Коледа 2013 - тема 3

  • 59 085
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 382
Тц, тази работа не е за мен Crossing Arms.
Днес направих заготовките за линцерите . Не знам дали ще оцелеят до слепването им с мармалад, какво остава до Коледа.
Станаха много вкусни Heart Eyes.
Момичета, благодаря за прекрасните рецепти!

# 721
  • Мнения: 2 096
Линцерите освен с мармалад от сливи и един шококрем с какво друго мога да ги лепя. Мимс може ли рецепта за този крем маскарпоне?
На мен ми ометоха едни меденки и права втора доза. Колко дни преди коледа се лепят да омекнат че предходните не слепени за една седмица не бяха мръднали?
Днес ми намериха и линцер заготовките, но ги преместих. Whistling Все ровят, ей... Laughing

# 722
  • Австрия
  • Мнения: 28

Въпрос - линцерите на Нудел колко дни предварително се слепват?

tany3dj, 1-2 дни преди консумация са им достатъчни.  Peace

# 723
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета имамe магазин и имаме германски тави за ваниленки на 6,50. (не съм сигурна дали са на зенкер) Ако някой има интерес да ми пише ЛС

Последна редакция: нд, 15 дек 2013, 00:56 от snijinka

# 724
  • Мнения: 58
Да си повторя въпроса от сутринта-украсата с марципан с какво се залепва за бисквитката?Чета за сладкарско лепило,но не знам дали ще намеря из магазините.Може ли да се замени с нещо друго?Благодаря ви предварително.

# 725
  • Мнения: 9
Аз съм лепила със сладко от дюли или кайсии.

# 726
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да си повторя въпроса от сутринта-украсата с марципан с какво се залепва за бисквитката?Чета за сладкарско лепило,но не знам дали ще намеря из магазините.Може ли да се замени с нещо друго?Благодаря ви предварително.

С вода. Peace

# 727
  • Мнения: 2
Благодаря  bouquet

# 728
  • Мнения: 1 080
Линцерите освен с мармалад от сливи и един шококрем с какво друго мога да ги лепя. Мимс може ли рецепта за този крем маскарпоне?
На мен ми ометоха едни меденки и права втора доза. Колко дни преди коледа се лепят да омекнат че предходните не слепени за една седмица не бяха мръднали?
Днес ми намериха и линцер заготовките, но ги преместих. Whistling Все ровят, ей... Laughing
Меденки лепих снощи, сутринта бяха готови омекнали.
Крема с маскарпоне не съм го измислила още, но ще е нещо обикновено, примерно смесен с мармалад.
За първи път стържа лимон на линцери и въпреки, че малко рошави ми станаха(явно рендето ми е едро) вкуса е прекрасен.

# 729
  • Мнения: 6 713
Имам въпрос за роял айсинга - трябва ли ми задължително шприц или бих могла с нещо да го заменя, например здраво найлоново пликче ? Имам шприц, но има огромни накрайници, които не ми вършат работа.

# 730
  • София
  • Мнения: 6 269
Имам въпрос за роял айсинга - трябва ли ми задължително шприц или бих могла с нещо да го заменя, например здраво найлоново пликче ? Имам шприц, но има огромни накрайници, които не ми вършат работа.

Може, да, Наталина каза по-напред, че ползва такова. На шприцът накрайниците са за украса на торти, много са големи. Иначе има и пошове за еднократна употреба.

# 731
  • Мнения: 31
Лурдес, най-добре е с пликче, на което отрязваш връхче около 1 мм.

Да си покажа къщурката, още ще я довършваме с малката, но утре.

Скрит текст:

# 732
  • Мнения: 6 713
Благодаря ви. Ще видя какво е писала Наталина. Embarassed Peace

# 733
  • Мнения: 58
Благодаря,snijinka,Джемма!

# 734
  • Мнения: 311
Момичета по-назад бях пуснала инфо че в Лидл има 2 бр. за 12.99 лв.ако искаш мога да ти взема и да ги изпратя по еконт ако не си от София.Само предлагам помощ,ако желаеш! Simple Smile
Видях същата форма в Кауфланд. По принцип и аз предпочитам онлайн пшазаруването, но в случая разликата в цената е твърде голяма.

Благодаря ви, далече съм от София, но вече я поръчах.

Общи условия

Активация на акаунт