разкриха ми скривалището. Май до Коледа още 2 дози ще се правят. newsm78

# 715
  • Мнения: 1 669
Да се оплача- намерили са ми едната кутия с ванилени кравайчета. Rolling Eyes Хм, разкриха ми скривалището. Май до Коледа още 2 дози ще се правят. newsm78

 Joy
А пък да се оплача - правих 4 тави с меденки и накрая се оказа, че съм забравила, че от меда получавам адски киселини и сега не мога да си хапвам....А така ухае цялата къща Tired

# 716
  • Мнения: 2
Здравейте.Темата е страхотна..уникална,много ми харесва.Мислех за Коледа да направя меденките на Джема,само,че тази украса ми е малко проблем(бялата) аисйнг ли е какво е,извинявам се,не знам точното име..Може ли повече инфо

# 717
  • София
  • Мнения: 6 269
Здравейте.Темата е страхотна..уникална,много ми харесва.Мислех за Коледа да направя меденките на Джема,само,че тази украса ми е малко проблем(бялата) аисйнг ли е какво е,извинявам се,не знам точното име..Може ли повече инфо

Белтъчна глазура или роял айсинг - прави се от 1 белтък, 200-250 пудра захар (пресята 1-2 пъти), няколко капки лимонов сок.

# 718
  • Мнения: 57
Ето линк и към днешните ни творения:
http://milkiway.snimka.bg/holidays/koledni-sladki.793387.32187956

# 719
  • Мнения: 58
Kaka Daka, на първа страница има линк: Роял Айсинг - семинарна тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383995.0

Аз да питам някой има ли стара рецепта за кошнички? Спомням си ги от дете - преди 20 години ги ядох на една сватба и от тогава така са ми се набили в главата. Тестото видях, че мога да го направя по рецептата на Джемма за орехчета, но крема едва ли че го докарам, а той ме впечатли най-вече. Моля, ако някой има стара рецепта да я сподели. Сега има разнообразни рецепти, но преди 20 години вероятно общоизвестна е била една.

Общи условия

Активация на акаунт